Voucher do 400 zł do Decathlon z kartą kredytową Citibank

mc-simplicityNawet do 400 zł w formie vouchera do sklepów Decathlon z kartą kredytową Citibank w zamian za wyrobienie karty i spełnienie warunków promocji.

Ciekawa oferta dla osób, które aktywnie spędzająą czas. Jeżeli nie interesują Cię promocje 300 zł do City Fit lub do 500 zł do Biedronki z kartą Citi, o których już pisaliśmy, być może zainteresuje Cię ta promocja.

Z oferty mogą skorzystać osoby, które nie posiadają głównej karty kredytowej Citibank co najmniej od 01.06.2015, a voucher otrzymasz w zamian za zalogowanie do serwisu Citi i wykonaniu płatności kartą – poznaj szczegóły oferty i opinie o Citi. Zobacz co należy zrobić, aby otrzymać voucher Decathlon?

 

Do 400 zł na zakupy w Decathlon – wykluczenia

Tradycyjnie na początku wykluczenia, z promocji Do 400 zł na zakupy w Decathlon z Kartą Kredytową Citibank nie mogą skorzystać:

  • osoby, które od 1 czerwca 2015 roku posiadały w Banku główną Kartę Kredytową,
  • osoby ze statusem dewizowym nierezydenta zgodnie z ustawą z dnia 27 lipca 2002 r. Prawo Dewizowe,
  • obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki, tj. osoby mające stałe zamieszkanie na terytorium Stanów Zjednoczonych Ameryki lub posiadające ,,pozwolenie na pracę” w Stanach Zjednoczonych Ameryki (tzw. Zieloną Kartę) lub spełniające tzw. test długotrwałego przebywania na terytorium Stanów Zjednoczonych Ameryki (ang. “substantial presence test”), który zasadniczo dotyczy weryfikacji długości pobytu na terytorium Stanów Zjednoczonych Ameryki w okresie ostatnich 3 lat.

Oczywiście możesz skorzystać z promocjijeśli posiadasz inne produkty Citi, np. pożyczkę hipoteczną Citi albo kredyt hipoteczny Citi Handlowy – więcej na ich temat pod koniec wpisu.

 

Do 400 zł na zakupy w Decathlon – wniosek

Citi Handlowy Karta kredytowa i do 400 zł do DecathlonJeśli nie obejmują Cię wykluczenia i chcesz skorzystać z promocji, to nie później niż do 28.08.2018 wypełnij wniosek na stronie promocji.

W ciągu kilku dni skontaktuje się z Tobą przedstawicie Citibank i już na etapie rozmowy telefonicznej wstępnie oceni Twoją zdolność kredytową.

Po otrzymaniu pozytywnej decyzji umowę podpiszesz za pośrednictwem kuriera, który przyjedzie w wybrane przez Ciebie miejsce, do domu, do pracy czy na uczelnię.

Zwracamy też uwagę, że podczas rozmowy telefonicznej konsultant Citi Handlowy może nakłaniać Cię do założenia konta lub skorzystania z innych produktów, które jedna nie są konieczne do skorzystania z promocji.

 

Po podpisaniu umowy o kartę

Najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zawrzesz umowę o kartę:

  • zaloguj się przynajmniej raz do serwisu Citi
  • wykonaj co najmniej 5 płatności kartą (transakcje bezgotówkowe) na dowolne kwoty

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz voucher o wartości 300 zł.

Aby otrzymać voucher na kolejne 100 zł, to najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zawrzesz umowę o kartę:

  • wykonaj transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę co najmniej 2000 zł.

 

Voucher do Decathlon

Po spełnieniu warunków promocji voucher o wartości 300 lub 400 zł otrzymasz w formie wiadomości w bankowości elektronicznej Citi.

Voucher/vouchery otrzymasz do końca miesiąca następującego po spełnieniu warunków promocji i będą ważne przez kolejne 12 miesięcy, możesz wykorzystywać je wielokrotnie aż do wyczerpania środków w sklepie stacjonarnym i internetowym Decathlon, więcej w regulaminie.

Przypominamy też o promocji z voucherem 500 zł do Biedronki z krótszym okresem karencji i wyższą nagrodą oraz odsyłamy do wpisów karty Citibank oraz inne karty kredytowe na Lokata Konto PL.

 

RRSO 10,47% – czy jest się czego bać?

Citi Handlowy Karta kredytowa i do 400 zł do DecathlonWybierając kartę kredytową możesz wybrać dowolną kartę z listy dostępnych, bank w regulaminie nie precyzuje, ani nie narzuca Ci tego z góry. My sugerujemy kartę Simplicity, która jest bezwarunkowo darmowa. 

No dobrze, ale skoro napisaliśmy, że karta jest bezwarunkowo darmowa, to skąd to RRSO 10,47%, które widnieje na bannerze? Już wyjaśniamy.

Bank, prezentując parametry karty kredytowej (ale też kredytu czy pożyczki) ma obowiązek przedstawić reprezentatywny przykład, w ramach którego pokaże jakie będzie oprocentowanie jeśli wypłacisz pieniądze z karty i będziesz je spłacać w równych, dwunastu miesięcznych ratach.

Pamiętaj, że jeśli spłacisz zadłużenie na karcie w wymaganym terminie (lub wcześniej) i w całości, to za kartę nie zapłacisz ani złotówki. Zapraszamy też do naszego poradnika, z którego dowiesz się

Jeśli będziesz umiejętnie korzystać z karty kredytowej, to możesz płacić za zakupy pieniędzmi Citi – a własne trzymać na lokacie bankowej.

 

Karta kredytowa w pigułce

O RRSO wspomnieliśmy. Na koniec garść informacji związana z używaniem kart kredytowych, tak aby promocja była dla Ciebie zero-kosztowa:

  • karta kredytowa nie służy do wypłaty środków z bankomatu

Wyrabiając kartę kredytową Citi, czy to darmową kartę Simplicity czy też jakąkolwiek inną zwróć proszę uwagę na usługę CitiPhone, z której prawdopodobnie nie będziesz korzystać, a która kosztuje 6 zł miesięcznie.

Skąd wiemy, że nie będziesz potrzebować tej usługi? Bo wszystko, co jest związane z kartą kredytową (operacje, limity, konto, spłata zadłużenia), wykonasz przez serwis transakcyjny banku lub aplikację mobilną – przypominamy, że jednym z warunków promocji jest logowanie do serwisu banku lub aplikacji mobilnej.

Nie musisz również posiadać konta w banku – spłatę karty dokonujesz na dedykowany numer konta, który znajdziesz w umowie.

Aby wyłączyć CitiPhone wystarczy w bankowości internetowej Citi wysłać wiadomość o takiej lub podobnej treści: „Rezygnuję z usługi CitiPhone”:

Przypominamy raz jeszcze o ofercie Do 500 zł do Biedronki z kartą Citi, z krótszym okresem karencji – dodatkowe informacje, w tym szczegóły tej promocji w podlinkowanym wpisie, a wniosek pod bannerem:

Citi Handlowy Karta kredytowa i bony do Biedronki

 

Zobacz też:

  • karty kredytowe ranking – zestawienie, o którym pisaliśmy już na naszym profilu FB, a w którym znajdziesz także ww promocję.

Inne oferty Citi:

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

⛽Citibank: aż 3000 zł na paliwo w konkursie Citi BP Motokarta

⛽Citibank: aż 3000 zł na paliwo w konkursie Citi BP Motokarta

Jak sprawdzić BIK za darmo❓ Jak pobrać raport BIK za darmo❓ Rejestracja BIK: alerty i pakiety

Jak sprawdzić BIK za darmo❓ Jak pobrać raport BIK za darmo❓ Rejestracja BIK: alerty i pakiety

ING konto MOBI i ING konto DIRECT z premią do 160 zł

ING konto MOBI i ING konto DIRECT z premią do 160 zł

Konto Przekorzystne Pekao: zyskaj 150 zł premii i 2% na koncie oszczędnościowym

Konto Przekorzystne Pekao: zyskaj 150 zł premii i 2% na koncie oszczędnościowym


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*