Wybierz nagrodę i uzupełnij dane w promocji Same korzyści mBank

Osobom, które brały udział w promocji „Same korzyści na Bank – edycja 3” przypominamy o zalogowaniu się na stronie promocji i uzupełnienia danych niezbędnych do wypłaty premii oraz o możliwości wyboru nagrody.

Uwaga! Jeśli nie dokonasz wyboru nagrody, to 23.07.2018 otrzymasz nagrodę „domyślną” – kartę podarunkową do Zalando.

mBank Same Korzyści

 

Chcesz otrzymywać powiadomienia o innych promocjach – polub nasz profil FB.

 

W skrócie

  • w ramach konta osobistego można było zdobyć 150 zł w gotówce oraz dodatkowo 100 zł w gotówce lub bon do Zalando o tej samej wartości,
  • w promocji konta firmowego można było otrzymać do 250 zł w gotówce

Promocję opisywaliśmy szczegółowo na stronach:

do których oczywiście odsyłamy.

Bank powinien poinformować Cię o konieczności uzupełnienia danych najpóźniej do 25.07.2018 na adres email podany w procesie rejestracji, a nie później niż do 22.07 wybierz nagrodę.

 

Brak emaila?

Spełniłeś(-aś) warunki promocji i nie otrzymałeś(-aś) emaila? Przede wszystkim rozpocznij od sprawdzenia folderów typu „spam”, „kosz” itp., do których mogła trafić wiadomość. Jeśli nie znajdziesz jej tam nie pozostaje nic innego, jak złożyć reklamację.

Postępowanie reklamacyjne opisane jest szczegółowo więcej w regulaminie promocji, do którego odsyłamy,  w skrócie:

  1. Reklamacje dotyczące spraw związanych z Akcją należy składać Organizatorowi na adres samekorzysci3@zpremia.pl.
  2. Reklamacje rozpatrywane będą niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 30 (trzydziestu) dni kalendarzowych od dnia ich otrzymania. Odpowiedź w sprawie reklamacji zostanie przesłana na adres email wskazany podczas zakładania profilu w Aplikacji.
  3. Reklamacja powinna zawierać: imię i nazwisko, adres e-mail, numer wniosku o eKonto oraz szczegółowy opis problemu będącego podstawą reklamacji.

 

Inne promocje

Przy okazji wpisu przypominamy o innych promocjach wartych uwagi.

Bank Millennium Konto 360° + 200 zł premiiJeszcze tylko przez kilka dni możesz zgarnąć 200 zł od Millennium po spełnieniu bardzo prostych warunków promocji, które de’facto pokrywają się z warunkami zwalniającymi z opłaty za konto i kartę.

Poza premią z Millennium ulokujesz również korzystnie środki na koncie oszczędnościowym Millennium Profit i przez 92 dni możesz cieszyć się wysokim oprocentowaniem 2,7% do kwoty nawet 100.000 zł.

A co po 92 dniach? Wystarczy, że w porę wycofasz środki i …. ponownie możesz je korzystnie ulokować :) – polub nasz profil na FB, na który przypominamy o konieczności wycofania środków.

Na marginesie informujemy, że Millennium to również dwie bardzo dobre karty kredytowe, z którymi możesz otrzymać 5% zwrotu u wybranych partnerów banku:

odsyłamy na podlinkowane strony.

 

Citi Handlowy Karta kredytowa + LG K4 dual simWspominając o kartach kredytowych przypominamy o bogatej ofercie promocji kart kredytowych Citi Handlowy.

Poniżej i pod bannerem informacja o wygasającej promocji:

  • Smartfon LG K4 dual sim już po wykonaniu 15 płatności kartą, promocja do 25.07 (szczegóły na podlinkowanej stronie)

Pozostałe oferty Citi, a jest ich kilka (vouchery, gadżety lub gotówka), można znaleźć na stronie karty kredytowe Citi Handlowy, inne banki na karty kredytowe ranking.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

⚡Konto Jakże Osobiste i rekordowe 200 zł premii +zwroty za płatności + 3% dla oszczędzających w Alior Bank

⚡Konto Jakże Osobiste i rekordowe 200 zł premii +zwroty za płatności + 3% dla oszczędzających w Alior Bank

Przelew dla przyrody BNP Paribas - otwórz Konto Pełne Zieleni BNP, zdecyduj jaką część nagrody przeznaczysz na ochronę przyrody

Przelew dla przyrody BNP Paribas – otwórz Konto Pełne Zieleni BNP, zdecyduj jaką część nagrody przeznaczysz na ochronę przyrody

Otwórz Konto Jakie Chcę Santander i zyskaj 150 zł w gotówce i 50 zł do Biedronki oraz dodatkowe bonusy - łącznie do 730 zł!

Otwórz Konto Jakie Chcę Santander i zyskaj 150 zł w gotówce i 50 zł do Biedronki oraz dodatkowe bonusy – łącznie do 730 zł!

Najlepsze lokaty WRZESIEŃ 2019 ranking lokat, ranking kont oszczędnościowych

Najlepsze lokaty WRZESIEŃ 2019 ranking lokat, ranking kont oszczędnościowych


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*