Lokaty

Załóż Lokatę HAPPY i odbierz bilety do Cinema City

Idea Bank udostępnił krótką edycję promocyjnej lokaty Happy z biletami do Cinema City. Oferta dedykowana jest dla nowych klientów banku, a wszystko co musisz zrobić, to założyć lokatę i utrzymać do terminu zapadalności.

Lokata Happy bilety do kina

A utrzymanie depozytu aż do wygaśnięcia nie powinno stanowić problemu – to obecnie jedna z lepszych ofert na rynku szczególnie dla osób, które zamierzają rozpocząć oszczędzanie.

Dla kogo oferta

Zgodnie z regulaminem uczestnikiem promocji może być (pisownia oryginalna):

Uczestnik – osobę fizyczną, działającą w charakterze konsumenta, która przystąpiła do Promocji i jest nowym klientem Banku, tj. klientem, który do momentu poprzedzającego złożenie wniosku o założenie Lokaty nie zawarł z Bankiem umowy produktowej lub nie złożył wniosku w rozumieniu Regulaminu prowadzenia rachunków bankowych, świadczenia usług bankowości elektronicznej oraz wydawania i używania debetowych kart płatniczych w Idea Banku S.A. dla klientów indywidualnych albo Regulaminu prowadzenia rachunków bankowych, świadczenia usług bankowości elektronicznej oraz wydawania i używania debetowych kart płatniczych w Idea Bank S.A. oddział Lion’s Bank w Warszawie dla klientów indywidualnych dostępnego na stronie www.lionsbank.pl

[O promocji już pisaliśmy na fb, to jest przypomnienie]

 

Przypominamy, że Lion’s Bank jest internetową placówką Idea Bank, stąd powyższe ograniczenie w regulaminie:

Jeżeli nie obejmuje Cię ograniczenie, o którym mowa powyżej – czyli jesteś nowym klientem banku i chcesz skorzystać z promocji, to przejdź na stronę oferty i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie:

Promocja trwa do odwołania, ale nie krócej niż do 14.06.2017 – warto się pospieszyć, a dodatkowe inf. znajdziecie w regulaminie.

Przypominamy, że nagrodą są  dwa kody uprawniające do bezpłatnej wymiany na dwa pojedyncze bilety na dowolny seans kinowy w  technice 2D, do wykorzystania w sieci kin CINEMA CITY na terenie całego kraju, ważne do dnia 30.11.2017 r.

Lokata Happy i bilety do kina

Lokatę Happy przedstawialiśmy wielokrotnie na blogu i prawdopodobnie nie musimy jej nikomu przypominać. Jeśli jednak znajdzie się ktoś jeszcze, kto nie słyszał, to poniżej garść informacji na ten temat:

Lokata HAPPY Idea Bank dostępna już od 500 zł z oprocentowaniem:

 • 4,00% w skali roku, jeżeli uruchomisz lokatę na okres 2 miesięcy
 • 3,50% w skali roku, jeżeli zdecydujesz się na depozyt 3-miesięczny
 • 3,00% w skali roku, gdy lokatę okres lokaty wynosi 1 miesiąc
 • lokata bez konta i innych produktów bankowych
 • możesz uruchomić jedną taką lokatę do kwoty 10.000 zł

Warunkiem koniecznym do otrzymania premii jest założenie lokaty i utrzymanie (nie możesz jej zerwać). Najwięcej zyskasz na depozycie 2-miesięcznym, ale możesz wybrać dowolną opcję lokaty.

Nagroda w formie SMS na podany telefon komórkowy zostanie przekazana w  ciągu 5 dni kalendarzowych, od dnia dokonania przez bank weryfikacji spełnienia warunków promocji.

Inne lokaty

A jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz lub nie możesz skorzystać z promocyjnej oferty Idea Bank, to zajrzyj do zestawienia:

w którym prawdopodobnie znajdziesz coś dla siebie. Jeśli nie, zapraszamy tutaj: ranking lokat bankowych z wyszukiwarką, gdzie wspomniane powyżej:

a także choćby dodane ostatnio:

Promocyjne oferty znajdziecie także w bannerach z prawej strony ekranu.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

Chwyć 200 zł za konto Millennium - proste warunki + konto Profit 2,7% + 5% zwrotu z kartą

Chwyć 200 zł za konto Millennium – proste warunki + konto Profit 2,7% + 5% zwrotu z kartą

ING konto MOBI i ING konto DIRECT z premią

ING konto MOBI i ING konto DIRECT z premią

BNP Paribas Konto z możliwościami i premią do 350 zł (proste warunki❗)

BNP Paribas Konto z możliwościami i premią do 350 zł (proste warunki❗)

Muzyka z Tidal przez 2 lata za darmo z bezpłatną Citi Simplicity

Muzyka z Tidal przez 2 lata za darmo z bezpłatną Citi Simplicity


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

2 komentarze

 1. filip wyraził(-a) opinię:

  Nie musisz być nawet klientem. Wystarczy, że wyślesz wniosek o cokolwiek w Ideabank, nawet nie podpiszesz żadnej umowy, i już nie możesz skorzystać z promocji. Trzeba uważać z wnioskami w IB i nie składać jeżeli docelowo nie chce się uruchomić produktu.
  Ale dla nowych klientów promocja jest warta uwagi, niestety też nie dla mnie.

 2. Bartek wyraził(-a) opinię:

  Super, tylko dlaczego nowym klientem Idea Bank można zostać tylko raz w życiu? Chętnie bym tam wrócił korzystając z promocji, ale już nie mogę, bo kiedyś byłem klientem. W innych bankach jest tendencja do skracania okresu: w BGŻ były kiedyś 3 lata, teraz wystarczy pół roku i znowu można korzystać z promocji, Mille też chyba skróciło. Liczę, że i Idea w końcu się obudzi i zniesie to absurdalne ograniczenie!