Inbank lokata w Euro 2,75% (✔️lokata BEZ KONTA)

Szukasz lokaty z wysokim oprocentowaniem w Euro? Sprawdź Lokatę w Euro w InBank ⚡z oprocentowaniem 2,75% w skali roku jeśli zdecydujesz się zdeponować środki na 12 miesięcy albo z ⚡oprocentowaniem 2,5% na lokacie 6-miesięcznej lub 2% jeżeli zdeponujesz środki na 3 miesiące✔️w każdym przypadku lokata bez konta – sprawdź lokaty Inbank.

Inbank lokata w Euro

Na lokatach Inbank możesz ulokować łącznie do 200 000 EUR, 👉depozyt gwarantowany przez estoński fundusz gwarancyjny. Lokaty InBank to wysokie oprocentowanie, 100% online bez konta (lokata bez konta). A jeśli jesteś nowym klientem Inbanku sprawdź lokatę na Start w Inbank.

 

InBank

Inbank jest bankiem z Estonii, obsługuje przeszło 894 tys. klientów w Grupie Inbank współpracując z blisko 4 tys. partnerów handlowych, a którego usługi dostępne są dla klientów na 8 europejskich rynkach:
Inbank Lokata w Euro

 • Estonia,
 • Łotwa,
 • Litwa,
 • Polska,
 • Niemcy,
 • Austria,
 • Francja,
 • Holandia.

Na rynku macierzystym (Estonia) Inbank zajmuje pozycję wicelidera consumer finance z 20% udziałem w nowej sprzedaży kredytu konsumenckiego.

W Polsce Inbank specjalizuje się w finansowaniu zakupu dóbr i usług partnerów handlowych i dostarczaniu rozwiązań ratalnych dla sektora ubezpieczeniowego, medycznego, finansowych marketplace’ów oraz dla eCommerce i działa poprzez oddział, na zasadzie jednolitej europejskiej licencji bankowej, za zgodą Komisji Nadzoru Finansowego z dnia 10 stycznia 2017 r.

 

Lokaty InBank

Lokaty InBank to wysokie i stałe oprocentowanie oraz brak konieczności otwierania konta bankowego (lokata bez konta), lokaty InBank to depozyty online, bez konieczności wychodzenia z domu! W ofercie Inbanku można znaleźć również lokaty w PLN.

Oprocentowanie lokaty w Euro InBank zależne jest od okresu, na jaki zdecydujesz się zdeponować środki i wynosi:

 • 2,00% oprocentowanie Inbank lokaty 3-miesięcznej
 • 2,50% oprocentowanie Inbank dla lokaty na 6 miesięcy
 • 2,75% oprocentowanie Inbank dla lokaty na 12 miesięcy

o czym więcej w aktualnej tabeli oprocentowania Inbank na stronie inbank.pl/documents/pl/pl/pdf/interest_rates_and_term_table_2024_06_20.pdf

oraz oczywiście na stronie promocji, na którą odsyłamy:

2,75% Inbank lokata w EURO

 

Dodatkowe informacje

Zasada naliczania odsetek w Inbank:
Inbank Lokata Standardowa

 • odsetki oblicza się za faktyczną liczbę dni kalendarzowych przyjmując, że rok liczy 360 dni.
 • odsetki liczone są od dnia wpływu środków (kwoty lokaty) do Inbanku do ostatniego dnia okresu trwania lokaty (włącznie) i podlegają doliczeniu do kwoty lokaty po zakończeniu okresu jej obowiązywania.
 • od naliczonych odsetek Inbank oblicza i odprowadza należny podatek zgodnie z przepisami prawa podatkowego obowiązującymi w dniu powstania obowiązku podatkowego.
 • w przypadku zerwania lokaty przed upływem okresu umownego trwania lokaty odsetki od kwoty lokaty nie są naliczane.

(pod bannerem lokata standardowa InBank, dodatkowa analiza również na blogu => lokaty Inbank)

Kwoty na lokacie InBank:

 • minimalna kwota lokaty w Euro to 500 EUR
 • 👉maksymalna kwota dla jednej lokaty standardowej to 10 000 EUR

ale

 • 👉maksymalne saldo na wszystkich lokatach jednego klienta to do 200 000 EUR
 • kwoty maksymalne mogą zostać przekroczona w przypadku automatycznego odnowienia lokaty wraz z odsetkami.

Depozyty założone w Inbank gwarantowane są przez estoński fundusz gwarancyjny Tagatisfond, Roosikrantsi 2, 10119 Tallinn, Estonia. Fundusz ten jest odpowiednikiem polskiego Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Gwarancją objęte są depozyty wraz z odsetkami do pełnej wysokości, maksymalnie do 100.000 euro w stosunku do pojedynczego deponenta.

 

Jak założyć?

Inbank to internetowy bank, dlatego jako nowy klient, zostaniesz poproszony o zarejestrowanie się w serwisie bankowości internetowej. Będąc zalogowanym w serwisie będziesz mógł szybko i łatwo zarządzać swoimi lokatami oraz zakładać kolejne:
Inbank Lokata Na Start

 • przejdź na stronę oferty i zarejestruj się w serwisie – podaj swoje dane osobowe, a następnie kliknij w link z wiadomości email od Inbank i ustal hasło dostępu, umowę o dostęp do bankowości elektronicznej podpiszesz kodem sms;
 • wybierz lokatę – będąc zalogowanym klientem InBank wybierz parametry interesującej Cię lokaty;
 • zasil lokatę – po zalogowaniu i wybraniu lokaty podpisz umowę lokaty i zasil ją przelewem;

🦉Warto też wiedzieć, że warunkami wejścia umowy lokaty w życie są:

 • a. pozytywna weryfikacja Twojej tożsamości,
 • b. podpisanie przez Ciebie i Inbank umowy w formie elektronicznej.

Sprawdź też kolejny akapit – możliwe przyczyny odrzucenia przelewu, a pod bannerem InBank lokata na Start, o której wspomniano na początku.

 

Odrzucenie przelewu

Twój przelew na lokatę InBank może zostać odrzucony, a ma to najczęściej miejsce z powodu braku zgodności danych osobowych. Warunkiem zaakceptowania przez InBank Twojego przelewu jest pełna zgodność danych nadawcy jakie widnieją w otrzymanym przez InBank przelewie z Twoimi danymi jako klienta InBank i właściciela lokaty.

Dane jakie porównuje InBank to:

 • imię, nazwisko,
 • adres zamieszkania (ulica, kod, miasto).

Niezgodność danych uniemożliwi zawarcie umowy lokaty. Spróbuj zawnioskować o lokatę raz jeszcze wpisując odpowiednie dane osobowe i adresowe, sprawdzając wcześniej czy odpowiadają danym w banku, z którego robisz przelew do InBank.

 

Zakończenie i odnowienie lokaty

Inbank Lokata w Euro

Zerwanie lokaty przed terminem jej zakończenia skutkuje utratą wszystkich naliczonych odsetek – warto o tym pamiętać i np. założyć kilka lokat na niższe kwoty, zamiast jednej na dużą kwotę!

Po zakończeniu lokaty (o ile nie wybrałeś opcji automatycznego odnowienia) InBank przeleje środki z lokaty na Twoje konto w innym banku. Środki zostaną przekazane najpóźniej w kolejnym dniu roboczym wyłącznie na powiązany rachunek bankowy, tzn. rachunek, z którego opłaciłeś tę lokatę. Jeżeli zmieniłeś w międzyczasie rachunek bankowy skontaktuj się z InBank telefonicznie w celu aktualizacji danych.

Lokata InBank może być lokatą odnawialną – to zależy od Ciebie. Zarówno na etapie zawierania umowy o lokatę, jak i w trakcie trwania lokaty możesz wybrać, czy lokata ta ma się automatycznie odnowić. Lokata odnawia się wraz z odsetkami na nową lokatę standardową na taki sam okres, jak pierwotna lokata oraz jest oprocentowana wg stawek obowiązujących dla lokat standardowych na dzień odnowienia.

W przypadku automatycznego odnowienia lokaty bank powiększy oprocentowanie po odnowieniu o bonus w wysokości +0,1%.

Inbank Lokata w Euro do 2,75%

Dodatkowe informacje, w tym aktualna tabela oprocentowania na stronie InBank, na którą odsyłamy.

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

Pierwsza pożyczka Vivus za 0 zł – od 100 do 3000 zł od Vivus na 61 dni z RRSO 0%

Pierwsza pożyczka Vivus za 0 zł – od 100 do 3000 zł od Vivus na 61 dni z RRSO 0%

Kod rabatowy Smartney ✔️-5% rabatu na prowizję

Kod rabatowy Smartney ✔️-5% rabatu na prowizję

PKO Konto za Zero - konto osobiste w PKO Banku Polskim

PKO Konto za Zero – konto osobiste w PKO Banku Polskim


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*