Kredyty gotówkowe – Ranking kredytów gotówkowych

Kredyty gotówkowe, ranking kredytów gotówkowych to możliwość porównania ofert: sprawdź kredyty gotówkowe z różnych banków, porównaj oferty kredytów gotówkowych i wybierz najtańszy kredyt.

Kredyty gotówkowe ranking

 

Bankowe kredyty gotówkowe

Kredyty gotówkowe
Kredyty gotówkowe logo

Brak danych o RRSO

Okres

od 3 do 120 mies.

Kwota

od 1000 do 300 000 PLN

Uwaga! Aktualne RRSO zawsze na stronie banku i/lub stronie promocji!

Uwaga! "z wniosku" oznacza brak informacji o kwocie kredytu lub pożyczki na stronie banku albo kwota ta jest ustalana indywidualnie.

 

Wybrane informacje o kredytach bankowych

Pożyczka gotówkowa bez konta? Tak, dla wybranych ofert możesz zyskać finansowanie bez konieczności posiadania konta w danym banku. Przykładem może być pożyczka gotówkowa online PKO Banku Polskiego – nie musisz mieć konta w PKO Banku Polskim, aby otrzymać pożyczkę.

Pieniądze na dowolny cel – pieniądze z wybranej pożyczki możesz przeznaczyć na dowolny, określony przez Ciebie cel. Minimum formalności, szybki proces, bez wychodzenia z domu.

Bez prowizji? Tak! Wybrane oferty kredytów gotówkowych, to kredyty z 0% prowizji / 0 zł prowizji, a przykłady ofert to:

  • PKO Bank Polski pożyczka gotówkowa do 24 miesięcy PKO Bank Polski 0% prowizji, pożyczka gotówkowa online dla nowych klientów
  • pożyczka gotówkowa online dla nowych klientów PKO Bank Polski 0% prowizji
  • pożyczka gotówkowa Pekao S.A. 0% prowizji
  • Bank Millennium pożyczka online – 0 zł prowizji za udzielenie pożyczki
  • Citi Handlowy – pożyczka gotówkowa 0 zł prowizji dla nowych klientów Citi Handlowy

Pieniądze na koncie nawet tego samego dnia: jeśli posiadasz konto w tym samym banku, w którym złożysz wniosek o kredyt gotówkowy, to środki trafią na Twoje konto po pozytywnej decyzji kredytowej, może mieć to miejsce w tym samym dniu. Przykładem są kredyty PKO BP.

Stała rata – przykładem kredytu ze stałą ratą może być Równoratka od Santander Consumer Bank albo kredyt ze stałą ratą od Alior Bank czy BNP Paribas.

Bez kontaktu z pracownikiem banku, której przykładem jest pożyczka gotówkowa od PKO BP.

Uwaga! Informacje mogą się zmieniać – sprawdź aktualne warunki.

Co do kredytu?

Kryteria uzyskania – do otrzymania finansowania w banku niezbędne jest spełnienie kryteriów określonych przez bank. Jednym z najważniejszych jest uzyskiwania regularnych dochodów oraz posiadania pozytywnej historii kredytowej w bazach kredytobiorców, przede wszystkim w bazie BIK, KRD. Bank może wymagać również, aby pożyczkobiorca posiadał stałe miejsce zamieszkania.

Kwota kredytu – wysokość kwoty kredytu zależy od tego jakie dochody uzyskujesz oraz czy posiadasz inne zobowiązania finansowe (inne kredyty i pożyczki. Kredyt gotówkowy i jego ostateczna wysokość, jest zazwyczaj przyznawany przez bank dopiero po przeprowadzeniu analizy finansowej każdego klienta. Dlaczego ma to miejsce? Bank chce wiedzieć, czy klient będzie w stanie spłacić określone zadłużenie, czy wnioskowana kwota kredytu, a co za tym idzie i wysokość raty, nie będzie zbyt wysoką, w stosunku do możliwości.

Wymagane dokumenty – banki mogą żądać od swoich klientów dokumentów potwierdzających wysokość dochodów, czy potwierdzenie zatrudnienia.

Alternatywą dla kredytów gotówkowych mogą być pożyczki pozabankowe: pożyczki chwilówki albo pożyczki ratalne, w ramach których (dla wybranych pożyczek), można skorzystać z opcji pierwsza pożyczka za darmo albo z wyszukiwarki, którą znajdziesz poniżej.

Dlaczego kredyt gotówkowy?

Kredyt gotówkowy to wygodne i bezpieczne rozwiązanie, pozwalające na stosunkowo łatwe i szybkie pożyczanie pieniędzy i nie wymagające dopełnienia tylko formalności co inne kredyty – samochodowe, mieszkaniowe. Oferta kredytów gotówkowych na rynku jest bardzo duża, większość banków posiada w swojej ofercie nie jeden, ale kilka kredytów gotówkowych, z różnymi warunkami.

Przeglądanie i porównywanie tych ofert nie zawsze jest zajęciem prostym i szybkim, dlatego dobrze jest posługiwać się innymi narzędziami, ułatwiającymi znalezienie takiej oferty kredytu gotówkowego, którego warunki będą najbardziej zgodne z Twoimi oczekiwaniami. Możesz użyć na przykład prostej porównywarki, która pozwoli w prosty sposób wyszukać kredyt gotówkowy.

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

Z kodem zima tańszy kredyt w Santander Consumer Banku

Z kodem zima tańszy kredyt w Santander Consumer Banku

Pożyczka gotówkowa Pekao - do 250 tys. zł bez prowizji + kod rabatowy Pekao

Pożyczka gotówkowa Pekao – do 250 tys. zł bez prowizji + kod rabatowy Pekao

Konto Przekorzystne Pekao z premią 200 zł (i 7% dla oszczędzających)

Konto Przekorzystne Pekao z premią 200 zł (i 7% dla oszczędzających)

Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*