Vivus Logowanie ⭐ Zaloguj się do Vivus.pl

Vivus Logowanie – jak zalogować się do Vivus? Wypełnienie wniosku o pożyczkę, kalkulator Vivus, aplikacja mobilna Vivus – sprawdź lub ⭐wyraź opinie o Vivus.

Vivus Logowanie - Zaloguj się na Vivus.pl

 

Vivus Logowanie

Jak zalogować się do konta osobistego Vivus? To proste! Aby zalogować się do Vivus i wejść na profil klienta VIVUS na konto Vivus, przejdź na stronę VIVUS i kliknij przycisk ZALOGUJ SIĘ. Przycisk logowanie Vivus znajdziesz w górnej, prawej części strony. Co do logowania Vivus?

Wymagane informacje do logowania Vivus:

 • login Vivus to adres e-mail podany w procesie rejestracji – login jest wymagany
 • hasło Vivus to Twoje hasło logowania ustanowione podczas rejestracji do Vivus – hasło jest wymagane

Hasło logowania Vivus mogło zostać zmienione, podczas logowania należy użyć aktualnego hasła. Vivus logowanie – sprawdź co zrobić, jeśli nie możesz się zalogować.

 

Nie możesz się zalogować?

Vivus przypomnienie hasłaJeżeli nie możesz się zalogować Vivus do swojego konta osobistego na profil klienta, ponieważ nie pamiętasz swojego loginu lub hasła logowania, skorzystaj z możliwości przypomnienia hasła i odzyskaj hasło logowania Vivus.

Do odzyskania hasła logowania Vivus konieczny będzie numer Twojego telefonu – przygotuj telefon! Przypomnienie hasła na email nie jest już dostępne.

Odzyskanie hasła:

 • przejdź na stronę Vivus, na której naciśnij ZALOGUJ SIĘ
 • będąc na stronie Zaloguj się! – Vivus.pl kliknij w odnośnik Przypomnij hasło

W kolejnym kroku ujrzysz okno podobne do wyświetlonego w tym akapicie. W oknie tym podaj numer telefonu komórkowego, który podałeś w procesie rejestracji i postępuj zgodnie z instrukcją otrzymaną od Vivus.

Zmieniłeś numer telefonu?

Jeśli zmieniłeś numer telefonu komórkowego lub posiadasz inny niż ten podany w umowie albo masz problemy z odzyskaniem hasła logowania albo masz inne pytania związane z logowaniem Vivus => zadzwoń na infolinię Vivus. I ponownie przypominamy, że przypomnienie hasła email nie jest już dostępne.

 

Logowanie z aplikacji mobilnej

Vivus aplikacja mobilnaUżywasz aplikacji mobilnej do logowania Vivus? W takim przypadku dostępne jest logowanie za pomocą odcisku palca w aplikacji mobilnej. Sprawdź jakie korzyści daje Ci aplikacja mobilna Vivus.

Aplikacja mobilna Vivus pozwala łatwo zarządzać swoim kontem online, w tym umożliwia:

 • logowanie za pomocą odcisku palca
 • łatwy i wygodny dostęp do profilu klienta i edycji swoich danych
 • szybkie złożenie wniosku o pożyczkę lub kwotę dodatkową do pożyczki (wypłatę transzy_
 • dostęp do ofert promocyjnych
 • możliwość sprawdzenia opcji przedłużenia terminu spłaty pożyczki Vivus

Aplikację mobilną Vivus.pl możesz pobrać bezpłatnie, aplikację znajdziesz:

 • w App Store – aplikacja dostępna jest w sklepie App Store dla iPhone’a
 • w Google Play – do systemów z Android

Uwaga! Zalecamy pobieranie aplikacji mobilnej Vivus jedynie z oficjalnych sklepów App Store / Google Play i unikanie innych miejsc, gdzie można natknąć się na złośliwe oprogramowanie (adware, spyware, malware lub ransomware), albo próby oszustwa czy wyłudzenia danych.

 

Vivus wniosek

Pierwszy raz w Vivus? Jeśli jesteś nowym klientem Vivus? W takim wypadku Twoja pierwsza pożyczka Vivus może być pożyczką za 0 zł z RRSO 0%.

Zobacz jak skorzystać z oferty Vivus:

 • strona promocji: przejdź na stronę Vivus
 • kwota pożyczki: wybierz interesującą Cię kwotę i okres pożyczki, pomocny może być kalkulator Vivus, z którym sprawdzisz termin spłaty pierwszej pożyczki Vivus

Pierwsza pożyczka Vivus

 • zarejestruj się: podaj wymagane dane, między innymi imię i nazwisko, numer PESEL, serię i numer dowodu osobistego i adres zamieszkania oraz dane logowania
 • kod promocyjny: jeśli posiadasz kod rabatowy Vivus, to możesz również podać go na etapie rejestracji
 • wymagane zgody: zaznacz wymagane zgody – uwaga, zgody marketingowe nie są wymagane, możesz ich nie zaznaczać

W dalszym kroku podaj informacje o źródle dochodu i wysokości oraz wysokości Twoich wydatków na życie. Pośród możliwych źródeł dochodu znajdziesz różne źródła:

 • umowa o pracę
 • umowa zlecenie
 • działalność gospodarcza

i inne.

We wniosku Vivus wymagane będzie podanie konta bankowego, pamiętaj aby podać konto, którego jesteś właścicielem (nie może to być konto małżonka czy dorosłego dziecka). Z konta bankowego, którego jesteś właścicielem, należy również potwierdzić swoją tożsamość wykonując przelew na 1 gr. Na ten rachunek bankowy zostanie wypłacona pożyczka Vivus.

 

Kwoty i wypłata gotówki

Pierwsza pożyczka Vivus:

 • kwota: od 100 do 3000 PLN
 • okres: 61 dni
 • wypłata pożyczki: niezwłocznie po wydaniu przez pożyczkodawcę pozytywnej decyzji kredytowej
 • możliwość wnioskowania o kolejną pożyczkę tuż po spłacie poprzedniej

Druga i kolejne pożyczki Vivus:

 • kwota: od 100 do 8000 PLN
 • okres: 30 dni

💡Warto pamiętać, że wnioskując o pożyczkę od Vivus 🚩 wybieramy dwie kwoty – kwotę pożyczki i kwotę do wypłaty teraz:

 • kwota pożyczki jest to całkowita kwota pożyczki, którą może wypłacić w ciągu trwania pożyczki, gotówkę od Vivus może wypłacić jednorazowo, przyznaną pożyczkę gotówkową możesz też wypłacić w częściach
 • kwota do wypłaty teraz to kwota pożyczki gotówkowej od Vivus, którą wypłacamy od razu

Pierwsza Vivus do 3000 zł na 61 dni za 0 zł

Pamiętaj, że kalkulator Vivus pełni rolę informacyjną i że kalkulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego, a przyznanie oraz warunki pożyczki uzależnione są od indywidulanej oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Sprawdź aktualne warunki i przeczytaj umowę pożyczki.

 

O Vivus

Soonly Finance spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (02-092) przy ul. Żwirki i Wigury 16c, telefon 660 600 700. NIP: 525-253-13-20, REGON: 146101268. Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000418977. Kapitał zakładowy w wysokości 40 019 100 zł. Pożyczkodawcą jest Soonly Finance sp. z o.o.

VivusReprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki udzielanej za pośrednictwem strony internetowej www.vivus.pl, aplikacji mobilnej Vivus.pl lub przez telefon: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1 100 zł; całkowita kwota do zapłaty 1 100 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł; umowa na 61 dni. Stan na 15.02.2024 r.

Reprezentatywny przykład dla kolejnej pożyczki udzielanej za pośrednictwem strony internetowej www.vivus.pl, aplikacji mobilnej Vivus.pl lub przez telefon: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 313,16 % przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 4 800 zł; całkowita kwota do zapłaty 5 391,91 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 18,5%; całkowity koszt pożyczki 591,91 zł (prowizja 519,12 zł, odsetki 72,79 zł); umowa na 30 dni. Stan na 04.01.2024 r.

Pamiętaj, aby zawsze sprawdzić aktualne warunki pożyczki na stronie Vivus, a jeśli szukasz kredytu bankowego => tutaj wyszukiwarka kredytów gotówkowych.

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

Kod promocyjny Velobank i bonusy w programie poleceń Doceniam Velo - Polecam Velo

Kod promocyjny Velobank i bonusy w programie poleceń Doceniam Velo – Polecam Velo

5% PKO Konto Oszczędnościowe PLUS w PKO BP

5% PKO Konto Oszczędnościowe PLUS w PKO BP

Motokarta Citibank-BP z bonusem do 1200 zł

Motokarta Citibank-BP z bonusem do 1200 zł


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*