Z KOTem tańszy kredyt w Santander Consumer Banku

Z kotem tańszy kredyt! Promocja kredytu gotówkowego w Santander Consumer Banku, użyj kodu rabatowego kot aby obniżyć prowizję do 0,00% oraz uzyskać promocyjną stopę oprocentowania pożyczki Santander. Pożyczka bez konta – do uzyskania kredytu nie musisz posiadać konta osobistego w Santander Consumer Banku.

tańszy kredyt z kodem Santander

 

Dla kogo?

Zgodnie z informacjami ze strony www banku, oferta specjalna kredytu gotówkowego Santander z kodem rabatowym kot dostępna jest dla nowych klientów Santander Consumer Banku, którzy:

 • posiadają pełną zdolność do czynności prawnych oraz
 • przynajmniej 12 miesięcy pozytywnej historii kredytowej w BIK i dla których
 • będzie to pierwszy kredyt w Santander Consumer Banku

Nie miałeś/-aś kredytu w SCB? Masz dobry BIK? Przejdź na stronę oferty, albo do kolejnych akapitów:

Kredyt gotówkowy Santander z kodem: kot

 

Warunki

Kredyt gotówkowy Santander, warunki z kodem kot:
Santander Consumer Bank Santander kredyt gotówkowy online

 • kwota minimalna: 10 000 zł
 • kwota maksymalna: 15 000 zł
 • minimalny okres spłat: 10 rat
 • maksymalny okres spłaty: 60 rat (5 lat)
 • kod rabatowy: kot
 • prowizja z kodem rabatowym: 0,00%
 • stopa procentowa z kodem rabatowy: 9,99%

Do wypełnienia wniosku przygotuj dowód osobisty oraz informacje o źródle dochodu. Promocja obowiązuje od 1.11.2023 r. (do odwołania).

 

Jak wnioskować?

Jeśli nie obejmuje Cię powyższe wykluczenie i chcesz skorzystać z promocyjnej oferty kredytu gotówkowego Santander Consumer Banku, to przejdź na stronę oferty kredytu gotówkowego SCB, na której:

 • wybierz kwotę gotówki – jeśli chcesz skorzystać z oferty używając kodu rabatowego kot określ zakres specjalny z zakresu 10 000 – 15 000 zł
 • określ liczbę rat – i podobnie jak powyżej, wpisując kod rabatowy kot, zakres specjalny dla tej oferty to 10 – 60 rat
 • wprowadź kod rabatowy: kot

W polu Kod wprowadź kod rabatowy kot (ważna jest wielkość liter). Po wprowadzeniu kodu rabatowego wartość prowizji powinna spaść do 0,00%, zaś oprocentowania do 9,99% jak na poniżej:

kod-rabatowy-kot

W kolejnym kroku wypełnij wniosek bazując na danych z dowodu osobistego oraz źródle dochodu. Zapoznaj się z warunkami umowy i zaakceptuj je w eWniosku.

Jeśli jesteś nowym klientem Santander Consumer Banku, a przypominamy, że oferta kredytu gotówkowego z kodem kot skierowana jest właśnie do takich klientów, to zrób przelew na 1 zł z konta, którego numer wpiszesz w eWniosku.

Santander Consumer Bank potwierdzi Twoje dane i zwróci Ci 1 zł na to samo konto. Po pozytywnej decyzji kredytowej pieniądze z kredytu Santander Consumer Bank przeleje na Twoje konto.

 

Inna kwota / liczba rat

Santander Consumer Bank Santander kredyt gotówkowy onlinePotrzebujesz innej kwoty kredytu niż ta z zakresu 10 000 – 15 000 zł albo na inny okres, niż proponowane przez bank 10 – 60 rat, czy możesz skorzystać z oferty banku? Tak, ale nie w ramach promocji z kodem rabatowym kot.

Korzystając z suwaków możesz wybrać:

 • inną kwotę niż zakres specjalny 10 000 – 15 000 zł

albo

 • inną liczbę rat niż zakres specjalny 10 – 60 rat,

przy czym Santander Consumer Bank poinformuje Cię, że:

Wybierz właściwą kwotę i liczbę rat dla tej oferty. Znajdziesz je w polu Zakres specjalny nad suwakami.

Jeśli więc:

 • wprowadziłeś/-aś kod rabatowy kot i
 • chcesz skorzystać z oferty banku w ramach prezentowanej oferty specjalnej

to postępuj zgodnie z powyższym komunikatem dostosowując kwotę i liczbę rat do oferty:

Kredyt Santander z prowizją 0% kod rabatowy: kot

Promocja zmieniają się, będąc na stronie oferty pamiętaj aby sprawdzić, czy oferta wciąż obowiązuje  – powodzenia 😎

I jeszcze nota prawna ze strony banku: Dla kredytu gotówkowego online, z kodem kot, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 01.11.2023 r. ustalonego zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim są następujące: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 10 000,00 zł; stała stopa oprocentowania kredytu: 9,99%, całkowity koszt kredytu: 2 745,28 zł obejmuje: prowizję 0 zł, odsetki: 2 745,28 zł, opłatę za wypłatę gotówki przelewem na rachunek bankowy Klienta: 0 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 10,46%; czas obowiązywania umowy: 60 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty: 12 745,28 zł; wysokość 59 miesięcznych równych rat 212,42 zł, ostatnia rata w wysokości 212,50 zł. Przedstawiona propozycja dotyczy kredytu gotówkowego online, z wpisanym kodem kot na wniosku o kredyt online, w kwocie od 10 000 zł do 15 000 zł, z maksymalnym okresem kredytowania 60 miesięcy, dostępna jest dla Nowych Klientów Banku, którzy posiadają pełną zdolność do czynności prawnych oraz przynajmniej 12 miesięcy pozytywnej historii kredytowej w BIK i dla których będzie to pierwszy kredyt w naszym banku. Przedstawione wyliczenia zależą od wybranej kwoty, liczby rat, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego. Decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta, zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu.

Dodatkowe inf. też w regulaminie Santander (Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dla umów o kredyt gotówkowy zawieranych w trybie on-line):

 • santanderconsumer.pl/download/gfx/santander/userfiles/_public/kredyty_gotowkowe/dokumenty/20230323_regulamin_swiadczenia_uslug_droga_elektroniczna_dla_umow_o_kredyt_gotowkowy.pdf

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

Pożyczka gotówkowa Pekao - do 250 tys. zł bez prowizji + kod rabatowy Pekao

Pożyczka gotówkowa Pekao – do 250 tys. zł bez prowizji + kod rabatowy Pekao

Inbank lokata w Euro 3,2% (✔️lokata BEZ KONTA)

Inbank lokata w Euro 3,2% (✔️lokata BEZ KONTA)

5,1% lokata Na Start InBank

5,1% lokata Na Start InBank


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*