5,1% lokata Na Start InBank

5,1% w Inbank – sprawdź najnowszą ofertę: 3-miesięczna lokata Na Start od InBank z jednym z wyższych na rynku oprocentowaniem w skali rocznej 5,1% do kwoty nawet 50 000 zł, a wszystko to bez konta (lokata bez konta) albo innych produktów bankowych InBank.

Inbank lokata na Start 5,1%

Sprawdź też inne lokaty InBank.

 

Lokata na Start od InBank

Lokata Na Start od Inbank to oferta wyłącznie dla nowych klientów banku – może z niej skorzystać osoba, która nie posiada oraz wcześniej nie posiadała jakiejkolwiek lokaty InBank.

InBank lokata Na Start – parametry:

 • oprocentowanie: 5,1% w skali roku (oprocentowanie stałe)
 • kwota minimalna: 1 000 zł
 • kwota maksymalna: 5 000 zł
 • limit lokat: 1
 • zerwanie lokaty przed terminem jej zakończenia wskazanym w umowie skutkuje utratą wszystkich naliczonych odsetek

Jako klient InBanku możesz założyć jedną Lokatę na Start z oprocentowaniem 5.1% w skali roku na 3 miesiące. Jeżeli otworzysz więcej niż jedną Lokatę na Start w InBank, to druga i kolejne lokaty będą oprocentowane na warunkach standardowych.

Inbank Lokata Na Start na 5,1%

Odnowienie lokaty: możliwe jest zarówno na etapie zawierania umowy o lokatę, jak i w trakcie trwania lokaty. W każdym tym momencie możesz wybrać, czy lokata ma się automatycznie odnowić. Lokata odnawia się wraz z odsetkami na nową lokatę standardową na taki sam okres, jak pierwotna lokata oraz jest oprocentowana wg stawek obowiązujących dla lokat standardowych w dniu odnowienia. W przypadku automatycznego odnowienia lokaty Inbank powiększy oprocentowanie po odnowieniu o bonus w wysokości +0.1%. W każdym momencie po automatycznym odnowieniu lokatę można zerwać bez utraty odsetek naliczonych przed jej odnowieniem. Jeśli chcesz zmienić opcje dotyczące zakończenia lub odnowienia lokaty, można to zrobić nie później niż 2 dni przed terminem zapadalności lokaty.

Oferta obowiązuje do odwołania, poniżej również dodatkowe inf. ze strony InBanku.

 

Identyfikacja i zasilenie lokaty

Jeśli jesteś nowym klientem InBank, a z takim należy być wnioskując o Lokatę na Start w InBanku, to należy zweryfikować swoją tożsamość. Poniżej informacje ze strony oferty (z drobnymi modyfikacjami na potrzeby artykułu):

Inbank Lokata Na StartWeryfikacja tożsamości następuje poprzez jedną z dostępnych metod na stronie internetowej InBank (link lub banner). Jesteś nowym klientem? Identyfikacja nowych klientów odbywa się metodą AIS/PSD2 za pośrednictwem wybranego przez Ciebie banku. Proces jest łatwy i trwa do kilku minut. Następnie będziesz mógł kontynuować jako zarejestrowany klient.

W ostatnim kroku zawierania umowy o lokatę InBank poprosi Cię o wykonanie przelewu typu „pay-by-link”, którym zasilisz lokatę a InBank dodatkowo zweryfikuje Twoją tożsamość.

Przelew „pay-by-link” zrealizujesz za pośrednictwem Blue Media S.A. Jeżeli Twój bank realizuje przelewy „pay-by-link” w trybie natychmiastowym, środki trafią do Inbank i będą procentowały na Twojej lokacie jeszcze tego samego dnia. W pozostałych przypadkach środki trafią do Inbank i będą procentowały na Twojej lokacie zazwyczaj w kolejnym dniu roboczym.

 

Przelew Pay-By-Link

W celu realizacji przelewu pay-by-link:

 • 1) wybierz swój bank z listy dostępnych,
 • 2) zostaniesz przekierowany do serwisu internetowego Twojego banku, gdzie zalogujesz się i zautoryzujesz dyspozycję przelewu. Link do serwisu Twojego banku, ze względów bezpieczeństwa będzie aktywny tylko 2 godziny,
 • 3) jeżeli Twojego banku nie ma na liście banków oferujących usługę przelewów „pay-by-link”, wybierz opcję „Mam konto w innym banku” i skopiuj lub przepisz wyświetlone dane do przelewu (tj. numer rachunku, nazwę beneficjenta, tytuł i kwotę przelewu),
 • 4) następnie zaloguj się do serwisu internetowego Twojego banku, złóż a następnie autoryzuj dyspozycję przelewu.

Przelew w opcji „Mam konto w innym banku” możesz zrealizować w terminie 5 dni od daty zawarcia umowy lokaty:

pamiętaj jednak by skopiować lub przepisać i zapisać dane do przelewu, gdyż nie będą one dostępne po zamknięciu okna przeglądarki

Można również wygenerować dane do przelewu samodzielnie, aby to zrobić:

 • 1) należy zalogować się do bankowości internetowej Inbanku, jedną z dostępnych metod
 • 2) wybrać zakładkę Lokaty, a następnie lokatę, którą chcesz zasilić
 • 3) przy lokacie, która oczekuje na zasilenie znajduje się przycisk „Ponów przelew”. Po wciśnięciu tego przycisku system przekieruje Cię na stronę Blue Media, gdzie z listy możesz wybrać bank, w którym prowadzony jest Twój rachunek. Gdyby Twojego banku nie było na liście należy wybrać opcję „Mam konto w innym banku” i wcisnąć przycisk zapłać. Na stronie pojawią się indywidualne dane do zasilenia lokaty, które należy skopiować do systemu transakcyjnego w swoim banku.

5,1% Inbank Lokata Na Start

Zasilenie lokaty najlepiej wykonać na urządzeniu, na którym nie zainstalowano aplikacji innych banków, gdyż urządzenia na których zainstalowano takie aplikacje mogą nie łączyć się prawidłowo z platformą firmy Blue Media.

 

Odrzucenie przelewu

Dlaczego przelew na lokatę InBank został odrzucony? Przelew zasilający lokatę został odrzucony najprawdopodobniej z powodu braku zgodności Twoich danych podanych podczas zakładania lokaty z danymi widniejącymi na otrzymanym przelewie.

Warunkiem zaakceptowania przez InBank Twojego przelewu jest zgodność danych, jakie widnieją w otrzymanym przelewie z danymi, jakie podałeś w formularzu na stronie Inbanku podczas zakładania lokaty.

Wnioskując o lokatę Na Start InBank (lub inną) sprawdź, czy dane takie jak:

 • imię,
 • nazwisko
 • adres w banku

z którego wykonałeś przelew, są takie same jak dane, które podałeś w Inbanku podczas zakładania lokaty.

 

Środki z lokaty (zakończenie lokaty)

Inbank Lokata Na StartPo zakończeniu lokaty Na Start od InBank (o ile nie wybrałeś opcji automatycznego odnowienia) bank przeleje środki na rachunek, z którego zasiliłeś lokatę. Środki zostaną przekazane najpóźniej w kolejnym dniu roboczym po zakończeniu lokaty. W przypadku gdy zmienił się Twój rachunek bankowy, poinformuj InBank o tym listownie lub drogą elektroniczną wysyłając wiadomość z adresu email podanego w Inbanku.

Ta sama sytuacja ma miejsce przy zerwaniu lokaty InBank – również bank przeleje środki na rachunek, z którego zasiliłeś lokatę. Pamiętaj, że jeśli chcesz zerwać lokatę InBank, to poinformuj bank o tym listownie lub drogą elektroniczną wysyłając wiadomość z adresu email podanego w Inbanku. Przypominamy też, że zerwanie lokaty przed terminem skutkuje utratą wszystkich naliczonych odsetek.

Dodatkowe informacje (np. o Blue Media) na stronie banku, na której znajdziesz też inne oferty i lokaty InBank.

Strona oferty Inbank Lokata Na Start

Lokaty założone w Inbank gwarantowane są przez estoński fundusz gwarancyjny Tagatisfond, Roosikrantsi 2, 10119 Tallinn, Estonia, www.tf.ee. Fundusz ten jest odpowiednikiem polskiego Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

ING Bank Śląski - do 500 zł premii za konto DIRECT / MOBI i 5,5% dla oszczędności

ING Bank Śląski – do 500 zł premii za konto DIRECT / MOBI i 5,5% dla oszczędności

Motokarta Citibank-BP z bonusem do 1200 zł

Motokarta Citibank-BP z bonusem do 1200 zł

Konto Oszczędnościowe Start - 5,5% do 200 tys. zł w Raiffeisen Digital Bank

Konto Oszczędnościowe Start – 5,5% do 200 tys. zł w Raiffeisen Digital Bank


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

Jeden komentarz

 1. admin wyraził(-a) opinię o 5,1% lokata Na Start InBank

  8,5% w InBanku – sprawdź Lokatę na Start.