Kod promocyjny Velobank i bonusy w programie poleceń „Doceniam Velo – Polecam Velo”

Załóż konto Velobank i zgarnij 600 zł w gotówce, a jeśli założysz konto z kodem promocyjnym Velo, to zyskasz dodatkowe 50 zł premii, razem do 650 zł w gotówce. Możesz też skutecznie polecać konto Velo z własnym kodem polecenia i uzyskiwać dodatkowe bonusy z własnym kodem promocyjnym.

Doceniam Velo, polecam Velo - kod promocyjny

Znasz promocję VeloBanku i potrzebujesz jedynie kodu promocyjnego? Zachęcamy do użycia naszego kodu S4GE5A – zapraszamy do lektury, jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat programu Doceniam Velo – polecam Velo.

 

Program poleceń – dla kogo?

Doceniam Velo – polecam Velo – dla kogo promocja?

Osobą poleconą może być osoba pełnoletnia, która nie jest pracownikiem banku i która co najmniej od 31.12.2022 r. do dnia przystąpienia do promocji nie posiadała konta osobistego w VeloBanku. Nie wyklucza z promocji posiadanie produktów innych niż rachunek ROR (konto osobiste) – lokata Velo, karta kredytowa czy pożyczka Velo nie są przeszkodą w programie poleceń. Dla polecanego czeka nagroda pieniężna +50 zł w gotówce.

Osobą polecającą może być wyłącznie pełnoletni klient Velobanku z polskim obywatelstwem (rezydencją w PL), który posiada konto osobiste (dowolny ROR). Posiadając inne produkty (karta kredytowa, lokata Velo, pożyczka Velo) nie można przystąpić do programu poleceń.

Strona promocji VeloBank

Do promocji możesz przystąpić od 1.03.2024 r. do 31.05.2024 r., w obydwu przypadkach wymagana jest akceptacja regulaminu promocji i wyrażenie wymaganych zgód marketingowych – dodatkowe inf. poniżej.

 

Doceniam Velo – polecam Velo

Aby zdobyć 50 zł premii w 1/2024 edycji „Doceniam Velo – polecam Velo”:

Złóż wniosek o VeloKonto z oferty Velobanku, pamiętając aby na etapie składania wniosku podać kod polecenia. Możesz użyć kodu, który otrzymasz od osoby polecającej VeloKonto. Jeśli nie posiadasz kodu polecenia, to zachęcamy do użycia naszego kodu promocyjnego:

S4GE5A

Na blogu możesz znaleźć kody poleceń innych Czytelników – z góry zastrzegamy, że nie odpowiadamy za jakość tych kodów promocyjnych.

Korzystasz z mObywatel? Rekomendujemy ten sposób otwarcia konta VeloBank, konto będzie w pełni aktywne w ciągu kilku minut od rozpoczęcia składania wniosku:

doceniam-velo-polecam-velo-wybor

Będąc w zakładce mObywatel ponownie naciśnij „Otwórz Konto” – zostaniesz przekierowany/-a na stronę wniosku, na której podaj:

 • Pierwsze imię
 • Nazwisko
 • PESEL
 • Numer dowodu
 • Telefon
 • E-mail

i wspomniany kod, który otrzymałeś/-aś od innego klienta, pracownika VeloBanku, który zaprosił Cię do założenia konta, albo który to kod promocyjny znajdziesz też na naszej stronie.

Przypominamy też, że kod promocyjny jest opcjonalny i nie jest niezbędny do otwarcia konta, ale pozwoli zgarnąć dodatkowy bonus pieniężny, zachęcamy do użycia naszego kodu:

S4GE5A

lub Czytelnika bloga, z zastrzeżeniem, o którym wspomnieliśmy już powyżej.

W kolejnych krokach procesu:
Velo Bank Lokata na NOWE ŚRODKI

 • zalogujesz się do aplikacji mObywatel i przekażesz swoje dane
 • VeloBank wyśle Ci umowę na mejla, zaakceptujesz ją kodem SMS

konto stanie się już w pełni aktywne, dodatkowo:

 • VeloBank wyśle też do Ciebie kuriera, który potwierdzi zgodność Twoich danych z dowodem osobistym

– kurier przyjedzie pod wskazany we wniosku adres: do domu, pracy czy na uczelnię.

Zobacz teżLokata Na Nowe Środki (banner) i opis lokaty na blogu.

 

Gdzie wpisać kod polecenia?

Nie wiesz gdzie wpisać kod polecenia? Już wyjaśniamy: przejdź na stronę promocji, a będąc już na stronie VeloBank kliknij „Otwórz konto” i z dostępnych opcji „Otwórz VeloKonto przez Internet” wybierz jedną z poniższych.

 • Selfie
 • mObywatel
 • Kurier

Jeśli zechcesz otworzyć VeloKonto na mObywatel (polecamy tę metodę), to kod polecenia wpisz w zaznaczonym polu:

VeloBank gdzie wpisać kod polecenia?

Zachęcamy do użycia naszego kodu S4GE5A

 

Co dalej?

Aby zdobyć ekstra 50 zł premii za otwarcie VeloKonta z podaniem kodu polecenia wyraź zgody marketingowe, które oznaczają łącznie:
Velo Bank VeloKonto

 1. zgodę na użycie przez bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego [4]
 2. zgodę na otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną [5],
 3. zgodę na prezentację ofert marketingowych spółek powiązanych z bankiem i podmiotów z nim współpracujących (wykaz tych podmiotów dostępny jest na www.velobank.pl oraz w oddziałach banku) w tym opartych na profilowaniu oraz przesłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym poczty elektronicznej [5] oraz za pomocą urządzeń telekomunikacyjnych [4], w tym telefonu,
 4. zgodę na możliwość prowadzenia marketingu (zgoda na marketing tradycyjny [6] oraz prawnie uzasadniony interes administratora danych (profilowanie) [7])

Wygląda to trochę strasznie, ale z własnego doświadczenia wiemy, że VeloBank nie nęka swoich klientów akcjami marketingowymi. Cyfry, które widać w opisie w w [] oznaczają podstawy prawne, na które powołuje się VeloBank – ich pełna treść w regulaminie promocji na secure.velobank.pl/docs/detal/regulamin_promocji_program_polecen.pdf

 

🚩Spełnij warunki promocji w każdym z trzech kolejnych pierwszych miesięcy kalendarzowych po miesiącu, w którym otwarto konto:

 • zapewnij jednorazowy wpływ na kwotę min. 2000 zł

– może to być przelew od pracodawcy, ale wystarczy również przelew z Twojego konta w innym banku, ale nie może być to przelew z konta indywidualnego w VeloBanku. To ważne, więc podkreślamy raz jeszcze:

jednorazowy wpływ na co najmniej 2000 zł

I ponownie przykład z regulaminu promocji:

Jeśli założysz konto w marcu, przelewy 2000 zł na konto muszą być w kwietniu, maju i czerwcu.

 

Kiedy nagroda?

💰 Wypłata premii nastąpi do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji, poniżej przykład z regulaminu promocji:

Przykład: Jeśli nowy klient/nowa klientka założy VeloKonto z kodem polecenia w marcu 2024 r. i spełni warunki w kwietniu, maju i czerwcu 2024 r., to nagrodę przekażemy jemu/jej i obecnemu klientowi/obecnej klientce do końca lipca 2024 r.

Do momentu odbioru nagrody nie zamykaj konta, ani nie składaj wypowiedzenia, nie wycofuj zgód marketingowych, nie zmieniaj również konta osobistego na konto wspólne (dotyczy polecanego i polecającego).

Kolejny przykład z regulaminu promocji:

Jeśli przekażesz kod polecenia 5 nowym klientom/klientkom i każdy/a spełni warunki promocji, za każdego/każdą otrzymasz od nas nagrodę 100 zł, czyli w sumie 500 zł.

VeloBank przeleje nagrodę/-y na Twoje konto i odprowadzi stosowne podatki do Urzędu Skarbowego.

Ty nic nie musisz robić ani rozliczać się z Urzędem Skarbowym.

 

VeloKonto

VeloKonto w VeloBank – główne cechy:

Velo Bank VeloKonto0 zł za prowadzenie konta (bez dodatkowych warunków)

0 zł za przelewy Elixir

0 zł za wydanie pierwszej, drugiej, trzeciej i czwartej karty do konta (za piątą kartę i kolejne pobierana jest opłata 5 zł)

0 zł za obsługę karty wydawanej do konta jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz min. 5 płatności kartą lub Blikiem albo jesteś osobą poniżej 26. roku życia (7 zł jeśli nie)

0 zł za wypłaty z bankomatów Planet Cash

0 zł za inne bankomaty niż Planet Cash jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz min. 5 płatności kartą lub BLIKIEM (5 zł jeśli nie).

Otwórz VeloKonto z kodem S4GE5A

Sprawdź też inne konta VeloBank i lokaty VeloBank na LokataKonto.PL.

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

Motokarta Citibank-BP z bonusem do 1200 zł

Motokarta Citibank-BP z bonusem do 1200 zł

PKO Konto za Zero - konto osobiste w PKO Banku Polskim

PKO Konto za Zero – konto osobiste w PKO Banku Polskim

5% PKO Konto Oszczędnościowe PLUS w PKO BP

5% PKO Konto Oszczędnościowe PLUS w PKO BP


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*