Pierwsza pożyczka Vivus za 0 zł – od 100 do 3000 zł od Vivus na 61 dni z RRSO 0%

Pożyczka Vivus bez opłat? I to nawet na 61 dni 🚩pożyczka z RRSO 0%, czy to możliwe? Okazuje się że tak – sprawdź Vivus. 🥇Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Vivus, gdyż Vivus w promocji może być ciekawa alternatywa do innych pożyczek, choćby Wonga czy Smartney z kodem rabatowy, które prezentowaliśmy na blogu, a nawet kredytów bankowych. Vivus to jednocześnie duża chwilówka – poza prezentowaną promocją możesz pożyczyć nawet 8000 zł.

🆕Nowość! Vivus dla obcokrajowców.

Vivus pożyczka 0 procent

 

Vivus to pożyczki w kwocie nawet od 100 do 8000 zł na okres do 30 dni, a w promocji pierwsza pożyczka Vivus do 3000 zł na okres do 61 dni bez opłat – warunkiem jest terminowa spłata pożyczki. Bannery w kolejnych akapitach wskazują na najnowszą promocję Vivus! To nie jest oferta bankowa!

 

Pierwsza pożyczka Vivus za 0 zł?

Pierwsza pożyczka Vivus do 3000 zł

Na spłatę masz 61 dni

RRSO 0%

– taką informację możesz znaleźć na stronie Vivus, prezentujemy to również na screenie powyżej. Jak do tego doszliśmy?

Przejdź na stronę promocji Vivus, a następnie na zakładce PIERWSZA POŻYCZKA:

 • 🚩suwakiem określ ile gotówki potrzebujesz, wybierz kwotę pożyczki na kalkulatorze Vivus, dostępny zakres to od 100 do 3000 zł, promocja Vivus na pierwszą pożyczkę obejmuje takie właśnie kwoty
 • 🚩okres spłaty 61 dni, promocja Vivus na pierwszą pożyczkę obejmuje taki okres

I naciśnij CHCĘ POŻYCZKĘ !

W kolejnym kroku podaj swoje dane, Twój adres zamieszkania, dane logowania oraz zaznacz wymagane zgody – jeżeli wnioskujesz o pożyczkę po raz kolejny przejdź na stronę logowania Vivus (poza promocją).

 

Kalkulator Vivus – szczegóły oferty

Szczegóły pożyczki dla kwoty 100 zł (kwota minimalna):
Vivus

 • Kwota pożyczki: 100 zł
 • Dzień spłaty: [zależy od terminu złożenia wniosku o pożyczkę Vivus]
 • Odsetki: 0,00 zł
 • Prowizja: 0,00 zł
 • RRSO: 0,00%
 • Całkowita kwota do zapłaty: 100 zł

Szczegóły pożyczki dla kwoty 3000 zł (kwota maksymalna):

 • Kwota pożyczki: 3000 zł (i do 8000 zł jeśli jesteś powracającym klientem Vivus)
 • Dzień spłaty: [zależy od terminu złożenia wniosku o pożyczkę Vivus]
 • Odsetki: 0,00 zł
 • Prowizja: 0,00 zł
 • RRSO: 0,00%
 • Całkowita kwota do zapłaty: 3000 zł

Oczywiście należy mieć na uwadze, że kalkulator pełni jedynie funkcję informacyjną – przed skorzystaniem z oferty Vivus zapoznaj się z warunkami pożyczki, w szczególności zwróć uwagę na RRSO – aby pożyczka Vivus była darmowa, RRSO musi mieć wartość 0%.

 

Więcej o pożyczce od Vivus

Promocja promocją, ale zobacz jakie wymagania stawia Vivus wobec pożyczkobiorcy, sprawdź dodatkowe informacje o pożyczkach od Vivus.

Podstawowe wymagania

 • jesteś obywatelem Polski i masz ukończone 19 lat (maks. do 78 lat) – zmiana warunków Vivus:

⭐Vivus oferuje również pożyczki dla obcokrajowców

 • (obywatele RP) posiadasz aktualny dowód osobisty – potrzebny będzie nr dowodu

albo

 • (obcokrajowcy) posiadasz aktualny paszport (jeśli jesteś obcokrajowcem) – potrzebny będzie nr paszportu

oraz

 • posiadasz rachunek bankowy w banku Polsce i
 • aktywny nr telefonu komórkowego

Do złożenia wniosku potrzebny będzie komputer, laptop albo tablet / telefon z dostępem do Internetu.

Możesz złożyć wniosek o pożyczkę w Vivus, jeśli posiadasz inne kredyty lub pożyczki.

Pierwsza Vivus do 3000 zł na 61 dni za 0 zł

Na stronie Vivus wybierz dwie kwoty:

 • kwota pożyczki to cała przyznana Ci kwota, którą możesz wypłacić w ciągu trwania pożyczki – możesz przyznaną gotówkę wypłacić w całości lub w częściach
 • kwota do wypłaty teraz to kwota pożyczki Vivus, którą wypłacasz od razu

Warto zawsze wybrać jak największą kwotę pożyczki. Możesz wtedy wypłacić w razie potrzeby dodatkową gotówkę. Nawet w przypadku kolejnej, płatnej pożyczki ponosisz jedynie koszty wypłaconych kwot pożyczki gotówkowej (a nie od kwoty przyznanej).

Potwierdzenie danych i tożsamości:

 • potwierdź swoje dane, wykonując jednorazowy przelew identyfikacyjny z konta na imię i nazwisko, które podałeś Vivus przy rejestracji. Na to konto Vivus przeleje Twoją pożyczkę.

Zaświadczenia:

 • Vivus zazwyczaj nie wymaga dokumentów z pracy, urzędów czy zaświadczeń o uzyskiwanych dochodach, ale
 • należy mieć świadomość, że w uzasadnionych przypadkach może o nie poprosić

Vivus sprawdzi bazy:

 • bazy BIK
 • bazy BIG

Vivus nie sprawdza bazy:
Vivus

 • bazy KRD

Logowanie Vivus – jeżeli jesteś już klientem i wnioskujesz po raz kolejny o pożyczkę, to nie obejmie Cię prezentowana promocja (ale przejdź na stronę promocji i sprawdź, może w tzw. międzyczasie Vivus zmienił zasady), to logowanie dostępne jest po przejściu na stronę Vivus:

 • login Vivus to Twój adres e-mail podany w procesie rejestracji
 • hasło logowania Vivus – znane tylko Tobie, a jeśli nie możesz zalogować się do Vivus skorzystaj z możliwości odzyskania hasła.

Tutaj znajdziesz też przykładowe opinie o Vivus wyrażone przez klientów Vivus i znalezione na stronie trustpilot, a tutaj Vivus kontakt – jeżeli np. potrzebujesz pomocy przy złożeniu wniosku albo masz inne pytania z tym związane.

Kod rabatowy Vivus – wnioskując o kolejną pożyczkę i po uprzednim zalogowaniu do Vivus, warto skorzystać z kodu rabatowego, z którym masz możliwość uzyskania zniżki na kolejną pożyczkę. Pamiętaj, że tylko aktywny kod rabatowy Vivus pozwoli Ci na uzyskanie zniżki od Vivus! Kody rabatowe Vivus to ciąg liter lub cyfr. Kod rabatowy Vivus należy wprowadzić i zatwierdzić w Twoim Profilu Klienta Vivus – pamiętaj, że każdy kod rabatowy możesz użyć TYLKO RAZ w danej promocji Vivus – wykorzystany kod rabatowy nie może być użyty ponownie. Jeżeli posiadasz więcej niż jeden Kod rabatowy Vivus – warto użyć tego, z którym zaoszczędzisz najwięcej! A jeśli kod rabatowy Vivus nie działa: sprawdź czy przepisałeś go dokładnie (ważna jest wielkość liter), sprawdź czy kod jest ważny albo nie został już użyty? Jeżeli wciąż nie działa, to zadzwoń na infolinię Vivus i wyjaśnij wątpliwości z tym związane: 660 600 700 / 22 206 21 21 – sprawdź też godziny pracy Vivus.

ZaploZachęcamy do podzielenia się opinią o promocji Vivus, czy rzeczywiście „Pierwsza pożyczka za 0 zł!„. Szczególnie cenne mogą być komentarze byłych i obecnych klientów Vivus, którym udało się skorzystać z opisywanej oferty (z sukcesem), za za które to komentarze z góry dziękujemy. Prosimy też o informację, jeżeli ww warunki promocji Vivus zmieniły się.

👉Potrzebne pieniądze na dłużej? Vivus udziela pożyczek na okres do 61 dni (w ramach pierwszej pożyczki) i na okres 30 – dla kolejnych pożyczek. Jeżeli potrzebujesz pieniędzy na dłużej, ale już nie w ramach promocji, to możesz sprawdzić ofertę Zaplo, które jest marką pożyczek ratalnych udzielanych przez Soonly Finance sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Pożyczka ta jest udzielana na kwotę od 1 000 zł do 6 000 zł na okres 3 miesięcy. Szczegółowe informacje, w tym RRSO, na stronie Zaplo (banner).

Sprawdź też inne pożyczki na 30 dni.

 

Podsumowanie Vivus pierwsza za 0 zł

Krótkie podsumowanie promocji Vivus:

 • od 100 do 3000 zł i spłata jednorazowa w okresie 61 dni,
 • RRSO 0%, czyli oddajesz dokładnie tyle samo, ile pożyczyłeś(-aś),
 • brak opłat za rozpatrzenie wniosku i udzielenie pożyczki,
 • brak wymaganych ubezpieczeń

Bez względu na to, czy jesteś nowym klientem Vivus, czy byłym lub obecnym, to pamiętaj też, aby przed ewentualnym skorzystanie z oferty, zapoznać się ze szczegółowymi warunkami pożyczki, o których wspomnieliśmy powyżej i aktualnymi warunkami promocji (jeśli obowiązuje), odsyłamy też na stronę promocji:

Pierwsza Vivus do 3000 zł na 61 dni za 0 zł

Zachęcamy do podzielenia się opinią o Vivus, w szczególności na ten temat opisywanej oferty, najbardziej cenne mogą być komentarze osób korzystających z opisywanej oferty Vivus, za które z góry dziękujemy.

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

Motokarta Citibank-BP z bonusem do 1200 zł

Motokarta Citibank-BP z bonusem do 1200 zł

Z kodem Santander tańszy kredyt w Santander Consumer Banku

Z kodem Santander tańszy kredyt w Santander Consumer Banku

🥇Oprocentowanie 7% Elastyczne Konto Oszczędnościowe VeloBank (bez konta)

🥇Oprocentowanie 7% Elastyczne Konto Oszczędnościowe VeloBank (bez konta)


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*