Limit w koncie osobistym Millennium i 7 dni bezodsetkowych w każdym miesiącu

Dodatkowe środki na niespodziewane wydatki? Sprawdź limit w koncie osobistym Millennium (limit w ROR) i aż 7 dowolnych dni w miesiącu bez odsetek w promocji Banku Millennium Limit w koncie osobistym bez prowizji za przyznanie do kwoty (❗❗) nawet 150.000 zł, a minimalna kwota limitu to 500 zł.

A teraz za przyznanie limitu nie zapłacisz ani złotówki – dowiedz się więcej o limicie w ROR Millennium.

Millennium Limit w ROR

Promocję Limit w koncie osobistym bez prowizji za przyznanie można połączyć z i innymi ofertami Millennium: konto Profit (2,7% do 100.000 zł), karta kredytowa ze zwrotem za zakupy (5% moneyback), które znajdziesz pod koniec artykułu i zgarnąć jeszcze więcej (aktualizacja artykułu z czerwca 2018).

 

Limit w ROR – co to?

Na początku kilka słów na temat tego, z czym mamy do czynienia. Otóż limit w koncie osobistym (limit w ROR, debet w koncie), to dodatkowe środki, z których możesz korzystać wtedy, gdy masz taką potrzebę. Limit zwiększa saldo na Twoim koncie osobistym, na przykład:

 • na swoim koncie osobistym Millennium masz 5000 zł własnych środków oraz
 • 10.000 zł limitu przyznanego przez Millennium

Razem masz więc do dyspozycji 15.000 zł => 5000 zł (Twoje) + 10.000 zł (limit w koncie od Millennium).

 

Limit w ROR – jak to działa?

Bank Millennium Konto 360° + 200 zł na NOWY ROKZałóżmy (hipotetycznie), że jesteś na wakacjach, masz niespodziewany wydatek w kwocie 7000 zł. Na koncie osobistym Millennium posiadasz tylko 5000 zł własnych środków i 10.000 zł limitu od Millennium. Wydajesz więc:

 • 5000 zł własnych środków
 • 2000 zł w ramach limitu Millennium

Po operacji:

 • saldo na Twoim rachunku to 9000 zł,
 • w ramach limitu wykorzystałeś(-aś) 2000 zł

Sprawdź kiedy (przykładowe) 2000 zł pożyczysz za darmo? Odsyłamy do kolejnych akapitów, a pod bannerem 200 zł na NOWY ROK od Millennium.

 

Limit w ROR – jak uzyskać?

Aby wnioskować o limit w koncie osobistym Millennium (limit w ROR Millennium) musisz posiadać konto Millennium, np.:

Oferta specjalna “Limit w koncie bez prowizji za przyznanie” trwa do 31 stycznia 2020 r. i jest dostępna dla klientów, którzy nie posiadają oraz w okresie 3 miesięcy wstecz nie posiadali limitu w koncie w Banku Millennium, tutaj regulamin promocji LIMIT W KONCIE OSOBISTYM BEZ PROWIZJI ZA PRZYZNANIE.

Uwaga❗ Przed udzieleniem limitu bank oceni Twoją zdolność i wiarygodność kredytową, a w uzasadnionych przypadkach może odmówić jego udzielenia.

Wniosek o limit w ROR złożysz w systemie transakcyjnym Millennium (w Millenet), a jeśli nie posiadasz jeszcze konta w Millennium przejdź na stronę oferty:

Otwórz Konto 360°

 

7 dni bez odsetek

Bazując na przykładzie, który podaliśmy powyżej, jesteś 2000 zł na minusie (w ramach limitu w koncie osobistym).

Getin Bank Lokata na NOWE ŚRODKIW większości banków za pożyczone 2000 zł należałoby zapłacić, ale nie w Millennium, jeśli spełnisz warunki określone poniżej:

 • nie zapłacisz odsetek – jeśli korzystasz z limitu maksymalnie przez 7 dowolnych dni w miesiącu (nie muszą to być kolejne dni)
 • w tym czasie możesz dowolnie żonglować środkami w ramach limitu w ROR

a dodatkowo:

 • w okresie promocji nie zapłacisz za przyznanie limitu

Powyższe założenie dotyczy limitów w koncie osobistym do kwoty w wysokości (uwaga!!!) aż do 150 000 PLN! :) – a pod bannerem lokata na nowe środki Getin Bank, zachęcamy do zapoznania się z ofertą Getin.

 

7 dowolnych dni

7 dowolnych dni – tak, w naszym przykładzie z TV pożyczyliśmy 2000 zł, ale równie dobrze może to być na przykład:

 • na początku miesiąca 100 zł na paliwo do auta, które to pieniądze oddasz za 2 dni,
 • w połowie miesiąca opłacasz rachunki na kwotę 200 zł, środki zwrócisz w ciągu kolejnych 3 dni,
 • pod koniec miesiąca wypłacasz 500 zł z bankomatu – środki zwrócone w ciągu 2 dni,

Przez 7 niekolejnych dni korzystaliśmy ze środków Millennium (zakupy, przelew, wypłata z bankomatu), ale korzystamy z nich maksymalnie do 7 dowolnych dni w miesiącu:

 • nie zapłacisz odsetek

Środki w ramach limitu, szczególnie jeśli otrzymasz wysoki limit w ROR, możesz ulokować na koncie Profit, o którym więcej poniżej, ale korzystniej będzie w innym banku, np. na Elastycznym Koncie Getin. O co chodzi? Wyjaśniamy w akapicie opisującym konto Profit.

Uwaga❗ W przypadku wykorzystania limitu w koncie osobistym przez więcej niż 7 dni oprocentowanie jest naliczane za wszystkie dni wykorzystania limitu, a naliczone odsetki są pobierane ostatniego dnia roboczego miesiąca.

 

Popraw swoją wiarygodność

Komentarz poniżej

Karolus wyraził(-a) opinię:

Ja korzystam i mogę polecić. Jako ciekawostkę powiem, że początkowy limit miałem na poziomie 8 tys., którym na początku miesiąca wpłacałem na konto oszczędnościowe, a po 7 dniach zwracałem. I tak przez kilka miesięcy lokując za darmo pieniądze Mille bank stopniowo przysyłał mi propozycje coraz wyższego limitu. Teraz doszedłem do limitu na poziomie 40 tys. nie robiąc w zasadzie nic ze swojej strony.

Otwórz Konto 360°

 

Co ma z tego Mille?

Dlaczego Bank Millennium za darmo pożyczy Ci pieniądze na 7 dni w miesiącu i gdzie jest haczyk (odnosząc się do komentarza, który pojawił się pod wpisem)?

Oczywiście nie wiemy jakie są rzeczywiste przesłanki Banku Millennium, ale przypuszczamy, że:

Getin Bank Elastyczne konto oszczędnościowe

 • bank liczy na to, że nie wszyscy klienci spłacą limit w 7 dniowym terminie bezodsetkowym – można nie mieć środków na spłatę limitu albo po prostu o tym zapomnieć, a co za tym idzie bank na nas zarobi – w przypadku wykorzystania limitu przez okres dłuższy niż 7 dni oprocentowanie jest naliczane za wszystkie dni wykorzystania limitu oraz
 • przedłużymy limit w ROR na kolejny rok, za który okres bank już pobierze opłatę (aby uniknąć opłaty warto wypowiedzieć umowę przed tym okresem) albo
 • skuszeni ofertą skorzystamy z innych produktów Millennium

Wg nas oferta nie ma żadnego haczyka, o ile jesteśmy zdyscyplinowani i nie przekroczymy 7 dniowego okresu bezodsetkowego oraz będziemy pamiętać o zamknięciu limitu przed upływem roku.

Środki przyznane w ramach limitu, szczególnie jeśli otrzymasz wysoki limit w ROR, możesz ulokować na koncie Profit, o którym więcej poniżej, albo w innym banku, np. na Elastycznym Koncie Getin (banner).

 

Lokata / konto oszczędnościowe?

Bank Millennium Konto Millennium ProfitByć może zastanawiasz się, czy środki w ramach limitu w koncie osobistym Millennium można lokować i zarabiać? Oczywiście, że można.

Jeśli limit w koncie Millennium jest odpowiednio wysoki (nawet do 150.000 zł), możesz pokusić się o ulokowanie środków na koncie oszczędnościowym. Dlaczego na koncie, a nie na lokacie? Bo tak jest (wg nas) wygodniej, ale jeśli znajdziesz lokatę 7 dniową, to czemu nie :)

My polecamy ulokowanie środków na koncie Profit Millennium co najmniej z dwóch powodów:

 • konto jest przyzwoicie oprocentowane, ale przede wszystkim
 • środki przelewasz online w ramach jednego banku, przelew wykonuje się natychmiast, co jest szczególnie ważne przy spłacie limitu w ROR – przypominamy, że nie możesz przekroczyć 7 dni.

Konto Millennium Profit 2,7% do 100.000 zł

👉Kwestia „otwarta” czy środki w ramach limitu w ROR „podchodzą” pod promocyjne oprocentowanie❓ Jeśli ktoś z Państwa może to potwierdzić lub zaprzeczyć, to prosimy o informację w komentarzu poniżej.

 

Karta ze zwrotem 5%

Bank Millennium Karta Millennium ImpresjaOfertę limitu w ROR można połączyć z promocją karty kredytowej Millennium, z kartą Millennium Alfa lub Millennium Impresja, które również opisywaliśmy już na blogu, możesz zgarnąć 5% zwrotu za transakcje u wybranych partnerów banku.

Millennium Impresja to zwroty u: APART, Empik, Carrefour, DEICHMANN, Piotr i Paweł, SMYK, VENZIA, SEPHORA, Sony Centre, travelplanet.pl, Daldinini, COCCINELLE, FRANCESCOBIASIA, MARELLA, MaxMara, POLLINI, PENNYBLACK, ZARA, PULL&BEAR, Massimo Dutti, Bershka, YOSHO, ZARA HOME

Z kolei z kartą Alfa zgarniesz moneyback w: APART, SEPHORA, LEROY MERLIN, GO SPORT, inter cars, empik, CINEMA CITY, travelplanet.pl

Po szczegółowy opis kart kredytowych Millennium  odsyłamy na podlinkowane powyżej strony www.

Zobacz też: poradnik konto oszczędnościowe Profit – kiedy wycofać środki

 

Jak już wspomnieliśmy powyżej promocję Limit w koncie osobistym bez prowizji za przyznanie można połączyć z i innymi ofertami Millennium: konto Profit (2,7% do 100.000 zł), karta kredytowa ze zwrotem za zakupy (5% moneyback) albo promocją 200 zł na NOWY ROK od Millennium, sprawdź inne oferty Millennium:

Konto Profit
Konto Profit logo
Konto oszczędn.

1,0% / 62 dni

promocja jest powtarzana!!;

Kwota

0,01 – 100 000 PLN

Kredyt hipoteczny
Kredyt hipoteczny logo

RRSO 4.54%

Okres

do 35 lat

Kwota

z wniosku

Konto 360°
Konto 360° logo
Konto osobiste

ROR

konto z BLIK;

Konto dla

klienci ind.

Pożyczka gotówkowa
Pożyczka gotówkowa logo

RRSO 7.68%

Okres

do 60 mies.

Kwota

do 15 000 PLN

100 zł raty za każde pożyczone 5 000 zł

Pożyczka konsolidacyjna
Pożyczka konsolidacyjna logo

RRSO 14.68%

Okres

do 120 mies.

Kwota

z wniosku

Uwaga! Aktualne RRSO zawsze na stronie banku i/lub stronie promocji!

Uwaga! "z wniosku" oznacza brak informacji o kwocie kredytu lub pożyczki na stronie banku albo kwota ta jest ustalana indywidualnie.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

15 zł na start z Refunder i zwroty za zakupy w internecie, sprawdź opinie o Refunder

15 zł na start z Refunder i zwroty za zakupy w internecie, sprawdź opinie o Refunder

Jak sprawdzić BIK za darmo❓ Jak pobrać raport BIK za darmo❓ Rejestracja BIK: alerty i pakiety

Jak sprawdzić BIK za darmo❓ Jak pobrać raport BIK za darmo❓ Rejestracja BIK: alerty i pakiety

🚩Alerty BIK za darmo przez 3 miesiące - sprawdź swój BIK❗

🚩Alerty BIK za darmo przez 3 miesiące – sprawdź swój BIK❗

🥇Najlepsze lokaty MAJ 2020 ranking lokat, ranking kont oszczędnościowych

🥇Najlepsze lokaty MAJ 2020 ranking lokat, ranking kont oszczędnościowych


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

8 komentarze

 1. Mirek wyraził(-a) opinię:

  Witam,
  Otrzymałem limit na koncie 360 stopni w Millennium w promocji bez opłat. Kwota nie jest jakaś oszałamiająca, choć już 5 cyfrowa. Ale zanim ją wrzucę na Millennium Profit, to proszę o info na co warto zwrócić uwagę? Dziękuję.
  pozdrawiam, Mirek.

  • podpis wyraził(-a) opinię:

   zwrócić kasę w ciągu 7 dni ale nie wiem czy coś jeszcze

  • admin wyraził(-a) opinię:

   Gdzieś czytałem, że Mille ostatni dzień miesiąca zalicza do pierwszego dnia kolejnego. Dlatego najlepiej unikać dat brzegowych, początek/koniec miesiąca.

  • Karolus wyraził(-a) opinię:

   Ja korzystam i mogę polecić. Jako ciekawostkę powiem, że początkowy limit miałem na poziomie 8 tys., którym na początku miesiąca wpłacałem na konto oszczędnościowe, a po 7 dniach zwracałem. I tak przez kilka miesięcy lokując za darmo pieniądze Mille bank stopniowo przysyłał mi propozycje coraz wyższego limitu. Teraz doszedłem do limitu na poziomie 40 tys. nie robiąc w zasadzie nic ze swojej strony.

 2. Mikołaj wyraził(-a) opinię:

  Tak po prostu dostaję na 7 dni w miesiącu kasę od Mille, zakładam krótką lokatę albo przelewam na konto oszczędnościowe i zarabiam na odsetkach? I Mille nic z tego nie ma? Nie wierzę :)