Porównywarka kont bankowych – porównaj konta osobiste

Porównaj konta osobiste – skorzystaj z porównywarki kont bankowych i wybierz konto bankowe dla Ciebie – sprawdź lub wyraź opinie o kontach bankowych.

Porównywarka kont bankowych

 

Porównaj konta bankowe

 

Porównywarka kont bankowych

Porównywarka kont bankowych to analiza kont osobistych dostarczająca ważnych informacji na ich temat. Korzystając z porównywarki kont możesz porównać koszty prowadzenia rachunków w różnych bankach, sprawdzić które konta osobiste są najtańsze i oferują największy zakres usług: darmowe wypłaty z bankomatów, bezpłatne przelewy ekspresowe, rabaty u partnerów współpracujących z bankiem czy zniżki przy innych produktach lub usług danego banku. Sprawdź konta osobiste w porównywarce kont i wybierz najlepsze dla siebie.

Zobacz jakie kryteria wyszukiwania możesz użyć w porównywarce kont bankowych:

  1. darmowe konto bankowe
  2. darmowe przelewy
  3. darmowe bankomaty krajowe
  4. darmowa karta bankowa
  5. darmowe bankomaty zagraniczne
  6. konto promocyjne

Ad 1) darmowe konto bankowe – konto jest otwierane i prowadzone bezwarunkowo za darmo.

Ad 2) darmowe przelewy – zazwyczaj chodzi o przelewy Elixir, ale w wybranych bankach można znaleźć również darmowe przelewy natychmiastowe systemu Elixir Express.

Ad 3) darmowe bankomaty krajowe – bezpłatne bankomaty krajowe w bankomatach danego banku, bankomatach innych banków oraz innych sieciach bankomatów.

Ad 4) darmowa karta bankowa – karta debetowa wydawana do konta bankowego może być bezwarunkowo darmowa albo darmowa po spełnieniu zadanych warunków, np. wykonaniu N płatności kartą czy zasileniu konta osobistego.

Ad 5) darmowe bankomaty zagraniczne – wybrane banki oferują brak opłat za korzystanie z bankomatów poza granicami RP.

Ad 6) konto promocyjne – możliwość zdobycia ekstra bonusu pieniężnego bądź innych nagród.

Po co mi konto bankowe?

Czy w XXI wieku można nie posiadać konta bankowego? Zapewne można. Do czego w zasadzie może przydać się konto bankowe? Pierwsze, co może nasunąć się na myśl, to przyjmowanie na konto bankowe wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę, emerytury bądź renty czy zasiłku. To na pewno, ale czy są jeszcze jakieś inne powody, aby posiadać konto w banku?

Oszczędzanie pieniędzy – osobiste konto bankowe to punkt wyjścia do oszczędzania pieniędzy – zazwyczaj do uruchomienia lokaty bankowej albo konta oszczędnościowego banki wymagają uprzedniego posiadania konta osobistego. Oczywiście w ofercie banków można znaleźć lokaty bez konta, ale co do zasady należy przyjąć, że do oszczędzania pieniędzy konto jest potrzebne – choćby do tego, aby uruchomić lokatę bez konta w banku X wykonując przelew z konta w banku Y. Konta oszczędnościowe z kolei to możliwość korzystnego ulokowania środków z wypłatą bez utraty wypracowanych odsetek.

Płacenie kartą – to wygodny sposób na zakupy w sklepach stacjonarnych – nie musisz chodzić z gotówką ryzykując jej utratę. Kartą możesz płacić do ustawionego przez Ciebie limitu, samą kartę zaś zabezpieczyć kodem PIN, który jest znany tylko Tobie. Zobacz też: Dlaczego nie mogę zapłacić kartą?

Aplikacja mobilna – każdy z większych banków poza dostępem do konta z bankowości internetowej, oferuje także aplikację mobilną. Możesz zarządzać swoimi finansami ze smartfona, bez wychodzenia z domu, z dowolnego miejsca na świecie (z dostępem do internetu).

Zakupy internetowe – posiadając rachunek bankowy można dokonywać szybkich płatności za zakupy, wszystko to online i bez wychodzenia z domu. Popularność sklepów internetowych jest duża i będzie coraz większa.

Co zamiast porównywarki konto?

Ranking zamiast porównywarki kont bankowych? Jeśli zamiast porównywarki kont bankowych, którą znajdziesz powyżej, preferujesz ranking kont, to przejdź do zestawienia poniżej. Koniecznie sprawdź konta w promocji!

 

Konta bankowe

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

PKO Konto za Zero - konto osobiste w PKO Banku Polskim

PKO Konto za Zero – konto osobiste w PKO Banku Polskim

Inbank lokata w Euro 3,2% (✔️lokata BEZ KONTA)

Inbank lokata w Euro 3,2% (✔️lokata BEZ KONTA)

Motokarta Citibank-BP z bonusem do 1200 zł

Motokarta Citibank-BP z bonusem do 1200 zł

Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*