Zgarnij 500 zł premii za Konto Otwarte na Ciebie BNP Paribas w promocji „Przygotuj się na wiosnę”

Przygotuj się na wiosnę z BNP Paribas – załóż Konto Otwarte na Ciebie i zdobądź 500 zł premii w gotówce (gwarantowane) oraz kolejne 200 zł w bonach w programie Bezcenne Chwile – otwórz konto i zdobywaj bonusy pieniężne.

BNP Paribas Przygotuj się na wiosnę, 500 zł premii za konto

🔔Oferta limitowana❗ Nie warto zwlekać z decyzją, promocja Przygotuj się na wiosnę obowiązuje do 20 marca 2024 albo wcześniejszego wyczerpania limitu 3000 wniosków – zapraszamy do lektury => Otwórz konto, korzystaj z niego aktywnie i odbierz nagrody.

 

Przygotuj się na wiosnę – dla kogo?

Konto BNP Paribas w promocji „Przygotuj się na wiosnę” dedykowane jest osób pełnoletnich z obywatelstwem polskim. Biorąc udział w promocji Przygotuj się na wiosnę (jako uczestnik promocji) nie możesz być stroną umowy ramowej z BNP Paribas w chwili obecnej oraz 🚩w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku w promocji (w BNP Paribas, byłym BGŻ BNP Paribas lub Raiffeisen-Polbank).

GOOptima (BGŻOptima) nie wyklucza! Jeśli posiadasz lokatę lub konto oszczędnościowe GO Opitma (były bank BGŻ Optima), to nie ma żadnych przeciwskazań skorzystania z oferty w promocji BNP Przygotuj się na wiosnę – to ten sam bank, ale obowiązuje odrębna umowa ramowa, a nagrody w promocji to wspomniane powyżej to:

 • 1 x 💰80 zł w gotówce
 • 3 x 💰140 zł w gotówce, co daje łącznie 420 zł

i w sumie do 500 zł premii w gotówce – poznaj zasady promocji BNP.

🎫200 zł – dodatkowo w promocji Punktuj na start z Bankiem BNP Paribas można zdobyć 16 000 punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile, co odpowiada bonom na zakupy o wartości 200 zł – sprawdź promocję, oceń też inne konta BNP Paribas.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

✋Uwaga – limit❗ Konto Otwarte na Ciebie w akcji Przygotuj się na wiosnę posiada limit 3000 wniosków, po osiągnięciu którego pojawi się stosowna informacja na stronie promocji, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Jeśli nie obejmują Cię wykluczenia, o których mowa powyżej oraz zdążysz się zarejestrować stronie promocji, to możesz mieć pewność, że otrzymasz nagrodę, oczywiście pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków promocji Przygotuj się na wiosnę od BNP Paribas.

 

Zasady promocji

Aby skorzystać z oferty Przygotuj się na wiosnę i zdobyć nagrody:

 • zarejestruj się na stronie promocji – należy to zrobić nie później niż do 20.03.2024, promocja Przygotuj się na wiosnę może jednak zakończyć się wcześniej (limit wniosków)

BNP Paribas Konto na Święta

 • złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą wydawaną do konta (należy to zrobić nie później niż ⏰do 20.03.2024), 👉pamiętaj też o limicie wniosków
 • zawrzyj umowę o wnioskowane uprzednio Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową wydawaną do konta i dostęp do bankowości internetowej, należy to zrobić nie później niż do do 20.03.2024
 • aktywuj kartę – najpóźniej do 31.03.2024 (🚩koniecznie nadaj PIN do karty w tym terminie❗) – to jeden z warunków promocji niezbędny do uzyskania premii

Składając wniosek w promocji BNP Paribas Przygotuj się na wiosnę warto wyłączyć wtyczki typu AdBlock, Ghostery itp które mogą uniemożliwić poprawne złożenie wniosku.

Wnioskując o konto w promocji, pamiętaj aby wniosek wypełnić tymi samymi danymi, które podasz w formularzu rejestracyjnym na stronie promocji.

 

Jak zdobyć bonusy za konto?

💰80 zł w gotówce – aby zdobyć pierwszą nagrodę w promocji Przygotuj się na wiosnę od BNP Paribas z Kontem Otwartym na Ciebie:

 • spełnij warunki, o których mowa w poprzednim akapicie, w szczególności pamiętaj o podpisaniu umowy oraz aktywacji karty w wymaganym terminie
 • 💳2 płatności kartą – do 7.04.2024 r. wykonaj przynajmniej dwie płatności bezgotówkowe kartą wydaną do Konta Otwartego na Ciebie w ramach niniejszej promocji – kwoty transakcji dowolne

 

💰3 x 140 zł w gotówce (druga, trzecia i czwarta nagroda) – aby zdobyć kolejne nagrody pieniężne w promocji Przygotuj się na wiosnę od BNP Paribas z Kontem Otwartym na Ciebie w kwietniu, maju i czerwcu (w każdym z tych trzech miesięcy):

 • 💸wpływ na konto – zapewnij wpływ na konto na łączną kwotę min. 1200 zł (jeden lub kilka przelewów, może to być przelew z Twojego konta w innym banku, ważna jest łączna suma przelewów) oraz
 • 📲transakcje BLIK – wykonaj transakcje BLIK na łączną kwotę min. 200 zł (mogą to być płatności i/lub przelewy na telefon, może to być jedna lub kilka transakcji, ważna jest ich łączna suma) i
 • 💳płatności kartą – wykonaj płatności kartą wydaną do konta na łączną kwotę min. 350 zł (jedna lub wiele transakcji, ważna jest łączna suma płatności)

 

Przejdź na stronę promocji

Uwaga! Warunkiem koniecznym do uzyskania kolejnej nagrody jest spełnienie warunków niezbędnych do otrzymania poprzedniej.

 

Kiedy nagrody?

O przyznaniu nagrody bądź nagród w promocji Przygotuj się na wiosnę organizator w promocji Konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas bank poinformuje Cię mailowo (mail z adresu w przygotujsienawiosne(at)promocja.bnpparibasplus.pl) do:
BNP Paribas Wymieniaj online

 • do 22.04.2024 o przyznaniu premii 80 zł, jest to premia za złożenie wniosku i podpisanie umowy o Konto Otwarte na Ciebie, aktywację karty w terminie i 2 płatności kartą
 • do 27.05.2024 o premii 140 zł za spełnienie warunków w kwietniu (wpływ na konto min. 1200 zł, transakcje blik na min. 200 zł i płatności kartą na min. 350 zł)
 • do 25.06.2024 o premii 140 zł za spełnienie warunków w maju (wpływ na konto min. 1200 zł, transakcje blik na min. 200 zł i płatności kartą na min. 350 zł)
 • do 26.07.2024 o premii 140 zł za spełnienie warunków w czerwcu (wpływ na konto min. 1200 zł, transakcje blik na min. 200 zł i płatności kartą na min. 350 zł)

Na pierwszą wiadomość, tj. o przyznaniu bonus 80 zł, należało będzie zareagować i do 28.04.2024, uzupełnić dane niezbędne do wypłaty premii

💡Banner w tym akapicie wskazuje na promocję Wymieniaj Online z bonusem pieniężnym do 450 zł w gotówce.

Nagrody otrzymasz:

 • do 30.04.2024 (I nagroda w gotówce na 80 zł)
 • do 31.05.2024 (II nagroda w gotówce na 140 zł, bonus za kwiecień)
 • do 30.06.2024 (III nagroda w gotówce na 140 zł, bonus za maj)
 • do 31.07.2024 (IV nagroda w gotówce na 140 zł, bonus za czerwiec)

Do momentu odebrania nagród konto i karta oraz dostęp do bankowości internetowej muszą być aktywne, dodatkowe inf. w regulaminie promocji na stronie

 • bnpparibas.pl/przygotujsienawiosne/regulamin.pdf?v=1

oraz oczywiście na stronie promocji, na którą odsyłamy.

 

Przygotuj się na wiosnę – istotne informacje

🔐Rejestrując się na stronie promocji warto wyłączyć AdBlocka lub podobnie działające programy, które mogą uniemożliwić złożenie wniosku.

👉Wpływy na konto – każdy wpływ na konto osobiste z wyłączeniem innych Twoich rachunków prowadzonych w BNP Paribas, rachunków kredytowych oraz wpłat gotówkowych, w tym wpłat we wpłatomacie.

👉Przelew – polecenie przelewu środków z Konta Osobistego za pomocą Bankowości elektronicznej, z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK, w tym Przelewów na telefon BLIK.

📲Transakcje BLIK -transakcja zainicjowana przez Uczestnika i wykonana z Konta Osobistego z wykorzystaniem usługi BLIK, czyli usługi umożliwiającej składanie zleceń płatniczych w Aplikacji GOmobile , w tym przelewów na telefon BLIK, z wyłączeniem transakcji o kodach MCC, – 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), – 6012, określający instytucje finansowe, – 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, – 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, – 4829, określający internetowe przekazy pieniężne oraz transakcji o kodach MCC innych niż:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

👉Jeśli ktoś z Twoich znajomych lub rodziny chciałby wziąć udział w promocji, to należy to zrobić w ramach osobnej rejestracji, korzystając z innych danych.

❗Złożenie wniosku możliwe jest tylko na stronie promocji, wniosku składane z innych miejsc, jak również po terminie obowiązywania promocji Przygotuj się na wiosnę nie będą uprawniały do uzyskania nagrody – ⏰przypominamy o limicie 9000 wniosków.

 

Przygotuj się na wiosnę – koszty?

Konto Otwarte na Ciebie BNP Paribas, które otworzysz w ramach promocji Przygotuj się na wiosnę prowadzone jest bez opłat, zarówno otwarcie, jak i prowadzenie konta, bez żadnych dodatkowych dodatkowych warunków. Zachęcamy do wyrażenia opinii na temat Konta Otwartego na Ciebie oraz opinii o BNP Paribas.

Zamawiając kartę wybierz tę, która najlepiej będzie pasować do Twoich potrzeb finansowych, a szczególną uwagę zwracamy na Kartę Otwartą na Dzisiaj, która na potrzeby niniejszej promocji powinna być (wg nas) najlepszym wyborem:
BNP Paribas Konto na Święta

 • 💳Karta Otwarta na Dzisiaj – dla osób do 26. roku życia konto i karta są bez warunkowo za darmo, zaś dla osób powyżej 26. roku życia BNP Paribas pobierze 0/2/7 zł: jeśli nie zrobisz nic bank pobierze 7 zł, 2 zł – jeśli wykonasz min. 3 płatności kartą wydaną do konta, 0 zł jeśli wykonasz min. 3 płatności kartą oraz zalogujesz się przynajmniej raz do bankowości internetowej lub mobilnej i masz wyrażone zgody marketingowe i brak sprzeciwu na przetwarzanie danych w celach marketingowych
 • Karta Otwarta na eŚwiat – za kartę zapłacisz 8 zł za kartę, jest to opłata, której nie da się uniknąć, ale w zamian za opłatę otrzymasz dodatkowy profit jakim jest ubezpieczenie „CYBER Pomoc”, którego ochrona obejmuje utratę danych, kradzież tożsamości, czy awarię komputera.
 • Karta Otwarta na Świat – za tę kartę zapłacisz 12 zł miesięcznie i również jest to opłata, której nie da się uniknąć. Czy dostajemy coś w zamian? Tak, jest to możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty z bankomatów to tylko 5 zł. Ciekawostką może być także możliwość skorzystania z bezpłatnego ubezpieczenia „Rezygnacja z Podróży”–  zwrot do 40.000 zł na osobę w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży – po szczegółowe informacje odsyłamy do OWU pakietu.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Promocja konta BNP w ramach oferty Przygotuj się na wiosnę, o której mowa powyżej, wymaga złożenia wniosku na dedykowanej stronie (kliknij przycisk). Umowę o konto zawrzesz online albo za pośrednictwem kuriera, który przyjedzie do domu, do pracy, czy na uczelnię, podpiszesz dokumenty i zweryfikujesz swoją tożsamość. Kurier przywiezie także kartę do konta. Alternatywnym sposobem dopełnienia formalności jest również wideoweryfikacja.

Sprawdź też inne konta BNP Paribas, powodzenia :)

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

Motokarta Citibank-BP z bonusem do 1200 zł

Motokarta Citibank-BP z bonusem do 1200 zł

Z kodem Santander tańszy kredyt w Santander Consumer Banku

Z kodem Santander tańszy kredyt w Santander Consumer Banku

🥇Oprocentowanie 7% Elastyczne Konto Oszczędnościowe VeloBank (bez konta)

🥇Oprocentowanie 7% Elastyczne Konto Oszczędnościowe VeloBank (bez konta)


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

Jeden komentarz

 1. admin wyraził(-a) opinię o Zgarnij 500 zł premii za Konto Otwarte na Ciebie BNP Paribas w promocji "Przygotuj się na wiosnę"

  Do 500 zł premii w gotówce za konto osobiste BNP Paribas.