Motokarta Citibank-BP z bonusem do 1200 zł

Citibank BP Motokarta czyli promocja Citi Handlowy z rekordowo wysokim bonusem, nawet do 1200 zł premii w promocji Citi Niesamowite zwroty z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta, w tym do 720 zł za płatności na stacjach BP i kolejne do 480 zł za korzystanie z myjni przy stacjach BP.

Motokarta Citi Handlowy do 1200 zł premii

 

Motokarta Citi BP dla kogo?

Z oferty Citibank Niesamowite zwroty z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta mogą skorzystać klienci, którzy nie byli posiadaczami dowolnej karty kredytowej Citi od 1 lipca 2023. Z oferty nie mogą skorzystać również osoby ze statusem dewizowym nierezydenta oraz obywatele lub rezydenci USA.

Citi Handlowy Karta kredytowa + voucher AllegroDodatkowo aby wziąć udział w promocji:

 • musisz mieć minimum 18 lat;
 • zarabiać min. 1200 zł netto (wynagrodzenie, emerytura, renta);
 • być zatrudniony w obecnej firmie przez min. 3 miesiące.

A jeśli prowadzisz działalność gospodarczą:

 • prowadzić działalność od min. 2 lat i osiągać dochód netto min. 2500 zł miesięcznie.

Nie posiadasz auta, stacja BP nie po drodze lub wolisz tankować w innych miejscach? Sprawdź promocję Citi z bonem do Allegro.

Nagrodą w promocji są:

 • bonus do 720 zł – do 36 bonusów po 20 zł każdy za płatności na stacjach paliw BP

oraz

 • bonus do 480 zł – do 24 bonusów po 20 zł każdy za płatności na myjniach przy stacjach BP

 

Zasady uczestnictwa

Jeśli nie obejmuje Cię wykluczenie to do 30.09.2024 złóż wniosek o motokartę Citi-BP i w każdym pełnym okresie rozliczeniowym następującym po miesiącu zawarcia umowy o kartę, wykonaj płatności na łączną kwotę min. 500 zł, w tym przynajmniej 250 zł na stacjach paliw BP znajdujących się w Polsce.

Do 720 zł premii mogą zgarnąć osoby, które w procesie ubiegania się o kartę Citi przekażą do Citibanku dokumenty potwierdzające dochody (albo do 600 zł bez ww dokumentów). Dokumenty te są wymagane, jeśli wnioskujemy o kartę z limitem wyższym niż 5000 zł, a powołując się regulamin promocji, do którego odnośnik można znaleźć poniżej:

 • Każdy Uczestnik, który spełni warunki opisane w pkt 3 lit a) – c) i nie będzie osobą określoną w punkcie 4, otrzyma w każdym okresie rozliczeniowym tj. w pełnym miesięcznym okresie, za który wystawiany jest wyciąg z Karty („Okres rozliczeniowy”), jednak nie dłużej niż przez 36 pełnych Okresów rozliczeniowych następujących po zawarciu Umowy o Kartę (data zawarcia Umowy o Kartę będzie na niej widoczna), Nagrodę, zwrot na Kartę, w wysokości 20 zł – maksymalnie 720 zł („Nagroda 1”),
 • Każdy Uczestnik, który spełni warunku z pkt 3 lit a) i b) i nie będzie osobą określoną w punkcie 4 otrzyma w każdym Okresie rozliczeniowym, jednak nie dłużej niż przez 30 pełnych Okresów rozliczeniowych następujących po zawarciu Umowy o Kartę (data zawarcia Umowy o Kartę będzie na niej widoczna), Nagrodę, zwrot na kartę, w wysokości 20 zł – maksymalnie 600 zł („Nagroda 2”).

a kluczowy punkt c to:

 • c) w terminie 10 dni roboczych od dnia złożenia wniosku o wydanie Karty dostarczą wymagany przez Bank, czytelny i aktualny dokument dochodowy potwierdzający deklarowane na wniosku o produkt dochody („Dokument Dochodowy”), zgodnie z listą wymaganych przez Bank dokumentów dochodowych, która stanowi Załącznik nr 1 do niniejszego Regulaminu. Jeśli dostarczony Dokument Dochodowy nie będzie wystarczający do potwierdzenia zadeklarowanych na wniosku o wydanie Karty dochodów, Uczestnik zobowiązany będzie dostarczyć, na prośbę Banku, dodatkowe Dokumenty Dochodowe.

Przejdź na stronę promocji => 1200 zł z kartą

Jak spełnić warunki promocji? – zapraszamy do kolejnego punktu.

 

Zasady promocji

Bonusy za płatności na stacjach BP – w każdym pełnym okresie rozliczeniowym po zawarciu umowy o kartę kredytową Citi:

 • wykonaj płatności kartą na sumę 500 zł
 • w tym na sumę min. 250 zł na stacjach paliw BP w Polsce.

💰 20 zł bonus za każdy okres rozliczeniowy przez okres 30 lub 36 miesięcy, co daje zysk 600 lub nawet do 720 zł.

Warto też wiedzieć, że do promocji nie wchodzą transakcje, które:
Citi Handlowy Citi BP Motokarta kredytowa

 • będą transakcjami szczególnymi w rozumieniu regulaminu kart kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.
 • będą transakcjami zwróconymi.

Zwroty za płatności na myjniach przy stacjach BP – aby zgarniać te bonusy (po 20 zł każdy), w każdym pełnym okresie rozliczeniowym następującym po zawarciu umowy o kartę zapłać kartą Citi w terminalu płatniczym umiejscowionym na myjni ręcznej przy stacji benzynowe BP w Polsce na sumę min. 20 zł.

💰 20 zł bonus – wypłata bonus będzie realizowana do końca drugiego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków. Bonusy można zgarniać przez 24 pełne okresy rozliczeniowe po miesiącu zawarcia umowy o kartę, łącznie do 480 zł premii.

BP to ogólnopolska sieć stacji paliw, skupionych w dużych i średnich miastach oraz przy najważniejszych trasach. Obecnie sieć liczy 560 stacji, które oferują wysokiej jakości paliwa (benzyny, oleje napędowe, ad blue oraz autogaz), napoje, przekąski, szeroki asortyment sklepowy, a także myjnie automatyczne i bezdotykowe w większości lokalizacji.

Oczywiście Citi Handlowy nie wie, czy na BP zatankujesz paliwo, kupisz hot-doga, piwo lub inne zakupy, w promocji Niesamowite zwroty z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta ważny jest więc sam fakt dokonania płatności na stacji z logo BP.

 

Kiedy nagrody?

Bonusy za płatności na stacjach BP – Citi Handlowy przyzna bonus w ciągu 3 dni po zakończeniu danego okresu rozliczeniowego. Jako uczestnik promocji to Ty decydujesz czy bonus ma być wypłacany co miesiąc na rachunek karty kredytowej Citi, czy też wolisz poczekać i skumulować nagrody i wypłacać większe kwoty. Citibank wypłaci bonus lub bonusy w ciągu 3 dni roboczych od zlecenia ich wypłaty, maksymalnie można skumulować do 13 bonusów.

Bonusy za płatności na myjniach przy stacjach BP – wypłata każdego bonusu będzie realizowana na rachunek karty kredytowej najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania.

Wspomnieliśmy już, że zwroty będą odbywać się na rachunek karty kredytowej więc:

 • środki te można wydać na inne zakupy albo
 • mogą służyć do spłaty limitu na karcie

Dodatkowe inf. w regulaminie promocji citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-niesamowite-zwroty-kkc-bp-27-02-24.pdf oraz oczywiście na stronie promocji Citibank, na którą odsyłamy:

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Motokarta-BP. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 20,15% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 6000 zł , całkowita kwota do zapłaty 6618,1 zł, zmienne oprocentowanie nominalne 18,5% w skali roku, całkowity koszt kredytu 618,10 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 0 zł, odsetki 618,10 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 551,51 zł Kalkulacja została dokonana na dzień 03/01/2024 na reprezentatywnym przykładzie.

 

Ile dostajemy od Citi?

Ile tak naprawdę dostajemy od Citi? Zgodnie z regulaminem promocji, aby otrzymać zwrot należy wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 500 zł, w tym 250 zł na stacjach BP. Oczywiście nie musimy rozdzielać operacji i równie dobrze całe 500 zł można wydać na BP.

Wydając 500 zł otrzymujemy 20 zł zwrotu (moneyback). Łatwo obliczyć, że 20 zł z 500 zł to 4%.

Czyli w ramach promocji Citi & BP Niesamowite zwroty z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta otrzymujemy zwrot na poziomie do 4%. Jest to górna półka kart z moneyback, odsyłamy też do zestawienia karty kredytowe.

 

Co jeszcze zyskujesz?

Zobacz co (poza bonusem), zyskujesz jeszcze z kartą kredytową Citi:

Brak opłaty za użytkowanie karty, bez gwiazdek, bez dodatkowych warunków.

Program Korzyści Citi Specials, a w nim blisko 300 rabatów w Polsce i jeszcze więcej za granicą.

Dostęp do przedsprzedaży na największe koncerty światowych sław w Polsce.

Program punktowy Mastercard Priceless Specials, w którym zbierasz punkty i odbierasz nagrody.

Oferty specjalne dla posiadaczy kart Citi Simplicity, które znajdziesz szybko dzięki Chatbot-owi na Facebook Messengerze.

 

Karta kredytowa w pigułce

Na koniec informacje związane z używaniem kart kredytowych, tak aby promocja była dla Ciebie bezkosztowa:

 • karta kredytowa nie służy do wypłaty środków z bankomatu

Wyrabiając kartę kredytową Citi, czy to darmową kartę Simplicity czy też jakąkolwiek inną zwróć proszę uwagę na usługę CitiPhone, z której prawdopodobnie nie będziesz korzystać, a która kosztuje 6 zł miesięcznie.

Citi Handlowy Citi BP Motokarta kredytowaSkąd wiemy, że nie będziesz potrzebować tej usługi? Bo wszystko, co jest związane z kartą kredytową (operacje, limity, konto, spłata zadłużenia), wykonasz przez serwis transakcyjny banku lub aplikację mobilną – przypominamy, że jednym z warunków promocji jest logowanie do serwisu banku lub aplikacji mobilnej. Aby wyłączyć CitiPhone wystarczy w bankowości internetowej Citi wysłać wiadomość o takiej lub podobnej treści: „Rezygnuję z usługi CitiPhone”.

Nie warto również nadpłacać karty kredytowej na kwotę powyżej 200 zł ani korzystać z dodatkowych produktów (karta dodatkowa czy naklejka zbliżeniowa), które są już płatne. Dodatkowo być może konsultant Citi będzie nakłaniał Cię do uruchomienia konta w banku – nie musisz posiadać konta w Citi – spłatę karty dokonujesz na dedykowany numer konta, który znajdziesz w umowie, spłatę możesz wykonać poprzez przelew z konta w innym banku.

Karta kredytowa (w ramach promocji) jest wydawana i obsługiwana bezwarunkowo za darmo. Po odebraniu nagrody (ale nie wcześniej niż otrzymasz bonus / bonusy):

 • możesz dalej z niej korzystać
 • nie korzystać i trzymać kartę na wszelki wypadek „w szufladzie”
 • albo zamknąć bez żadnych konsekwencji

Przejdź na stronę promocji => 1200 zł z kartą

Nie możesz / nie chcesz skorzystać z oferty? Zobacz też inne karty kredytowe Citi, zapraszamy.

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

PKO Konto za Zero - konto osobiste w PKO Banku Polskim

PKO Konto za Zero – konto osobiste w PKO Banku Polskim

Oprocentowanie do 5,5% dla lokaty InBank (✔️lokata BEZ KONTA)

Oprocentowanie do 5,5% dla lokaty InBank (✔️lokata BEZ KONTA)

Promocja Millennium: limit w koncie z prowizją 0% i 7 dni w miesiącu bez odsetek

Promocja Millennium: limit w koncie z prowizją 0% i 7 dni w miesiącu bez odsetek


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*