Kod rabatowy Smartney ✔️-5% rabatu na prowizję

Weź kod rabatowy Smartney, wprowadź kod 🔔przed akceptacją oferty i ✔️obniż koszty prowizji o 5%. Kod rabatowy Smartney ważny jest ⏰ do 31.07.2024 r., promocja z kodem Smartney dotyczy pożyczek w kwocie od 1 000 do 60 000 zł.

Kod rabatowy Smartney

Pamiętaj, że jeśli chcesz skorzystać z kodu rabatowego Smarney, to wprowadź go na stronie Smartney wybierając opcję Mam kod rabatowy, zachowując oryginalną pisownię, w tym zwróć uwagę na wielkość liter. 👉Informujemy też, że nie jest promocja bankowa.

 

-5% na prowizję

Oferta kodu rabatowego Smartney dedykowana jest do wszystkich klientów Smartney (👉nowi klienci i nienowi), uczestnikiem może być każda pełnoletnia osoba fizyczna, która na podstawie wniosku o kredyt złożonego w czasie trwania promocji, zawarła ze Smartney umowę kredytu, a sama promocja polega na obniżeniu prowizji o 5%.

🔔Uwaga, kody rabatowe zmieniają się, pojawiają się promocje albo ekstra kody rabatowe, dodatkowe inf. również na stronie kod rabatowy Smartney

Kod w bieżącej ofercie to Lipiec-5_op

Poszczególne promocje organizowane w ramach programu kody rabatowe nie łączą się ze sobą, tzn. że każdy kod rabatowy przypisany jest do danej promocji i nie można łączyć ze sobą ani promocji, ani kodów rabatowych, np.: kod ze zniżką 3% z kodem ze zniżką 6% nie da łącznie zniżki w wysokości 9% – w ramach jednej promocji można wykorzystać tylko jeden kod rabatowy.

Smartney -5% na prowizję

Więcej w regulaminie na stronie smartney-prod-api.azurewebsites.net//dokumenty-do-pobrania/Regulamin%20programu%20Kody%20Rabatowe.pdf oraz oczywiście na stronie oferty, na którą odsyłamy. A poniżej przykład reprezentatywny ze Smartney oraz dodatkowe inf. związane z kodami:

Kod Rabatowy ważny od 01.07-31.07.2024 r. Kod może zostać wykorzystany przy zawieraniu umowy pożyczki bezpośrednio za pośrednictwem strony www.smartney.pl. Użycie Kodu przed akceptacją oferty spowoduje obniżenie prowizji z tytułu udzielenia pożyczki o 5% w stosunku do prowizji jaką klient by zapłacił, gdyby nie skorzystał z Kodu. Regulamin „Kody Rabatowe” dostępny na www.smartney.pl w zakładce: „Dokumenty”. Udzielenie pożyczki oraz jej warunki uzależnione są od wyniku oceny zdolności kredytowej klienta. Materiał nie stanowi oferty. Pożyczkodawcą jest Smartney Sp. z o.o. Oferta produktowa „Nowoczesna” obowiązuje od 09.10.2019 r. i dotyczy pożyczki w wysokości od 10 000 zł do 60 000 zł, zawieranej na okres od 72 do 96 miesięcy za pośrednictwem strony www.smartney.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Nowoczesna”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 24,49%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 27 819,21 zł, całkowita kwota do zapłaty 52 301,27 zł, oprocentowanie zmienne 15,75%, całkowity koszt kredytu 24 482,06 zł (w tym: prowizja 4 960,89 zł, odsetki 19 521,17 zł), 76 miesięcznych równych rat po 679,03 zł, ostatnia rata wyrównująca 694,99 zł. Kalkulacja na dzień 05.01.2024 r. Udzielenie pożyczki oraz jej warunki uzależnione są od wyniku oceny zdolności kredytowej klienta.

Sprawdź też lub wyraź opinie o Smartney, zobacz Smartney logowanie (login Smartney to adres e-mail podany w procesie rejestracji albo numer klienta z umowy – loginów tych można używać zamiennie).

 

Czym jest kod rabatowy?

SmartneyKod promocyjny Smartney to elektroniczny kod w postaci ciągu znaków, który po wpisaniu na stronie internetowej Smartney w wyznaczonym do tego polu, umożliwia uzyskanie rabatu na prowizję. Wysokość rabatu (na prowizję) jest każdorazowo określana dla danej promocji, a kody rabatowe Smartney udostępniane są za pośrednictwem stosownego przekazu, który znajdziesz na naszych stronach.

💡Uwaga, kod rabatowy należy użyć przed akceptacją oferty!

Kod rabatowy może zostać wykorzystany przy zawieraniu umowy pożyczki bezpośrednio za pośrednictwem strony Smartney. Użycie kodu rabatowego przed akceptacją oferty spowoduje obniżenie prowizji z tytułu udzielenia pożyczki o X% w stosunku do prowizji, gdyby nie skorzystano z kodu rabatowego (gdzie X% to wysokość kodu rabatowego w okresie obowiązywania promocji).

Po okresie promocji zachęcamy również do odwiedzenia strony kod rabatowy Smartney

Kod rabatowy Smartney należy wpisać w dedykowane pole z zachowaniem oryginalnej pisowni, w szczególności należy zwrócić uwagę na wielkość liter. Aby uniknąć pomyłek najlepiej skorzystać z metody kopuj – wklej.

 

Smartney BIS

Informujemy też o Smartney BIS (więcej niż jedna pożyczka na raz) – informacje ze strony Smartney, które cytujemy dosłownie:

Na prośbę naszych Klientów wprowadziliśmy opcję dodatkowej pożyczki równoległej w Smartney: Smartney BIS. Usługa jest widoczna w Strefie Klienta dla wybranych Klientów z aktywnym kredytem konsumenckim i stale poszerzamy jej dostępność. Sprawdzaj systematycznie swój Profil w Strefie Klienta i możliwość złożenia kolejnego wniosku!

 • przejdź na stronę Smartney
 • zaloguj się do profilu klienta Smartney (konto Smartney) – przycisk logowania znajdziesz w prawym górnym rogu na stronie Smartney

Przypominamy, że Twój login Smartney to adres e-mail podany w procesie rejestracji albo Twój numer klienta z umowy pożyczki oraz to, że opcja dostępna jest dla wybranych klientów.

O Smartney BIS (dodatkowa pożyczka Smartney / równoległa pożyczka Smartney / więcej niż jedna pożyczka Smartney) dowiedzieliśmy się przypadkiem – jeżeli ktoś z Państwa korzystał z tej opcji albo posiada taką opcję aktywną w profilu klienta logując się do Smartney zachęcamy do podzielenia się informacją z innymi Czytelnikami.

Smartney bazy – poniżej też fragment z formularza informacyjnego Smartney: została/ł Pani/Pan sprawdzona/y w bazie danych:

 • wewnętrznej bazie Kredytodawcy;
 • bazie Biura Informacji Gospodarczej S.A.;
 • bazie Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A.;
 • bazie Krajowego Biura Informacji Gospodarczej S.A.;
 • bazie Związku Banków Polskich System „Dokumenty Zastrzeżone”;
 • bazie CRIF Sp. z o.o.;
 • bazie Biura Informacji Kredytowej S.A.

W razie odmowy udzielenia kredytu na podstawie informacji uzyskanych z bazy danych, Kredytodawca niezwłocznie przekaże Pani/Panu informację o wynikach sprawdzenia i wskaże bazę lub bazy danych, w której dokonano sprawdzenia. Wzór formularza można znaleźć na stronie https://smartney.pl/docs/Wzor_Formularza_Informacyjnego.pdf

 

O Smartney

Smartney to firma pożyczkowa działająca w ramach znanego Oney Banku, który działa na rynku pożyczek od 35 lat. Smartney oferuje pożyczki dla osób fizycznych w wieku od 21 do 70 lat (poprzednio od 23. roku życia).

Na rynku polskim Oney Bank współpracuje między innymi ze znanymi w Polsce: AuchanDirect, Leroy Merlin, a bywa też nazywany jako Smartney Bank, Smartney Pożyczka, Smartnej, Pożyczka Smartney, Smarney, Smarnej i podobnie brzmiące nazwy, zawsze jednak:

 • wniosek o pożyczkę złożysz na stronie głównej Smartney (w pełni online #zostanwdomu),
 • z okresem spłaty nawet do 96 miesięcy (8 lat),
 • i kwotą pożyczki od 1 tys. do 60 tys. zł – ostateczna kwota zależy od zdolności kredytowej,

Na chwilę obecną w Smartney można mieć tylko jedną aktywną pożyczkę, którą można spłacić wcześniej bez żadnych dodatkowych konsekwencji. Warto też wiedzieć, że Smartney umożliwia konsolidacje pożyczek zewnętrznych.

SmartneyWniosek o pożyczkę Smartney można składać 24h na dobę, choć samo biuro Smartney pracuje w godzinach 8 – 21. Warto jednak wiedzieć, że decyzja pożyczkowa Smartney podejmowana jest bardzo szybko, nawet w ciągu 15 minut od momentu wprowadzenia poprawnego wniosku, a aspiracją firmy jest skrócenie tego czasu nawet do 2 minut❗ A jak z przyznawalnością w Smartney? To ocena subiektywna, temat Smartney przyznawalność pozostawiamy do sekcji komentarzy.

Dane rejestrowe Smartney:

 • Smartney KRS: 0000747738
 • Smartney NIP: 5272859012
 • Smartney REGON: 380793670
 • Smartney kapitał zakładowy: 20 000 000,00 ZŁ
 • Smartney Adres: ul. Krakowiaków 46 02-255 Warszawa

ale najbardziej aktualne dane kontaktowe Smartney znajdziesz na stronie firmy, na którą odsyłamy:

Smartney -5% na prowizję

i przypominamy, że bieżący 🔔kod rabatowy Smartney może być użyty tylko do 31.07.2024 oraz raz jeszcze, że:

Kody rabatowe zmieniają się, pojawiają się ekstra promocje, zachęcamy do odwiedzania strony kod rabatowy Smartney

powodzenia 😎

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

Pierwsza pożyczka Vivus za 0 zł – od 100 do 3000 zł od Vivus na 61 dni z RRSO 0%

Pierwsza pożyczka Vivus za 0 zł – od 100 do 3000 zł od Vivus na 61 dni z RRSO 0%

PKO Konto za Zero - konto osobiste w PKO Banku Polskim

PKO Konto za Zero – konto osobiste w PKO Banku Polskim

Motokarta Citibank-BP z bonusem do 1200 zł

Motokarta Citibank-BP z bonusem do 1200 zł

Ile mogę pożyczyć od Smartney?

Smartney to pożyczki ratalne w kwocie od 1000 do 60 000 zł na okres od 6 do nawet 96 miesięcy.

Jak skorzystać z kodu rabatowego Smartney?

Kod rabatowy wpisz w dedykowanym polu na stronie Smartney. Wysokość rabatu na prowizję dla danej promocji określana jest każdorazowo w informacji przekazanej do danego kodu rabatowego. Sprawdź aktualne kody rabatowe.


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

Jeden komentarz

 1. admin wyraził(-a) opinię o Kod rabatowy Smartney ✔️-5% rabatu na prowizję

  20% rabatu na prowizję z kodem rabatowym. Oferta obowiązuje tylko do 30.09.2023 r. i skierowana jest do wszystkich klientów (nowych, powracających i obecnych).