Promocje

Citi Biedronka – bon 400 zł za wyrobienie darmowej Citi Simplicity

citi-biedVoucher 400 zł do sieci sklepów Biedronka od Citibank w zamian za wyrobienie bezwarunkowo bezpłatnej karty Simplicity i spełnienie bardzo prostych warunków promocji.

Tutaj aktualna promocja Citi Biedronka eKOD 400 zł

A warunki promocji są niezwykle proste – wystarczy, że wykonasz 5 płatności kartą na dowolne kwoty w dwóch kolejnych miesiącach.

Jeśli postarasz się, to wystarczy nawet, że wykonasz transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę nie wyższą niż 30 – 40 zł i voucher 400 zł do Biedronki może być Twój!

Niemożliwe? A jednak! Jeśli chcesz się dowiedzieć jak to zrobić przejdź do dalszej części wpisu :)

 

 

Voucher 400 zł do Biedronki

Na wstępie kilka informacji związanych z promocją. Z oferty „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź elektroniczny voucher do sklepu Biedronka” mogą skorzystać klienci, którzy nie byli posiadaczami żadnej karty głównej przed 01.01.2015, przy czym jeśli posiadasz kartę dodatkową, to oczywiście możesz skorzystać z oferty.

Z promocji wyłączeni są także pracownicy i współpracownicy Citi Handlowy oraz obywatele USA.

Jeżeli nie obejmuje Cię wykluczenie to złóż wniosek na dedykowane stronie promocji (możesz również kliknąć w banner).

Proforma przypominamy o dodatkowych „standardowych” wymaganiach, które powinny być znane Czytelnikom bloga i promocji Citibank:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce, a dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

 

 

Voucher 400 zł do Biedronki – szczegóły oferty

Oferta obowiązuje od 10 października 2017 r. do 10 listopada 2017 r i aby z niej skorzystać należy:

 • w okresie obowiązywania oferty złóż wniosek o kartę kredytową na dedykowane stronie promocji – promocja dostępna jest tylko w internecie
 • składając wniosek pamiętaj o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną
 • wnioskując o kartę możesz wybrać oczywiście dowolną z listy dostępnych – sugerujemy kartę Simplicity, która jest bezwarunkowo darmowa
 • bank może poprosić Cię o dokumenty potwierdzające dochód np. PIT za ubiegły rok albo wyciągi z rachunku bankowego – z doświadczenia wiemy, że z reguły wystarczą wyciągi za ostatnie 3 – 6 miesięcy, można je przesłać do Citi emailem – ustalisz to podczas rozmowy z konsultantem Citi
 • jeśli otrzymasz pozytywną decyzję kredytową, to umowa zostanie Ci dostarczona za pośrednictwem kuriera

 

A gdy otrzymasz kartę

To w kolejnych etapach:

 • w okresie obowiązywania oferty aktywuj kartę kredytową
 • zaloguj się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online pod adresem https://www.citibankonline.pl lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile – masz na to czas do końca drugiego miesiąca, po miesiącu w którym zawarto umowę o kartę – ale lepiej tego nie odkładać
 • wykonaj min. 2 x 5 transakcji bezgotówkowych kartą w każdym z dwóch kolejnych miesięcy, po miesiącu w którym podpiszesz umowę o kartę

Uwaga!

Operacje wykonane kartą nie mogą być zwrócone ani anulowane, nie wliczają się do nich także przelewy z karty, najlepiej wykonać min. 5 tradycyjnych płatności w punkcie handlowo – usługowym, polecamy kasy samoobsługowe w hipermarketach, które (z reguły) przyjmują płatności już od 2 zł

Ważne: transakcje muszą być zaksięgowane w okresie rozliczeniowym – dlatego nie warto z tym zwlekać i najlepiej wykonać je na początku danego miesiąca.

Promocja (wg nas) nie zawiera żadnego haczyka, po odebraniu vouchera kartę możesz bezkarnie zamknąć, ale równie dobrze możesz ją utrzymywać dalej, jeżeli wybierzesz darmową kartę Simplicity. Jak zawsze dodatkowe inf. znajdziesz w regulaminie.

Zobacz też: lokaty Citi Handlowy

 

 

Kiedy voucher Bieronka

Spełnisz warunki promocji, czyli wykonasz min. 2 x 5 operacji kartą np. w jakimkolwiek hipermarkecie (polecamy kasy samoobsługowe w Tesco ) oraz zalogujesz się do serwisu Citi i czekasz na voucher do Biedronki. Zobacz kiedy go otrzymasz:

Voucher zostanie przesłany poprzez wiadomość w serwisie bankowości internetowej Citibank Online najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji, czyli

 • jeśli warunki spełnisz np. w grudniu, to voucher otrzymasz w styczniu 2018.

A sam voucher ważny jest do 31.12.2018 r.

Być może nasuwa Ci się pytanie dlaczego bank daje voucher do Bieronki prawie za darmo? Odpowiedź jest bardzo prosta: Citibank może zapłacić grube pieniądze za reklamę telewizyjną czy radiową. Ale zapytajmy, czy oglądasz reklamy w TV czy z automatu przełączasz na inny kanał? No właśnie, zamiast kupować reklamy TV, które są coraz mniej skuteczne, Citi woli dać Ci voucher w promocji, o której napiszemy my, reklamując w ten sposób bank, o której usłyszysz być może również od znajomych:

 

Citibank z voucherem 400 zł do Biedronki – koszty

citi-biedO koszcie obsługi karty wspomnieliśmy powyżej:

Wyrabiając bezwarunkowo darmową Citi Simplicity możesz zyskać 400 zł w formie vouchera bez ponoszenia dodatkowych kosztów! (poza min. 10 transakcjami kartą)

Zobacz też: jak działa karta kredytowa

Przypominamy, że domyślnie bank aktywuje Ci usługę CitiPhone, która może kosztować Cię 6 zł miesięcznie.

CitiPhone może kosztować, ale nie musi, gdyż jest to usługa, która według nas nie będzie Ci potrzebna – wszystko wykonasz za pomocą serwisu transakcyjnego lub aplikacji mobilnej Citibank.

Sugerujemy zrezygnować z usługi CitiPhone, aby to zrobić wystarczy, że z serwisu Citibank wyślesz wiadomość o treści „Rezygnuję z usługi CitiPhone” lub coś w tym stylu:

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

Konto Jakże Osobiste Alior Bank z premią 200 zł +zwroty za płatności +3% dla oszczędzających

Konto Jakże Osobiste Alior Bank z premią 200 zł +zwroty za płatności +3% dla oszczędzających

Voucher 400 zł do Allegro za przetestowanie darmowej Simplicity

Voucher 400 zł do Allegro za przetestowanie darmowej Simplicity

Credit Agricole Oddajesz mniej niż pożyczasz - pożyczka za darmo z bonusem 250 zł

Credit Agricole Oddajesz mniej niż pożyczasz – pożyczka za darmo z bonusem 250 zł

Konto na zdrowie BNP Paribas i pakiet Medicover na rok (wartość 1188 zł)

Konto na zdrowie BNP Paribas i pakiet Medicover na rok (wartość 1188 zł)


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

20 komentarze

 1. Ella wyraził(-a) opinię:

  Dziś sprawdziłam i mam. Warunki spełnione do końca w styczniu.

 2. Jaś wyraził(-a) opinię:

  Spełniłem warunki w grudniu i w styczniu, ale jeszcze nie dostałem vouchera. Macie tak?

 3. anonim wyraził(-a) opinię:

  Otrzymałam Voucher w postaci 13 cyfrowego kodu, ale w żadnej biedronce nie udało mi się nim jeszcze zapłacić bo nie wiedzą jak go użyć . Czy miał ktoś taką sytuację ?

 4. Marta wyraził(-a) opinię:

  Zadzwonili dziś do mnie z Citi i wstępnie przyznali mi kartę. Ale wielkie zdziwienie, bo spodziewałam się telefonu na tygodniu, a nie w sobotę! Powiedzieli, żeby podać telefon do pracy i podałam. Też tak mieliście? Będą rzeczywiście dzwonić do pracy?

  • Slaw wyraził(-a) opinię:

   Mi powiedzieli, żeby podać jakikolwiek numer stacjonarny do mojej pracy, że może być nawet na moje biurko :) No to taki podałem.
   Też jestem ciekaw czy będą dzwonić i co będą ode mnie chcieli.

   • www wyraził(-a) opinię:

    U mnie też podany telefon na biurko jakby nie mogli zadzwonić na komókę 😉

    • Anna wyraził(-a) opinię:

     Do mojej firmy dzwonili, żeby potwierdzić zatrudnienie.

     • Slaw wyraził(-a) opinię:

      Ja nie mam pojęcia, czy ktoś dzwonił czy nie, nie wykluczam, że tak.

      W ogóle to teraz odnoszę wrażenie, że być może konsultantka z którą rozmawiałem, to była jakaś studentka na praktykach w Citi :)
      Na pewno padło pytanie o telefon do pracodawcy. Odpowiedziałem, że nie pamiętam. I zostałem poproszony o podanie jakiegokolwiek numeru, że może być nawet na moje biurko. Ten akurat znałem i podałem. A czy ktoś dzwonił, to tego nie wiem, przy biurku mnie więcej nie ma, niż jestem. Często miewam nieodebrane połączenia, ale wychodzę z założenia, że jak ktoś ma do mnie sprawę, to zadzwoni raz jeszcze albo na komórkę. Choć numer komórkowy znają tylko wybrani.
      Kartę w każdym razie już mam :)

 5. Marta wyraził(-a) opinię:

  Dzień dobry,
  Wniosek o kartę z voucherem do Biedronki złożyłam już prawie tydzień temu, a do tej pory nikt się do mnie nie odezwał z Citi. Czy to normalne? Bo trochę mnie to niepokoi.

 6. Bartek wyraził(-a) opinię:

  Jeśli postarasz się, to wystarczy nawet, że wykonasz transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę nie wyższą niż 30 – 40 zł i voucher 400 zł do Biedronki może być Twój!

  To ja dopowiem, że jeśli chodzi o płatności kartą, to w automatach z batonikami na pewno można płacić już od 1,80 zł – wielokrotnie sprawdzone to przeze mnie.
  Więc 5 płatności * 1,80 zł = 9 zł. To 10 płatności za 18 zł = voucher 400 zł do Biedronki :)

  • Anka wyraził(-a) opinię:

   Bartek ten sposób zadziała jeśli nie wyłączysz płatności zbliżeniowych na karcie. Ja mam je w mBanku wyłączone i jest to podobno operacja nieodwracalna. Ale na potrzeby wydania 18 zeta może rzeczywiście można się poświęcić i je pozostawić a po spełnieniu warunku wyłączyć czy zamknąć kartę. A czy w Citku płatności paypass można wyłączyć czasowo czy też tylko na stałe albo może nie można w ogóle?

  • Zenek wyraził(-a) opinię:

   Na pewno 1,60 PLN przechodzi, sprawdzone, ale nie wiem jaka jest najmniejsza kwota, jaką można zapłacić kartą zbliżeniowo. A może ktoś sprawdzał jakie są minimalne kwoty płatności zbliżeniowych kartą? Czy na przykład jakbym chciał zapłacić 50 gr to przejdzie?

   • admin wyraził(-a) opinię:

    Teoretycznie płacąc za zapałki powinniśmy móc zapłacić zbliżeniowo kartą, w praktyce bywa z tym różnie, gdyż sprzedawcy próbują się bronić i ustalają minimalną kwotę np. od 10 zł.