Konto oszczędnościowe Pekao 7% do 100 tys. zł

Promocja dla oszczędzających – konto oszczędnościowe Pekao z oprocentowaniem ⚡7% w skali roku do kwoty 100 000 zł przez 152 dni (5 miesięcy). Aby skorzystać z promocji wymagane jest posiadanie konta osobistego (jeśli jesteś nowym klientem możesz zgarnąć +200 zł premii za konto Pekao), polecamy uwadze Konto Przekorzystne z premią. Sprawdź ofertę Promocja 7,00% na Koncie Oszczędnościowym albo na Koncie Oszczędnościowym Premium.

Pekao konto oszczędnościowe 7%

 

Dla kogo?

Z oferty Promocja 7,00% na Koncie Oszczędnościowym albo na Koncie Oszczędnościowym Premium może skorzystać osoba pełnoletnia, która w okresie:

 • od 1.07.2023 r. do 3.04.2024 r., nawet przez jeden dzień, nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem rachunków w Banku, takich jak: rachunek płatniczy dla konsumentów czyli konto do wykonywania różnych transakcji płatniczych (rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy), rachunek terminowej lokaty oszczędnościowej  […] oraz
 • nie wiąże Cię umowa bankowości prywatnej

gdzie Bank to oczywiście Pekao SA. Posiadanie innych produktów, np. konta firmowego, karty kredytowej czy kredytu nie wyklucza z udziału w tej promocji (wyklucza jedynie konto lub lokata).

Uwaga❗ Bank Pekao (bank z żubrem) i Bank PKO BP (czyli PKO Bank Polski, w tym Inteligo) to dwa różne banki! Posiadając konto w PKO BP / Inteligo, możesz wziąć udział w promocji Pekao.

oraz

 • od 1.07.2023 r. do 3.04.2024 r. przynajmniej przez jeden dzień byłeś jako konsument posiadaczem lub współposiadaczem rachunków w Banku, takich jak rachunek płatniczy, rachunek oszczędnościowy, rachunek oszczędnościowy lokaty terminowej, na których w każdym miesiącu kalendarzowym posiadania tych rachunków w podanym okresie, suma Średnich miesięcznych sald tych rachunków wynosiła od 0 zł do 2.000 zł (dla kont walutowych przeliczane jest na zł po kursie średnim NBP)
 • od 1.07.2023 r. do 3.04.2024 r., nawet przez jeden dzień nie posiadałeś jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych Pekao TFI nabytych za pośrednictwem Banku

Więcej o ofercie Promocja 7,00% na Koncie Oszczędnościowym albo na Koncie Oszczędnościowym Premium w regulaminie oraz na stronie promocji, na którą odsyłamy:

Konto Oszczędnościowe Pekao 7%

regulamin na: pekao.com.pl/dam/ROOT-LANDING-PAGE/KONTO/20240404/pdf/1l-os-2024-regulamin-promocji-na-ko-kop.pdf

 

7% na koncie oszczędnościowym

Konto oszczędnościowe Pekao:
Pekao Konto oszczędnościowe

 • oprocentowanie: 7% w skali roku
 • okres: 152 dni od daty zawarcia umowy o konto oszczędnościowe Pekao SA
 • oprocentowanie promocyjne jest naliczane do kwoty 100.000 złotych (słownie: stu tysięcy złotych 00/100), a oprocentowanie salda powyżej 100.000 złotych jest naliczane w wysokości określonej w umowie Konta Oszczędnościowego

albo

 • oprocentowanie promocyjne jest naliczane do kwoty 200.000 złotych (słownie: dwustu tysięcy złotych 00/100), a oprocentowanie salda powyżej 200.000 złotych jest naliczane w wysokości określonej w umowie Konta Oszczędnościowego Premium.

Kapitalizacja odsetek następuje na koniec miesiąca kalendarzowego, konto oszczędnościowe Pekao otwierane jest z kontem osobistym.

 

Konto Oszczędnościowe Pekao

Pekao Konto PRZEKORZYSTNEKonto prowadzone jest bezwarunkowo za darmo, bezpłatne są wszystkie przelewy z konta oszczędnościowego zlecane za pomocą bankowości mobilnej Pekao. Wykonując przelew w inny sposób, np. z bankowości internetowej, należy liczyć się z opłatą 7 zł za przelew.

Oprocentowanie na koncie oszczędnościowym Pekao jest niezależne od sposobu zawarcia umowy o konto, należy jedynie spełnić warunki, o których mowa w akapicie „Dla kogo?”.

🚩Ważna uwaga! Jeśli poza kontem oszczędnościowym chcesz zgarnąć 200 zł premii za otwarcie konta, to sposób podpisania umowy ma znaczenie – należy to zrobić 💻online lub 🤳na selfie – więcej w artykule Pekao konto Przekorzystne z premią, na stronie Konto Przekorzystne z premią oraz stronie promocji, na którą odsyłamy (banner).

Oczywiście środki zgromadzone w Banku Pekao S.A. do kwoty 100 000 EUR są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

Pierwsza pożyczka Vivus za 0 zł – od 100 do 3000 zł od Vivus na 61 dni z RRSO 0%

Pierwsza pożyczka Vivus za 0 zł – od 100 do 3000 zł od Vivus na 61 dni z RRSO 0%

5% PKO Konto Oszczędnościowe PLUS w PKO BP

5% PKO Konto Oszczędnościowe PLUS w PKO BP

5,25% Lokata FACTO (bez konta) ⭐ Facto Opinie i oprocentowanie

5,25% Lokata FACTO (bez konta) ⭐ Facto Opinie i oprocentowanie


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

Jeden komentarz

 1. admin wyraził(-a) opinię o Konto oszczędnościowe Pekao 7% do 100 tys. zł

  Wysokie 7% na koncie oszczędnościowym Pekao do kwoty nawet 100 000 zł (200 tys. na koncie Premium).