Promocja dla Ciebie – zgarnij 430 zł premii za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Promocja dla Ciebie od BNP Paribas – załóż konto i zgarnij do 430 zł w gotówce (gwarantowane), w tym 50 zł już za samo otwarcie Konta Otwartego na Ciebie oraz do 💰390 zł za spełnienie kolejnych warunków promocji – otwórz konto w ramach oferty Promocja dla Ciebie i zdobywaj bonusy.

BNP Paribas Promocja dla Ciebie

🔔Oferta limitowana❗ Nie warto zwlekać z decyzją, promocja Promocja dla Ciebie obowiązuje do 17 maja 2024 albo wcześniejszego wyczerpania limitu 9000 wniosków – zapraszamy do lektury => Otwórz konto, korzystaj z niego aktywnie i odbierz nagrody.

 

Promocja dla Ciebie – dla kogo?

Konto BNP Paribas w promocji „Promocja dla Ciebie” dedykowane jest osób pełnoletnich z obywatelstwem polskim. Biorąc udział w promocji Promocja dla Ciebie (jako uczestnik promocji) nie możesz być stroną umowy ramowej z BNP Paribas w chwili obecnej oraz 🚩w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku w promocji (w BNP Paribas, byłym BGŻ BNP Paribas lub Raiffeisen-Polbank).

GOOptima (BGŻOptima) nie wyklucza! Jeśli posiadasz lokatę lub konto oszczędnościowe GO Opitma (były bank BGŻ Optima), to nie ma żadnych przeciwskazań skorzystania z oferty w promocji BNP Promocja dla Ciebie – to ten sam bank, ale obowiązuje odrębna umowa ramowa, a nagrody w promocji to wspomniane powyżej:

 • 💰50 zł w gotówce
 • 2 x 💰190 zł w gotówce, co daje łącznie 390 zł

Sprawdź jak otrzymać w sumie nawet 430 zł premii, oceń też inne konta BNP Paribas.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

✋Uwaga – limit❗ Konto Otwarte na Ciebie w akcji Promocja dla Ciebie posiada limit 9000 wniosków, po osiągnięciu którego pojawi się stosowna informacja na stronie promocji, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Jeśli nie obejmują Cię wykluczenia, o których mowa powyżej oraz zdążysz się zarejestrować stronie promocji, to możesz mieć pewność, że otrzymasz nagrodę, oczywiście pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków promocji Promocja dla Ciebie od BNP Paribas.

 

Zasady promocji

Aby skorzystać z oferty Promocja dla Ciebie i zdobyć nagrody:

 • zarejestruj się na stronie promocji – należy to zrobić nie później niż do 17.05.2024, promocja Promocja dla Ciebie może jednak zakończyć się wcześniej (limit wniosków)

BNP Paribas Konto na Święta

 • złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą wydawaną do konta (należy to zrobić nie później niż ⏰do 17.05.2024), 👉pamiętaj też o limicie wniosków
 • zawrzyj umowę o wnioskowane uprzednio Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową wydawaną do konta i dostęp do bankowości internetowej, należy to zrobić nie później niż do do 31.05.2024
 • aktywuj kartę – najpóźniej do 31.05.2024 (🚩koniecznie nadaj PIN do karty w tym terminie❗) – to jeden z warunków promocji niezbędny do uzyskania premii

Składając wniosek w promocji BNP Paribas Promocja dla Ciebie warto wyłączyć wtyczki typu AdBlock, Ghostery itp które mogą uniemożliwić poprawne złożenie wniosku.

Wnioskując o konto w promocji, pamiętaj aby wniosek wypełnić tymi samymi danymi, które podasz w formularzu rejestracyjnym na stronie promocji.

 

Jak zdobyć bonusy za konto?

💰50 zł w gotówce – aby zdobyć pierwszą nagrodę w promocji Promocja dla Ciebie od BNP Paribas z Kontem Otwartym na Ciebie:

 • spełnij warunki, o których mowa w poprzednim akapicie, w szczególności pamiętaj o podpisaniu umowy oraz aktywacji karty w wymaganym terminie

 

💰2 x 190 zł w gotówce (druga i trzecia nagroda) – aby zdobyć drugą nagrodę pieniężną w promocji Promocja dla Ciebie od BNP Paribas z Kontem Otwartym na Ciebie w pierwszym i drugim miesiącu kalendarzowym po miesiącu, w którym spełnisz warunki uprawniające do otrzymania premii 50 zł, czyli pierwszej premii (w każdym z tych dwóch miesięcy):

 • 💸wpływ na konto – zapewnij wpływ na konto na łączną sumę min. 900 zł (wystarczy przelew z Twojego konta w innym banku) oraz
 • 📲transakcje BLIK – wykonaj min. 4 transakcje BLIK na dowolne kwoty (mogą to być płatności i/lub przelewy na telefon) oraz
 • 💸przelew z konta – wykonaj min. 2 przelewy z Konta Otwartego na Ciebie w opisywanej promocji po 50 zł każdy – wykonaj standardowy przelew Elixir (nie wykonuj przelewów ekspresowych czy przelewów BLIK na telefon)

 

Przejdź na stronę promocji

Uwaga! Warunkiem koniecznym do uzyskania kolejnej nagrody jest spełnienie warunków niezbędnych do otrzymania poprzedniej.

 

Kiedy nagrody?

O przyznaniu nagrody bądź nagród w promocji Promocja dla Ciebie organizator w promocji Konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas bank poinformuje Cię mailowo (mail z adresu w wymieniajonline(at)promocja.bnpparibasplus.pl) najpóźniej do 22. dnia następującego po miesiącu spełnienia warunków uzyskania premii. Jeśli wypadnie to w dzień wolny od pracy, wówczas powiadomienie przyjdzie w pierwszy dzień roboczy.

BNP Paribas Wymieniaj online

Na pierwszą wiadomość, tj. o przyznaniu bonus 50 zł, należało będzie zareagować i do 26.dnia miesiąca, w którym otrzymasz wiadomość, uzupełnij dane niezbędne do wypłaty premii

Nagrody otrzymasz do ostatniego dnia miesiąca, w którym otrzymasz informację o przyznaniu nagrody. Do momentu odebrania nagród konto i karta oraz dostęp do bankowości internetowej muszą być aktywne. Dodatkowe inf. w regulaminie promocji na stronie

 • bnpparibas.pl/promocjadlaciebie/regulamin.pdf?v=1

oraz oczywiście na stronie promocji, na którą odsyłamy.

💡Banner w tym akapicie wskazuje na promocję Wymieniaj Online z bonusem pieniężnym do 450 zł w gotówce.

 

Promocja dla Ciebie – istotne informacje

🔐Rejestrując się na stronie promocji warto wyłączyć AdBlocka lub podobnie działające programy, które mogą uniemożliwić złożenie wniosku.

👉Wpływy na konto – każdy wpływ na konto osobiste z wyłączeniem innych Twoich rachunków prowadzonych w BNP Paribas, rachunków kredytowych oraz wpłat gotówkowych, w tym wpłat we wpłatomacie.

👉Przelew – polecenie przelewu środków z Konta Osobistego za pomocą Bankowości elektronicznej, z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK, w tym Przelewów na telefon BLIK.

📲Transakcje BLIK -transakcja zainicjowana przez Uczestnika i wykonana z Konta Osobistego z wykorzystaniem usługi BLIK, czyli usługi umożliwiającej składanie zleceń płatniczych w Aplikacji GOmobile , w tym przelewów na telefon BLIK, z wyłączeniem transakcji o kodach MCC, – 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), – 6012, określający instytucje finansowe, – 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, – 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, – 4829, określający internetowe przekazy pieniężne oraz transakcji o kodach MCC innych niż:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

👉Jeśli ktoś z Twoich znajomych lub rodziny chciałby wziąć udział w promocji, to należy to zrobić w ramach osobnej rejestracji, korzystając z innych danych.

❗Złożenie wniosku możliwe jest tylko na stronie promocji, wniosku składane z innych miejsc, jak również po terminie obowiązywania promocji Promocja dla Ciebie nie będą uprawniały do uzyskania nagrody – ⏰przypominamy o limicie 9000 wniosków.

 

Promocja dla Ciebie – koszty?

Konto Otwarte na Ciebie BNP Paribas, które otworzysz w ramach promocji Promocja dla Ciebie prowadzone jest bez opłat, zarówno otwarcie, jak i prowadzenie konta, bez żadnych dodatkowych dodatkowych warunków. Zachęcamy do wyrażenia opinii na temat Konta Otwartego na Ciebie oraz opinii o BNP Paribas.

Zamawiając kartę wybierz tę, która najlepiej będzie pasować do Twoich potrzeb finansowych, a szczególną uwagę zwracamy na Kartę Otwartą na Dzisiaj, która na potrzeby niniejszej promocji powinna być (wg nas) najlepszym wyborem:
BNP Paribas Konto na Święta

 • 💳Karta Otwarta na Dzisiaj – dla osób do 26. roku życia konto i karta są bez warunkowo za darmo, zaś dla osób powyżej 26. roku życia BNP Paribas pobierze 0/2/7 zł: jeśli nie zrobisz nic bank pobierze 7 zł, 2 zł – jeśli wykonasz min. 3 płatności kartą wydaną do konta, 0 zł jeśli wykonasz min. 3 płatności kartą oraz zalogujesz się przynajmniej raz do bankowości internetowej lub mobilnej i masz wyrażone zgody marketingowe i brak sprzeciwu na przetwarzanie danych w celach marketingowych
 • Karta Otwarta na eŚwiat – za kartę zapłacisz 8 zł za kartę, jest to opłata, której nie da się uniknąć, ale w zamian za opłatę otrzymasz dodatkowy profit jakim jest ubezpieczenie „CYBER Pomoc”, którego ochrona obejmuje utratę danych, kradzież tożsamości, czy awarię komputera.
 • Karta Otwarta na Świat – za tę kartę zapłacisz 12 zł miesięcznie i również jest to opłata, której nie da się uniknąć. Czy dostajemy coś w zamian? Tak, jest to możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty z bankomatów to tylko 5 zł. Ciekawostką może być także możliwość skorzystania z bezpłatnego ubezpieczenia „Rezygnacja z Podróży”–  zwrot do 40.000 zł na osobę w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży – po szczegółowe informacje odsyłamy do OWU pakietu.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Promocja konta BNP w ramach oferty Promocja dla Ciebie, o której mowa powyżej, wymaga złożenia wniosku na dedykowanej stronie (kliknij przycisk). Umowę o konto zawrzesz online albo za pośrednictwem kuriera, który przyjedzie do domu, do pracy, czy na uczelnię, podpiszesz dokumenty i zweryfikujesz swoją tożsamość. Kurier przywiezie także kartę do konta. Alternatywnym sposobem dopełnienia formalności jest również wideoweryfikacja.

Sprawdź też inne konta BNP Paribas, powodzenia :)

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

⚡Oprocentowanie VeloBank 5,2% lokata na NOWE ŚRODKI (🚩lokata bez konta)

⚡Oprocentowanie VeloBank 5,2% lokata na NOWE ŚRODKI (🚩lokata bez konta)

Motokarta Citibank-BP z bonusem do 1200 zł

Motokarta Citibank-BP z bonusem do 1200 zł

5% PKO Konto Oszczędnościowe PLUS w PKO BP

5% PKO Konto Oszczędnościowe PLUS w PKO BP


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*