Promocje

100 zł na zakupy w Euro.com.pl i oleole.pl z MasterCard

MasterCard 100 zł na przyszłe zakupySezon szkolny już w pełni. Być może niektórzy z Państwa zastanawiają się nad zakupem dla swojego dziecka (albo dla siebie) na przykład telefonu czy tabletu.

Jeżeli poszukiwany sprzęt (niekoniecznie telefon) znaleźliście w sklepie internetowym euro.com.pl albo oleole.pl, to mamy dobrą wiadomość: wykonując zakupy w jednym z wyżej wymienionych sklepów internetowych i płacąc za nie portfelem MasterPass możecie zgarnąć nawet 100 zł na kolejne zakupy.

 

100 zł na kolejne zakupy

Sama promocja jest prosta. Jeżeli nie później niż do 15 listopada 2016 wykonasz zakupy w sklepie internetowych euro.com.pl lub oleole.pl i zapłacisz za nie MasterPass, to w zależności od kwoty zamówienia możesz otrzymać:

 • bon o wartości 20 zł – za zakupy z zakresu kwotowego 50 – 100 zł
 • bon o wartości 50 zł – za zakupy 100,01 – 350 zł
 • bon o wartości 100 zł – za zakupy powyżej 350 zł

Oczywiście aby skorzystać z kodu musisz ponownie wykonać zakupy w euro.com.pl lub oleole.pl, przy czym zgodnie z regulaminem promocji (regulamin euro.com.pl i regulamin oleole.pl) cena zakupionego towaru musi być co najmniej o 1 zł wyższa niż wartość kodu rabatowego.

Z kodu rabatowego, który otrzymasz na maila w ciągu 14 dni roboczych od realizacji zamówienia, będzie można skorzystać tylko raz, a będzie on ważny do końca 2016 r.


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

 

Portfel MasterPass

Portfel taki możesz zdefiniować na stronie upaid.pl (jest też odpowiednik strony dla klientów biznesowych).

Jeżeli nie posiadasz konta w systemie upaid.pl, to zarejestrujesz się podając imię, nazwisko, adres oraz numer telefonu komórkowego:

MasterPass rejestracja

Jeżeli posiadasz konto w systemie upaid.pl – zaloguj się i (o ile nie robiłeś/-aś tego wcześniej) dodaj kartę, którą zapłacisz za zakupy w euro.com.pl lub oleole.pl. Karta, którą chcesz zarejestrować w systemie MasterPass nie musi być kartą wydaną przez MasterCard, ze strony masterpass.pl:

Możesz kupować online, gdziekolwiek jesteś – w domu, w podróży, w pracy czy na wakacjach, ponieważ wszystkie Twoje dane są przechowywane w elektronicznym portfelu. MasterPass pozwala na rejestrację kart: MasterCard, Maestro, Diners Club International, Discover Network, Visa, American Express.

Prowadzenie portfela jest bezpłatne, kartę/-y możesz usunąć z systemu upaid po otrzymaniu i wykorzystaniu kodu rabatowego.

 

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym 100 zł na zakupy w Euro.com.pl i oleole.pl z MasterCard
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Lokata standardowa Toyota Bank

 

Citibank Smartfon LG K4 Dual SIM i karta kredytowa

 

BGŻOptima lokata BEZKARNA

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

4 komentarze

 1. o pisze:

  Łatwo policzyć, że kupując coś za 100,01 zł i otrzymując bon na 50 zł otrzymuje się 50% zwrotu (po zaokrągleniu do pełnych groszy).
  Pozostałe przypadki:
  20 – 40% – otrzymując bon na 20 zł (zakupy za 50 – 100 zł)
  14 – 50% – otrzymując bo na 50 zł (zakupy za 100,01 – 350,00)
  0 – 29% – otrzymując bon na 100 zł (zakupy powyżej 350 zł)