Promocje

Konto oszczędnościowe Millennium 2,5% do 100000 zł

Millennium Konto Oszczędnościowe 2,5%2,5% na koncie oszczędnościowym w Banku Millennium do kwoty 100 tys. zł

O banku Millennium pisaliśmy już nieraz na blogu. Pomijając w tej chwili promocje, w ramach których za założenie konta można było zgarnąć dodatkowe profity, na uwagę zasługuje na pewno ciekawa oferta depozytowa banku.

czytaj też: rozszerzona rzeczywistość w Millennium

Nie inaczej jest i tym razem, gdzie w ramach promocji NOWE ŚRODKI NA KONCIE OSZCZĘDNOŚCIOWYM, możesz uzyskać 2,5% na koncie oszczędnościowym do kwoty 100000 zł. To zdecydowanie dobra oferta, a w połączeniu z lokatą rozszerzonej rzeczywistości staje się jeszcze lepsza :)

Konto Oszczędnościowe Millennium 2,5%

Zgodnie z regulaminem:

 • do promocji możesz przystąpić do 28 stycznia 2017 r.
 • bank liczy saldo na dzień 7 stycznia 2017

czyli:

 • jeżeli na dzień 7 stycznia nie posiadałeś/-aś środków w Millennium, to sprawa jest prosta – wszystkie nowe środki oprocentowane będą na 2,5%
 • jeżeli w dniu 7 stycznia kwota w Millennium była większa niż zero, to nowymi środkami, które będą zarabiać 2,5% będzie różnica kwot

Uwaga! Pod uwagę brana jest suma środków zgromadzonych na rachunkach oszczędnościowo-rozliczeniowych, rachunkach oszczędnościowych, rachunkach oszczędnościowych lokat terminowych i inwestycyjnych.


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

A jeśli jesteś nowym klientem, to załóż konto w Banku Millennium i korzystaj z dobrego oprocentowania:
Bank Millennium Konto 360°

 

Przystąpienie do promocji

Jak już wspomnieliśmy powyżej do promocji możesz przystąpić do dnia 28 stycznia 2017. Czy jeśli konto otworzysz właśnie w tym dniu, to Twoje środki będą pracować tylko do 29 stycznia? Oczywiście, że nie :)

Przelewając środki na konto oszczędnościowe, ale nie później niż 28 stycznia 2017 przez kolejne 92 dni możesz cieszyć się podwyższonym oprocentowaniem w wysokości 2,5%. Warto uważać na „przypadkowe” przelewy, gdyż przelew taki może „aktywować” podwyższone oprocentowanie. Możesz w ten sposób nieświadomie przystąpić do promocji. A szkoda byłoby zmarnować okazję,  jeżeli na konto oszczędnościowe planujesz przelać większą kwotę, tak aby skorzystać z promocyjnego oprocentowania.

Spójrz też proszę na te zapisy z regulaminu:

Uczestnik Promocji – Klient Banku, który w Okresie Promocji będzie posiadaczem lub otworzy Konto Oszczędnościowe oraz zasili to   konto Nowymi środkami albo osoba fizyczna, która w Okresie Promocji otworzy rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy oraz Konto Oszczędnościowe i zasili Konto Oszczędnościowe Nowymi środkami

oraz

Nowe środki – środki przekazane na Konto Oszczędnościowe po Dniu badania zaangażowania, nie później jednak niż do końca okresu obowiązywania Oprocentowania promocyjnego, które stanowią nadwyżkę nad Saldem progowym Konta Oszczędnościowego oraz jednocześnie nadwyżkę nad Saldem progowym łącznego zaangażowania

Dodatkowe inf. tutaj i poniżej:

Bank Millennium Konto Oszczędnościowe 2,5%

Konto Oszczędnościowe Millennium

 

Konto 360° to konto, które możemy polecić

Aby skorzystać z promocji konta oszczędnościowego albo lokaty mobilnej, musisz posiadać rachunek w banku Millennium. Polecamy konto 360°. To flagowy produkt Banku Millennium i w naszej opinii jedno z najlepszych kont na rynku. Wystarczy, że

 • wykonasz wpływ w łącznej kwocie min. 1000 zł (może być przelew z innego banku, nie dotyczy konta Student)
 • wykonasz minimum jedną transakcję bezgotówkową kartą debetową do rachunku

a w zamian otrzymujesz

 • darmowe konto
 • darmową kartą debetową
 • darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • wysoko oprocentowane konto oszczędnościowe i
 • lokatę mobilną:

 

Lokata Mobilna w Rozszerzonej Rzeczywistości

W ofercie specjalnej Banku Millennium możesz skorzystać z oprocentowania podwyższonego o 0,25%, przy czym

 • jeżeli posiadasz konto 360°, to na 3-miesięcznej lokacie mobilnej możesz zgarnąć 2,75% w skali rocznej, które w ramach rozszerzonej rzeczywistości może zostać powiększone o 0,25% -> razem 3,00%
 • jeżeli posiadasz inne konto, to otrzymasz mniej

Bank użył technologii rozszerzonej rzeczywistości, by w efektowny sposób zachęcić Cię do założenia najwyżej oprocentowanej lokaty w Banku Millennium.

Wystarczy, że w menu aplikacji mobilnej Banku Millennium wejdziesz w zakładkę Rozszerzona rzeczywistość i skierujesz aparat telefonu na banner umieszczony powyżej.

 

Otwórz konto 360° w Banku Millennium i korzystaj z bardzo dobrego oprocentowania na lokacie mobilnej i koncie oszczędnościowym:
Bank Millennium Konto 360°

 

Zapisz się do newslettera, aby otrzymać informacje o promocjach. A jeżeli szukasz ofert depozytowych, to zapraszamy do naszego zestawienia najlepszych lokat bankowych oraz z promocyjnych lokat bankowych, które założysz online oraz do serwisu ranking lokat – wyszukaj najlepsze oprocentowanie – skorzystaj z wyszukiwarki, wyszukaj lokatę dla siebie.

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Konto oszczędnościowe Millennium 2,5% do 100000 zł
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Lokata standardowa Toyota Bank

 

Lokata dla nowych klientów

 

Idea Bank Lokata HAPPY

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*