Karty kredytowe i promocje kart kredytowych

Voucher 400 zł do perfumerii Douglas od Citibank

Citibank douglasZamów kartę kredytową Citibank i odbierz voucher 400 zł do perfumerii Douglas

Citibank rozpieszcza nas promocjami. Nie inaczej jest i tym razem – zamawiając kartę kredytową Citibank możesz otrzymać voucher o wartości 400 zł do sklepu internetowego / perfumerii Douglas.

I jak to nieraz już bywało z promocjami Citibanku warunki uprawniające do odbioru nagrody (zazwyczaj) nie są trudne do spełnienia. Ale w ramach oferty z voucherem do Douglas Citibank „pojechał po całości”, tak prosto jeszcze nie było, gdyż wystarczy, że:

 • aktywujesz kartę kredytową
 • zalogujesz się do serwisu banku lub aplikacji mobilnej

I voucher 400 zł do perfumerii Douglas może być Twój! Zobacz dokładnie co musisz zrobić, aby zgarnąć Voucher 400 zł do Douglas, przypominamy również o promocjach, które wciąż trwają.

 

Nowi klienci

Promocja Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do perfumerii Douglas z voucherem 400 zł od Citibank skierowana jest do nowych klientów banku, którzy nie byli posiadaczami żadnej karty głównej przed 01.01.2014. Dodatkowe wymagania to:

 • wiek – minimum 21 lat
 • dochód netto – minimum 1200 zł
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce
 • dla firm – min. wiek 25 lat
 • działalność gospodarcza min. 2 lata

Jeżeli nie obejmują Cię powyższe wykluczenia, to już prawie masz voucher. Proforma ostrzegamy, że bank może odmówić Ci przyznania karty.

 

Wniosek o kartę Citibank

Aby skorzystać z promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do perfumerii Douglas i zdobyć voucher 400 zł do perfumerii Douglas należy:

 • wnioskując o kartę możesz wybrać oczywiście dowolną z listy dostępnych – sugerujemy kartę Simplicity, która jest bezwarunkowo darmowa – poniżej dodatkowy opis
 • w ciągu kilku dni od złożenia wniosku skontaktuje się z Tobą konsultant Citibank, podczas której wstępnie oceniona zostanie Twoja zdolność kredytowa – przypominamy, że, bank może, ale nie musi przyznać Ci karty
 • w przypadku wątpliwości bank może poprosić Cię o PIT za ubiegły rok albo wyciągi z rachunku bankowego – z doświadczenia wiemy, że z reguły wystarczą wyciągi za ostatnie 3 – 6 miesięcy.
 • jeśli otrzymasz pozytywną decyzję kredytową, to umowa zostanie Ci dostarczona za pośrednictwem kuriera

 

A gdy otrzymasz kartę:

 • w okresie obowiązywania oferty aktywuj kartę kredytową
 • w ciągu miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o Kartę (data zawarcia umowy będzie widoczna na umowie) zaloguj się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online pod adresem https://www.citibankonline.pl lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile. Oczywiście możesz również zalogować się wcześniej.

To wszystko! Wg nas łatwiej być nie może. Promocja (wg nas) nie zawiera żadnego haczyka. Po odebraniu vouchera kartę możesz bezkarnie zamknąć, ale równie dobrze możesz ją utrzymywać dalej, jeżeli wybierzesz darmową kartę Simplicity. Jak zawsze dodatkowe inf. znajdziesz w regulaminie.


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

 

Simplicity a może World Mastercard

Powyżej pisaliśmy, że najlepiej wnioskować o darmową Simplicity, która jest bezwarunkowo darmowa. Może jednak skusisz się na World Mastercard. Zobacz co oferuje Ci Simplicity i co zyskasz z World Mastercard, możesz również zapoznać się z innymi ofertami kart kredytowych:

KORZYŚCI KARTY KREDYTOWEJ CITIBANK SIMPLICITY

 • brak opłaty rocznej za kartę
 • brak opłaty za przypomnienia o spłacie karty
 • brak opłaty za powiadomienia SMS

Posiadając kartę Simplicity nie musisz wykonywać jakichkolwiek transakcji, żeby karta była darmowa. To karta, którą możesz używać, albo mieć ją „na wszelki wypadek”, na przykład (w sytuacji awaryjnej), gdy inna karta nie zadziała.

KORZYŚCI KARTY KREDYTOWEJ CITIBANK WORLD MASTERCARD

 • za każdą transakcję kartą zdobywasz punkty, które możesz wymieniać na nagrody z katalogu
 • otrzymujesz 1000 punktów na powitanie, które możesz wymienić na voucher 20 zł w H&M
 • stałe rabaty u Partnerów: 25% H&M na drugą, tańszą rzecz, do 5% Merlin.pl, do 10% Multikino i inne

Simplicity jest bezwarunkowo darmowa, World Mastercard kosztuje 18 zł, o ile nie wydasz minimum 4000 zł miesięcznie – decyzja którą kartę wybrać należy do Ciebie:

Voucher 400 zł do perfumerii Douglas od Citibank

 

Kiedy voucher 400 zł do Douglas

Voucher zostanie przesłany poprzez wiadomość w serwisie bankowości internetowej Citibank Online najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji. A sam voucher ważny jest do 30.06.2017 r.

Pamiętaj, aby po uzyskaniu dostępu do serwisu Citibank dezaktywować usługę CitiPhone, o ile oczywiście nie zamierzasz z niej korzystać. CitiPhone to koszt 6 zł miesięcznie i jest to usługa, która (wg nas) niekoniecznie będzie Ci potrzebna. Wszystko, co będzie Ci potrzebne,, wykonasz za pomocą serwisu transakcyjnego lub aplikacji mobilnej Citibank. Aby zrezygnować z CitiPhone wystarczy, że z serwisu Citibank wyślesz wiadomość o treści „Rezygnuję z usługi CitiPhone” lub coś w tym stylu.

 

Karta kredytowa w pigułce

I na koniec garść informacji związana z używaniem kart kredytowych:

 • są karty, używając których możesz zarobić, odsyłamy do wpisów z kartami kredytowymi – oczywiście zawsze zalecamy ostrożność – pomyłka np. spóźnienie się z terminem spłaty, może kosztować Cię więcej niż potencjalny zarobek

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Voucher 400 zł do perfumerii Douglas od Citibank
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Idea Bank Lokata HAPPY PRO

 

Lokata standardowa Toyota Bank

 

Voucher 400 zł do perfumerii Douglas od Citibank

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

Jeden komentarz

 1. admin pisze:

  Zostały tylko 2 tygodnie, aby skorzystać z oferty, szczegóły powyżej.