100 lub 200 zł premii za konto Przekorzystne Pekao i 3% dla oszczędzających

Konto Przekorzystne Pekao z premią w kolejnej odsłonie promocji: 200 zł za założenie konta za pomocą selfie i dłuższą aktywność albo 100 zł za założenie konta w oddziale i krótszą aktywność oraz (w obydwu przypadkach) spełnienie prostych warunków promocji. Dodatkową zachętą dla oszczędzających może być 3% do 30.000 zł przez 6 miesięcy.

Tutaj najnowsza edycja promocji Pekao Konto Przekorzystne z premią

I uwaga! Bank Pekao SA (bank z żubrem) i PKO BP (czyli PKO Bank Polski, w tym Inteligo) to dwa różne banki!  – poznaj warunki promocji.

przekorzystne-200-og

 

Dla kogo?

Z oferty Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z Kartą lub usługa bankowości elektronicznej Pekao24 i otrzymaj nagrodę do 200 zł mogą skorzystać nowi klienci banku Pekao SA.

Kogo Pekao SA rozumie jako nowego klienta? Otóż uczestnikiem promocji może być osoba, która:

 • a) w żadnym dniu od 01.01.2018 r. do 30.09.2019 r., nie była związana z Bankiem, w tym również jako współposiadacz, umową rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego prowadzonego w PLN […]

gdzie Bank to oczywiście Pekao SA. Posiadanie karty kredytowej, lokaty czy kredytu (w tym np. kredytu hipotecznego) nie wyklucza z udziału w promocji.

A do zdobycia do 200 zł w gotówce, które Bank Pekao wypłaci na Twoje konto, a Ty pieniądze te możesz wypłacić, przelać na inne konto, czy przeznaczyć na zakupy.

Przypominamy też, że Pekao SA (bank z żubrem) i PKO BP (PKO Bank Polski / Inteligo) to dwa różne banki! Posiadając konto osobiste w PKO BP lub Inteligo (albo inny produkt tego banku), można wziąć udział w promocji Pekao SA i zgarnąć do 200 zł premii.

Konto PRZEKORZYSTNE z premią 200 zł

 

200 zł premii – zasady

Jeśli nie obejmują Cię wykluczenia, to do 31.12.2019 złóż wniosek na stronie promocji, gdzie:

 • zawnioskuj o Konto Przekorzystne – konto wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą i usługą PeoPay

Pekao SA Konto PRZEKORZYSTNE +200 zł premii

a następnie

 • ✔️ zawrzyj online umowę – za pomocą aplikacji mobilnej Pekao SA, poprzez użycie biometrii (czyli wykonanie sobie selfie za pomocą kamerki w komputerze lub w telefonie) – tylko w tym przypadku możesz zgarnąć 200 zł premii

albo

 • ⚠️ zawrzyj umowę w oddziale – uwaga, wówczas do zdobycia tylko 100 zł❗

Składając wniosek zdecydowanie polecamy podpisanie umowy online. Nawet jeśli finalnie nie uda się w ten sposób dopełnić formalności, to możesz podpisać umowę w placówce i zdobyć pełną premię. Jeśli we wniosku od razu zdecydujesz się na podpisanie umowy w placówce – możesz zgarnąć tylko 100 zł❗ Warto o tym pamiętać, dodatkowe informacje pod koniec wpisu.

Pierwsze 100 zł

👉 Aby zdobyć 100 zł wystarczy, że do końca miesiąca po miesiącu przystąpienia do promocji (po miesiącu, w którym zawrzesz umowę z bankiem Pekao SA):

 • wykonasz min. 1 płatność kartą wydaną do konta lub PeoPay (aplikacja mobilna Pekao SA);
 • zapewnisz jednorazowy wpływ w kwocie min. 500 zł – może być to przelew z Twojego konta w innym banku;

Kolejne 100 zł

Jeśli zdecydujesz się na podpisanie umowy online, to 100 zł to nie wszystko! Jeżeli chcesz zdobyć kolejną stówkę, to w każdym z trzech miesięcy po miesiącu, w którym spełnisz warunki po raz pierwszy powtórz je, czyli:

 • wykonaj min. 1 płatność kartą wydaną do konta lub PeoPay (aplikacja mobilna Pekao SA);
 • zapewnij jednorazowy wpływ w kwocie min. 500 zł – może być to przelew z Twojego konta w innym banku – dodatkowe inf. poniżej;

 

Kiedy nagroda?

Spełniłeś(-aś) warunki promocji, zastanawiasz się kiedy otrzymasz nagrodę. Już wyjaśniamy :)

Pierwsze 100 zł premii (za zawarcie umowy i spełnienie warunków w pierwszym miesiącu) otrzymasz do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu przystąpienia do promocji.

Kolejne 100 zł premii (za spełnienie warunków w kolejnych 3 miesiącach) otrzymasz do 29.05.2020 r. – zakładamy, że umowę zawrzesz online :)

Oczywiście do czasu otrzymania premii konto, karta oraz dostęp do bankowości internetowej i mobilnej muszą być aktywne.

Otwórz konto PRZEKORZYSTNE z premią

Dodatkowe inf. w regulaminie promocji:

 

3,0% na koncie oszczędnościowym

Poza premią dodatkową gratyfikacją może być promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym Pekao:

 • oprocentowanie: 3,0%
 • okres: 180 dni od daty zawarcia umowy o konto oszczędnościowe Pekao SA
 • kwota: do 30.000 zł

Konto oszczędnościowe Pekao prowadzone jest za darmo, darmowe są również przelewy zlecane w ramach bankowości mobilnej PeoPay (7 zł jeśli dla innych form), przy czym na potrzeby niniejszej promocji konto to nie jest wymagane. Dodatkowe informacje w regulaminie promocji:

 

Konto Przekorzystne – opłaty

Opłaty:
Pekao SA Konto PRZEKORZYSTNE +200 zł premii

 • 0 zł za otwarcie konta
 • 0 zł za prowadzenie konta jeśli zapewnisz wpływ w kwocie min. 500 zł i wykonasz jedną operację kartą lub PeoPay (6 zł jeśli nie) – bez warunków do 26. roku życia
 • 0 zł za kartę (3 zł jeśli nie spełnisz warunków – powyżej) i ponownie bez warunków do 26. roku życia
 • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów Banku Pekao S.A. bez warunków,
 • 20 gr za SMS służący do autoryzacji – opłaty tej można uniknąć dla kolejnych przelewów, jeżeli ustanowimy je jako przelewy zdefiniowane

 

Szukasz kredytu? Sprawdź przewygodny kredyt mieszkaniowy Pekao – na stronie oferty wypełniasz jedynie formularz kontaktowy.

 

Ważne informacje

Jak już wspomnieliśmy powyżej, umowę o Konto Przekorzystne z premią zawrzesz z użyciem biometrii albo w oddziale i że w tym drugim przypadku możesz liczyć na 100 zł premii.

👉A co jeśli zdecydujesz się na zawarcie umowy online (z premią 200 zł), ale z jakiegoś powodu nie zdołasz dopełnić formalności? Możesz podpisać umowę w oddziale i otrzymać pełną premię. Mówi o tym regulamin:

Warunek opisany w ust. 2 lit. a powyżej uważa się również za spełniony jeśli Uczestnik próbował zawrzeć wspomnianą umowę poprzez Podstronę internetową Banku (online) lub aplikację PeoPay (mobilnie), jednak umowa nie została zawarta w tych kanałach w wyniku negatywnej weryfikacji tożsamości Uczestnika przez system informatyczny Banku, ale została zawarta w oddziale Banku. Za moment spełnienia warunku określonego w § 2 ust. 1 lit. b uważa się wówczas datę zawarcia umowy, o której mowa w tym przepisie

gdzie ust. 2 lit. a to miejsca zawarcia umowy:

 • poprzez Podstronę internetową Banku (online) lub
 • poprzez aplikację PeoPay (mobilnie)

Istotne jest więc to, abyś już na etapie wniosku zdecydował/-a się na podpisanie umowy online❗ Oczywiście ostateczna decyzja należy do Ciebie.

Konto PRZEKORZYSTNE z premią 200 zł

Wpływem na konto nie musi być przelewem od pracodawcy, może to być również zwykły przelew z Twojego konta w innym banku. Przelanych pieniędzy nie musisz deponować na koncie Pekao, wystarczy, że środki pojawią się na Koncie Przekorzystnym Pekao SA, po czym możesz wypłacić, zapłacić za zakupy, czy przelać do innego banku.

👉A jeśli umowę podpiszesz już w październiku, to pierwszy bonus (pierwsze 100 zł) możesz otrzymać w grudniu❗

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

15 zł na start z Refunder i zwroty za zakupy w internecie, sprawdź opinie o Refunder

15 zł na start z Refunder i zwroty za zakupy w internecie, sprawdź opinie o Refunder

😎Promocja BNP Paribas Radosne Konto - premia do 250 zł w gotówce

😎Promocja BNP Paribas Radosne Konto – premia do 250 zł w gotówce

HIT❗ Konto Jakże Osobiste Alior Bank z premią do 350 zł i ⚡3% na koncie oszczędnościowym Alior oraz 1% zwrotu za płatności

HIT❗ Konto Jakże Osobiste Alior Bank z premią do 350 zł i ⚡3% na koncie oszczędnościowym Alior oraz 1% zwrotu za płatności

🥇Najlepsze lokaty MAJ 2020 ranking lokat, ranking kont oszczędnościowych

🥇Najlepsze lokaty MAJ 2020 ranking lokat, ranking kont oszczędnościowych


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

2 komentarze

 1. Jurek wyraził(-a) opinię:

  Warto w ostatnim kroku wpisać kod rekomendacji : 0041d8ra8

  Wpisując go otrzymasz dodatkowe 50 zł po spełnieniu warunków wpływu 500zł oraz 1 płatności kartą lub PeoPay.

 2. Arek wyraził(-a) opinię:

  U mnie otwarte z biometrią, bardzo szybko, polecam ten sposób. Czekam na kartę a potem na nagrody. Na razie polecam