Promocja Citi: 900 zł w bonach Allegro za kartę Citi Handlowy

Zyskaj do 900 zł w bonach Allegro w zamian za wyrobienie karty Citi Simplicity i spełnieniu prostych warunków w promocji Citi: Nowy rok z Kartą Kredytową Citibank (edycja II). Na uwagę zasługuje roczne zwolnienie z opłaty za kartę, 💡niezwykle proste warunki oraz krótki okres wykluczenia dla byłych klientów Citibanku – wystarczy, że nie posiadasz karty kredytowej Citibanku od 1.04.2023 r. Uwaga! 🚩Limit 1000 wniosków w promocji Citi Allegro.

Karta Citi + 900 zł w bonach Allegro

 

Nowy rok z Kartą Kredytową Citibank – dla kogo?

Z oferty Citi może skorzystać osoba, która:

od 1 kwietnia 2023 roku nie posiadała żadnej głównej Karty Kredytowej Citibank

Posiadanie dodatkowej karty kredytowej Citi, lokaty, czy konta oszczędnościowego nie wyklucza z uczestnictwa w promocji. Z oferty wyłączeni są też obywatele lub rezydenci podatkowi USA i osoby ze statusem dewizowym.

I podstawowe wymagania Citi niezbędne do skorzystania z promocji z kartą:

 • wiek – minimum 21 lat,
 • dochód netto – minimum 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce,
 • a dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

Proforma informujemy, że przyznanie karty kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Citi Handlowy w Warszawie S.A. Jeśli nie jesteś pewien swojej historii kredytowej, to odsyłamy też na stronę sprawdź swój BIK.

 

Zasady uczestnictwa

Jeśli nie obejmuje Cię wykluczenie to do 22.04.2024 wypełnij formularz na stronie promocji i złóż wniosek o kartę kredytową. Pamiętaj, że do nagrody uprawniają jedynie wnioski złożone na dedykowanej stronie promocji oraz o tym, że istnieje 🚩limit 1000 wniosków w promocji.

Citi może wymagać od Ciebie dokumentów potwierdzających dochód, należy je oczywiście dostarczyć. Z doświadczenia wiemy, że z reguły wystarczą potwierdzenia przelewów, które możesz dołączyć już na etapie wniosku, lecz nie później niż w ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku o kartę.

A jeśli nie wiesz w jaki sposób wygenerować wyciąg z konta odsyłamy na stronę:

Pełną listę akceptowanych przez Citi źródeł dochodu znajdziesz w regulaminie na stronie promocji, odnośnik do regulaminu również poniżej.

 

Warunki promocji

Po podpisaniu i otrzymaniu karty 📲aktywuj kartę w bankowości mobilnej, tj. aktywuj kartę za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile (⛔nie aktywuj w bankowości internetowej na komputerze).

🕔Do końca miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę (datę tę znajdziesz w swojej umowie karty):
Citi Handlowy Karta Citi z bonami Allegro na 900 zł

 • przystąp do programu Bezcenne Chwile – w programie zarejestruj kartę Citi Simplicity, którą otrzymasz w promocji Citi
 • wykonaj co najmniej 5 płatności bezgotówkowych kartą wydaną w promocji na łączną kwotę min. 100 zł (liczy się suma transakcji)

Mogą to być, ale nie muszą płatności wykonywane w serwisie aukcyjnym Allegro.

🕔W miesiącach: w drugim, trzecim, czwartym, piątym, szóstym i siódmym miesiącu po miesiącu zawarcia umowy o kartę (w każdym z tych 6 miesięcy):

 • 5 płatności – w każdym z miesięcy (kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień) wykonaj min. 5 płatności bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 100 zł (w każdym z miesięcy)
 • mogą to być, ale nie muszą płatności Allegro

👉Pamiętaj, że

 • transakcje nie mogą być „Transakcjami szczególnymi” – wypłata środków z limitu, transakcje w zakresie gier losowych, w urzędzie pocztowym, wymiana walut itp.
 • nie będą transakcjami zwróconymi

Jeśli wykonujesz standardowe płatności w punktach handlowo – usługowych (sklepy, hipermarkety, stacje paliw, restauracje, apteki itp.), to nie masz się czym przejmować i możesz potraktować to jako ciekawostkę. A po spełnieniu warunków otrzymasz  bonusy – zobacz kiedy to się stanie.

 

Kiedy nagrody?

24 000 punktów w programie Bezcenne Chwile – informacje o przyznaniu punktów otrzymasz w bankowości internetowej Citibanku do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz warunki do ich uzyskania, punkty w programie Bezcenne Chwile zostaną naliczone w ciągu 30 dni od otrzymania wiadomości. Punkty mają być ważne 9 miesięcy od daty ich przyznania, jest to jednocześnie czas na ich wymianę na nagrody z katalogu programu Bezcenne Chwile, w tym 300 zł w bonach Allegro (albo inne nagrody).

600 zł w bonach Allegro – informacje o każdym bonie (🎫6 x 100 zł) otrzymasz w wiadomości internetowej Citi do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki niezbędne do uzyskania nagrody. Przekazanie bonów nastąpi w ciągu 30 dni od otrzymania powiadomienia o ich przyznaniu. Bony Allegro otrzymasz również w bankowości internetowej, bony Allegro mają być ważne do 22.04.2025 roku. Bony Allegro otrzymane w promocji Citi można łączyć ze sobą, pojedynczy bon można również dzielić na części.

Dodatkowe informacje w regulaminie Nowy rok z Kartą Kredytową Citibank:

 • citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-nowy-rok-z-karta-kredytowa-citibank-edycja-ii.pdf

oraz oczywiście na stronie promocji, na którą odsyłamy:

Przejdź na stronę promocji

zapraszamy.

 

900 zł w bonach Allegro od Citi, dlaczego?

Choć 900 zł nie otrzymujesz w żywej gotówce, tylko w bonach Allegro, to promocja na pewno jest nie do pogardzenia. A co z transakcjami?

5 transakcji / miesiąc (na min. 100 zł w każdym x 6 miesięcy) to bardzo niewiele – warunek promocji w każdym z miesięcy możesz spełnić nawet podczas jednej wizyty w hipermarkecie 🛒 – polecamy kasy samoobsługowe 😎

Być może nasuwa Ci się pytanie dlaczego Citibank daje 900 zł prawie za darmo, „prawie” bo i tak, czy będziesz mieć kartę Citi, czy nie będziesz jej mieć, musisz wydać pieniądze na zakupy. Odpowiedź jest bardzo prosta, Citibank zamiast kupować reklamy TV, które są coraz mniej skuteczne, woli dać Ci nagrodę w promocji, o której napiszemy my, reklamując w ten sposób bank, o której usłyszysz być może również od znajomych na FB.

 

Co jeszcze zyskujesz?

Zobacz co (poza nagrodą), zyskujesz jeszcze z kartą kredytową Citi:

Citi Handlowy Karta Allegro 900 złProgram Korzyści Citi Specials, a w nim blisko 300 rabatów w Polsce i jeszcze więcej za granicą.

Dostęp do przedsprzedaży na największe koncerty światowych sław w Polsce.

Program punktowy Mastercard Priceless Specials, w którym zbierasz punkty i odbierasz nagrody.

Oferty specjalne dla posiadaczy kart Citi Simplicity, które znajdziesz szybko dzięki Chatbot-owi na Facebook Messengerze.

Przez rok masz kartę za darmo – przez pierwszy rok od wydania karty nie ponosisz żadnych kosztów za jej wydanie i obsługę. Pamiętaj tylko o terminowej spłacie całości zadłużenia.

 

RRSO 22,88% – o co chodzi?

O co chodzi z RRSO 22,88%? Już wyjaśniamy.

Bank, prezentując parametry karty kredytowej (ale też kredytu gotówkowego, na samochód czy pożyczki albo limitu w ROR) ma obowiązek przedstawić reprezentatywny przykład, w ramach którego pokaże jakie będzie oprocentowanie jeśli wypłacisz pieniądze z karty i będziesz je spłacać w równych, dwunastu miesięcznych ratach.

Pamiętaj, że jeśli spłacisz zadłużenie na karcie w wymaganym terminie (lub wcześniej) i w całości, to za kartę nie zapłacisz ani złotówki. Zapraszamy też do naszego poradnika, z którego dowiesz się:

Jeśli będziesz umiejętnie korzystać z karty kredytowej, to możesz płacić za zakupy pieniędzmi Citi – a własne trzymać na lokacie bankowej.

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 22,88% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 11000 zł , całkowita kwota do zapłaty 12277,19 zł, zmienne oprocentowanie nominalne 18,5% w skali roku, całkowity koszt kredytu 1277,19 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 144 zł, odsetki 1133,19 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1023,10 zł Kalkulacja została dokonana na dzień 03/01/2024 na reprezentatywnym przykładzie.

 

Karta kredytowa w pigułce

Na koniec informacje związane z używaniem kart kredytowych, tak aby promocja była dla Ciebie bezkosztowa:
Citi Handlowy Karta Allegro 900 zł

 • tylko spłacając zadłużenie w całości i w wymaganym terminie nie zapłacisz odsetek
 • karta kredytowa nie służy do wypłaty środków z bankomatu

Wyrabiając kartę kredytową Citi, czy to darmową kartę Simplicity czy też jakąkolwiek inną zwróć proszę uwagę na usługę CitiPhone, z której prawdopodobnie nie będziesz korzystać, a która kosztuje 6 zł miesięcznie.

Skąd wiemy, że nie będziesz potrzebować tej usługi? Bo wszystko, co jest związane z kartą kredytową (operacje, limity, konto, spłata zadłużenia), wykonasz przez serwis transakcyjny banku lub aplikację mobilną – przypominamy, że jednym z warunków promocji jest logowanie do serwisu banku lub aplikacji mobilnej. Aby wyłączyć CitiPhone wystarczy w bankowości internetowej Citi wysłać wiadomość o takiej lub podobnej treści: „Rezygnuję z usługi CitiPhone”.

Nie warto również nadpłacać karty kredytowej na kwotę powyżej 200 zł ani korzystać z dodatkowych produktów (karta dodatkowa czy naklejka zbliżeniowa), które są już płatne. Dodatkowo być może konsultant Citi będzie nakłaniał Cię do uruchomienia konta w banku – nie musisz posiadać konta w Citi – spłatę karty dokonujesz na dedykowany numer konta, który znajdziesz w umowie.

Przejdź na stronę promocji => 900 zł na Allegro z kartą Citi

 

Po odebraniu nagrody/nagród (ale nie wcześniej):

 • możesz dalej z niej korzystać

albo i bez żadnych konsekwencji

 • możesz zamknąć kartę Citi otwartą w promocji Nowy rok z Kartą Kredytową Citibank

Nie możesz / nie chcesz skorzystać z oferty? Zobacz też inne karty kredytowe Citi, zapraszamy.

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

Pierwsza pożyczka Vivus za 0 zł – od 100 do 3000 zł od Vivus na 61 dni z RRSO 0%

Pierwsza pożyczka Vivus za 0 zł – od 100 do 3000 zł od Vivus na 61 dni z RRSO 0%

5% PKO Konto Oszczędnościowe PLUS w PKO BP

5% PKO Konto Oszczędnościowe PLUS w PKO BP

5,25% Lokata FACTO (bez konta) ⭐ Facto Opinie i oprocentowanie

5,25% Lokata FACTO (bez konta) ⭐ Facto Opinie i oprocentowanie


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

Jeden komentarz

 1. admin wyraził(-a) opinię o Promocja Citi: 900 zł w bonach Allegro za kartę Citi Handlowy

  Nawet 900 zł w bonach do Allegro z kartą Citi, proste warunki promocji – zapraszamy do lektury.