Refunder zwroty za zakupy w internecie – #zostanwdomu i zyskuj zwroty z Refunder

Zakupy z Refunder ze zwrotem – uzyskaj zwrot za zakupy w internecie z Refunder – 100% bezpłatnie, w ponad 800 sklepach w 12 kategoriach. Zobacz jak działa Refunder, jak uzyskać zwroty za zakupy w internecie, sprawdź opinie o Refunder.

A teraz w ramach akcji #zostańwdomu 🏡🏠🏘🏬 i wykonuj zakupy online razem z Refunder, i odbieraj zwroty za zakupy. Z serwisu Refunder mogą korzystać osoby fizyczne i osoby prawne. Aby móc wypłacić swój zwrot Refunder niezbędne jest posiadanie polskiego konta bankowego lub polskiego, zweryfikowanego konta PayPal.

refunder 800 sklepow

Uwaga! To nie jest promocja bankowa, ale dotyczy cashback (moneyback), który znamy z banków. Dlatego wpis o Refunder znalazł się na blogu :)

A w ofercie Refunder ze zwrotem sklepy i usługi z kategorii, między innymi:

 • 🏡Dom i ogród: Rolmarket, Polskie Składy Budowlane czy Vivre i inne,
 • 🖨E-commerce (sklepy internetowe): Auchan, AliExpress, Deichmann, Answear i inne,
 • 📲Elektronika: Microsoft, Neonet,
 • 🖥Internet: Netia,
 • 🚗Motoryzacja: Avis,
 • 🥕Suplementy: NutriStore,
 • 💰Szybka gotówka: SuperGrosz, Wonga, TAKTO i inne,
 • 📞Telekomunikacja: NJU, T-Mobile, Vectra, Play,
 • 🎞Telewizja: Canal+, UPC,
 • 🌴Turystyka: Vacanceselect,
 • 💗Zdrowie i uroda: MAC, Semilac, Biogo, GLOV

i inne – sprawdź jak działa Refunder?

Ważne❗ Jeżeli chcesz skorzystać z oferty ze zwrotem (np. szybkiej pożyczki i otrzymać zwrot od Refunder), to w pierwszej kolejności załóż konto Refunder i zaloguj się, o czym więcej w kolejnych akapitach.

 

A jeśli już wiesz jak działa Refunder, to spis sklepów znajdziesz w akapicie #zostanwdomu i zyskuj, sklepy A – Z.

 

O Refunder

Refunder to serwis oparty na idei cashback. Zarejestrowani użytkownicy mogą kupować we współpracujących z nim sklepach i odbierać zwroty za dokonane zakupy. Rejestracja jest darmowa!

Uzyskaj zwrot pieniędzy za wszystkie zakupy w internecie razem z Refunder:

 • kupuj tak, jak zwykle: kupujesz jak zwykle w ponad 800 znanych i sprawdzonych sklepach online.
 • zwrot pieniędzy: zwrot pieniędzy na Twoje konto bankowe lub na konto PayPal.
 • darmowe członkostwo: łatwe i darmowe członkostwo w Refunder bez ukrytych opłat czy haczyków.

Dołącz do Refunder

 

Jak to działa?

Zacznij oszczędzać na zakupach online:
Refunder zwrot za zakupy w internecie

 • kupuj online: kupujesz w sklepach przyłączonych do Refunder, wystarczy że przed zakupem przejdziesz przez stronę refunder.pl. Możesz też oszczędzać na zakupach nie przechodząc przez stronę Refunder, o czym więcej w dalszej części wpisu.
 • podział prowizji: sklep współpracujący z Refunder wypłaca firmie prowizje za Twoje zakupy, którą to prowizją Refunder dzieli się z Tobą.
 • pieniądze dla Ciebie: gdy masz na koncie Refunder 45 zł (lub więcej) możesz je wypłacić na swoje konto bankowe albo na konto PayPal.

Uwaga❗

Otrzymana kwota cashback, która ma status „Gotowa do Wypłaty” jest ważna przez okres 2 lat. Cashback, który nie został wypłacony w przeciągu tego okresu jest automatycznie usuwany z konta.

Jak to działa (w formie obrazkowej):

jak działa Refunder?

 

Wtyczka Refunder

Przechodzenie przez stronę refunder.pl przed zakupami❓ Ale przecież nie będziesz o tym pamiętać❗ Refunder zdaje sobie z tego sprawę i przygotował alternatywne rozwiązanie :)

Możesz skorzystać z inteligentnych dodatków, takich jak Wtyczka Refunder do Twojej przeglądarki oraz aplikacji mobilnej, a otrzymasz zwrot pieniędzy bez konieczności przechodzenia przez refunder.pl. Dzięki Wtyczce Refunder już nigdy nie przegapisz żadnego zwrotu tylko dlatego, że zapomniałeś wejść na refunder.pl.

 

Które sklepy: wtyczka sprawdza, które sklepy współpracują z Refunder.pl i bezpośrednio w Google daje Ci znać na jaki zwrot możesz w nich liczyć, poniżej przykład dla Refunder i Douglas:

Refunder Douglas

Nie przegapisz żadnego zwrotu z wtyczką Refunder – kiedy odwiedzisz stronę sklepu przyłączonego do Refunder dostaniesz powiadomienie i prośbę o aktywację zwrotu, przykład na screenie poniżej dla Refunder & Douglas:

Refunder Douglas nie przegap zwrotu

Zobacz swój zwrot: otrzymasz potwierdzenie aktywacji zwrotu w wyświetlonej wiadomości, zobaczysz także jaki zwrot oferuje Refunder. Pieniądze te trafią na Twoje konto Refunder po zatwierdzeniu zakupu przez sklep, przykład poniżej:

Refunder zobacz zwrot

 

Zobacz kody rabatowe: jeśli sklep współpracujący z Refunder oferuje kod rabatowy, to zobaczysz ten kod przed kliknięciem na przycisk aktywowania zwrotu. Dzięki temu nie będziesz już musieć szukać kodów rabatowych na innych stronach.

Refunder kody rabatowe

Idź na stronę Refunder

 

Kiedy nie otrzymasz zwrotu od Refunder?

Zobacz kiedy nie otrzymasz zwrotu za zakupy z Refunder? Warto o tym wiedzieć i unikać takich sytuacji. Pamiętaj, że jeśli sklep nie potwierdzi Twojego zakupu, również Refunder nie otrzyma od tego sklepu żadnej prowizji. A ponieważ Refunder dzieli się prowizją z Tobą, więc jeśli Refunder nie otrzyma prowizji, to nie może też wypłacić Ci zwrotu pieniędzy.

Sklep internetowy nie potwierdzi Twojego zakupu jeśli:
Refunder zwrot za zakupy w internecie

 • Zakup został przez Ciebie anulowany
 • Zakupione artykuły zostały przez Ciebie częściowo lub całkowicie zwrócone
 • Użyto niedozwolonego kodu rabatowego
 • Twój zakup został zarejestrowany na konkurencyjnej stronie, która używa takiej samej techniki śledzenia sprzedaży i na której Twój zakup został zarejestrowany zamiast w Refunder.

Konkurencyjną stroną może być strona z kodami rabatowymi lub strona na której możesz porównywać ceny. Twój zakup nie zostanie zarejestrowany jeśli użyjesz kodu rabatowego, który dostałeś w mailu wysłanym przez inny serwis niż Refunder.

Pamiętaj też, że aby zakup został zarejestrowany, może upłynąć do 48 godzin. Jeśli po tym czasie nie zostanie on zarejestrowany może być to spowodowane tym, że:

 • 1. Twoja przeglądarka nie akceptuje plików cookie (ciasteczek). Każda przeglądarka domyślnie akceptuje pliki cookies, ale jeśli zostały one wyłączone, to Refunder nie będzie mógł zarejestrować Twoich zakupów.
 • 2. Zakupu dokonałeś nie bezpośrednio po przejściu ze strony Refunder. Jeśli podczas dokonywania zakupów i przeglądania oferty sklepu przechodziłeś na inne strony internetowe, oznacza to, że wystąpił problem ze śledzeniem Twojego zakupu.
 • 3. Używając wtyczki Refunder, przed dokonaniem zakupu, nie aktywowałeś Zwrotu.
 • 4. W przeglądarce masz zainstalowany Adblock. Aby Twoje zakupy mogły być zarejestrowane, musisz wyłączyć w swojej przeglądarce Adblocka.
 • 5. Do wybranego sklepu online trafiłeś ze strony z kodami rabatowymi, voucherami. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder (po uprzednim zalogowaniu się).
 • 6. Przy płaceniu użyto kodu rabatowego, który nie pochodzi z Refunder. Jeśli jesteś pewien, że powyższe nie miało miejsca, wyślij do Refunder raport na temat zakupu, pamiętając o załączeniu potwierdzenia złożenia zamówienia.

Uwaga: z powodów technicznych Refunder nie może rozpatrywać zgłoszeń niezarejestrowanych zakupów, które są starsze niż dwa miesiące.

 

Refunder opinie

Opinie o Refunder możesz znaleźć w serwisie zewnętrznym TrustPilot.com, na dzień 22.03.2020 znakomita większość to opinie bardzo dobre (⭐⭐⭐⭐⭐) i dobre (⭐⭐⭐⭐), posłużymy się też zrzutem ekranu:

Refunder opinie

Na 2069 oceniających:

 • 81% opiniujących ocenia serwis Refunder na 5 gwiazdek (⭐⭐⭐⭐⭐)
 • 14% opinii o Refunder to 4 gwiazdki (⭐⭐⭐⭐)
 • 4% ocenia Refunder średnio czyli na 3 gwiazdki (⭐⭐⭐)
 • 1% deklaruje, że Refunder to słaby serwis (⭐⭐)
 • 2% opinii o Refunder to opinie negatywne (⭐)

sumując tylko najlepsze oceny (5 lub 4 gwiazdki) otrzymujemy 95% zadowolonych użytkowników Refunder.

 

Opinie o Refunder

Przykładowe opinie o Refunder z TrustPilot.com (stan na 22.03.2020):

 1. Dorota: Trochę długo trwa zatwierdzanie zakupu. Reszta O.K. ⭐⭐⭐⭐
 2. Kliencie: Przydatna aplikacja ⭐⭐⭐⭐⭐
 3. KasiaCałkiem fajna aplikacja. W łatwy sposób można uzyskać co prawda niewielkie ale zawsze jakieś zwroty. Jak to mówią grosz do grosza…. Polecam ⭐⭐⭐⭐⭐
 4. Jadwiga: Aplikacja jest super. W łatwy sposób przekierowuje do sklepów, możliwość dodania do ulubionych sklepów najczęściej odwiedzanych. Polecam. ⭐⭐⭐⭐⭐
 5. Włodzimierz: Świetny wynalazek! Korzystam z Refundera od lat i jestem bardzo zadowolony. Odzyskałem dzięki niemu kilkaset złotych, a każdy przelew był dla mnie powodem do radości. Polecam wszystkim! ⭐⭐⭐⭐⭐
 6. Customerczasem tuż przed płatnością wtyczka się… ⭐⭐⭐
 7. Klaudia: Warto korzystać z Refundera. Polecam!!! ⭐⭐⭐⭐⭐
 8. Monika: Uwielbiam Refunder! Piszę to już któryś raz, ale w sumie czemu nie? 😀 Jeśli jest za co chwalić to trzeba to robić jak najczęściej, bo to tylko bardziej motywuje firmy do działania i zachowania właśnie takich wysokich standardów obsługi :-) Na wszelkie pytania uzyskuję odpowiedzi błyskawicznie, pomoc jest udzielona z pełnym zaangażowaniem i do tej pory nie miałam sytuacji, by jakiś problem nie był rozwiązany inaczej niż tak, że byłam zadowolona na 100% :-) Nawet jeśli raz na jakiś czas zdarzy się, że zwrot nie zostanie zarejestrowany to po jego samodzielnym zgłoszeniu zawsze jest zaakceptowany. Jestem zachwycona serwisem i to już od ponad dwóch lat! :-) ⭐⭐⭐⭐⭐
 9. Kliencie: Super sprawa, zwroty rzeczywiście działają ⭐⭐⭐⭐⭐
 10. Kliencie: Wszystko w porządku… wypłaty robiłem już kilkukrotnie. ⭐⭐⭐⭐⭐
 11. Kliencie: Doskonale Polecam zakupy przez refundera ⭐⭐⭐⭐⭐
 12. Kliencie: Bardzo pozytywnie ⭐⭐⭐⭐⭐
 13. Monika: Fajna aplikacja.Polecam ⭐⭐⭐⭐⭐
 14. Barbara: polecam wygodne zakupy, czasem przeszkadza przerzucanie na stronę sklepu, które nie jest płynne ⭐⭐⭐⭐
 15. Sandra: Super obsługa, świetny kontakt z supportem. Na początku otrzymałam bardzo szybka pomoc w zarejestrowaniu zwrotu i od tamtej pory wszystko działa tak jak powinno. ⭐⭐⭐⭐⭐
 16. Ewa: Ok ok ok Polecam polecam polecam ⭐⭐⭐⭐⭐
 17. Aga: Super, polecam ⭐⭐⭐⭐⭐
 18. Customer: Polecam serdecznie ⭐⭐⭐⭐⭐
 19. ZbyszekOK !!!!! Wszystko jak w opisie. ⭐⭐⭐⭐⭐
 20. kamel: Technicznie z przeglądarkami Robiąc zakupy nie zawsze wiadomo, czy zakup się zaliczy – trzeba pamiętać, żeby włączyć tryb incognito, wyłączyć ad-blocka i dopiero się logować oraz kupować. Moglibyście zasugerować partnerom, aby na swoich stronach umieszczali jakiś widoczny symbol tego, że ciasteczko Refundera jest aktywne. ⭐⭐⭐⭐

Możecie je zweryfikować przechodząc na stronę https://pl.trustpilot.com/review/refunder.pl

 • data końcowa 21.03.2020 16:11:51 (tu zacytowana opinia o Refunder nr 1)
 • data początkowa 15.03.2020 03:15:10 (tu zacytowana opinia o Refunder nr 20)

 

Dołącz do Refunder

 

#zostanwdomu, sklepy z Refunder A – Z

Uwaga! Dane mogą się zmieniać, odsyłamy na stronę Refunder oraz na strony wybranych sklepów / punktów handlowo – usługowych.

Refunder sklepy na literę A: ABCFITNESS.PL, About You, Acai Berry 900, Acer, ACTIVE, Adidas, AGDFusion, Agnex?, Agoda, AirHelp, Akardo, Albertus.pl, Ale chrzest.pl, Ale upominek, ALE.pl, AleMaluch, Alensa, ALFASAN.pl, Alibaba, AliExpress, Alior Bank – Konto Internetowe, ALL – Accor Live Limitless, Allegro, Alogy, Alternate, Aluramy, AMOMA.com, AMSO, Angell, Ania Kruk, AnkaBizuteria, ANSWEAR.com, Anti-Smog Spray, Apetete, apo-discounter.pl, Ardant, Arkana, Asaj, Asos, Astratex, Atlas For Men, ATOPIK, AuchanDirect, Audiomagic.pl, Auto Europe, Avans, AvantiSklep.com, Avaro, Avg.pl, Avis, AVON

Refunder zwrot za zakupy w internecieRefunder sklepy na literę B: Baby&Travel, Banggood, Bank Millennium Karta kredytowa, Bank Millennium Konto 360°, BarcelonaConcept, Bardotti, Barokko, Basketo, Bazylia, BDsklep.pl, BEAUTIKON.com, beGLOSSY, Berrylook, Best Western, Betelli, Bezpieczna Rodzina, Bialcon, BIBLOO, Bikesalon.pl, Biogo, Biolinea, Biurwa.pl, Biżuteria Eshop PL, BLACK RED WHITE, Blackshark, Blancz, Bliskociała.com.pl, Bludshop.com, BlueOrb, Bodypak, Bogactwo Kaw, Bolw.pl, BonPrix, Booking.com, BooksOn, Born2be, BOSE, Brasty, Broosa, Brussel Airlines, Brytyjka.pl, Buff, Bulk Powders, Bursztyn.pl, ButoManiak, ButSklep.pl, BUTYJANA.PL, ButyRaj.pl, ButySportowe, by Insomnia

Refunder sklepy na literę C: CaliVita International, Camper, carpardoo.pl, CarpetForYou, Carrefour, Casu, Caviallo, CCC, CDP.pl, Cellbes, Cellinea, Centersport.pl, CentrumRowerowe.pl, ChocoBox, Chocolissimo, Chodnik Literacki, Cholewiński, Clarins, Clatronic, CLINEO, Clinique, Cobi, Coccodrillo, Coco-fashion, Cocomoda, Coders Lab, Colorland, Congee, Conrad, Coocoo.pl, Coś dla zdrowia, CoZaButy.pl, CreativeHobby, Creme de la Creme, Crocs, CROSSOUT, Cukrówka, Cupsell, Cyfrowe.pl, Czasnabuty.pl, Czesci-Samochodowe-Online.pl

Refunder sklepy na literę D: DAJAR, Dami Zabawki, Dax Cosmetics, Deco-Strefa, Deco-Wall, DEICHMANN, Dekoprint, DekoracjaDomu, Dekoria, Delf, Demar24.pl, Denley.pl, Desigual, DHL, Diamante Wear, Diolani.pl, Diores, Distance, DKwadrat, DlaBiura24.pl, Dobregarnki.pl, dobrezabawki.com, Domondo, DomSwiatla.pl, Dots, Douglas, Dr Bacty, Dr Tusz, Drogerie Natura, DutchHouse, Dzieciakowo

Refunder sklepy na litery E É: e-AURA, E-glamour.pl, E-inSPORTline, E-marilyn.pl, E-sporting, E-torty.pl, E-zegarki, Eastend.pl, ECCO, Edinos, Edoti.pl, Edukatorek, Egmont, eHurtownia Sportowa, Ekobieca.pl, EkoDrogeria, EKOPOLKA, Ekskluzywna.pl, elampy.pl, Electro.pl, Electronic Star, Elegancki Pan, Elegrina, Elnino-Parfum, Eltrox, eMAG.pl, Emako, Embros, Eminence.pl, Emirates, EMP, Endo, Entliczek Pentliczek, eobuwie.pl, eOkulary, eplakaty.pl, ePrezenty.pl, Esse Vacation, Estée Lauder, Estetino, Estyl.pl, Etam, Etna, Eurobank Kredyt Online, Eurofirany, euroTICKET, Evega.pl, Extraportfel, Eye For Fashion, Ezebra.pl, ÉleverLash

Refunder sklepy na literę F: FABER-CASTELL, Fabryka Form, FabrykaOutlet, Fajna-Bizuteria.pl, Farnell, FeelUnique, Felice.pl, Fellow Finance, FEMESTAGE, FERA.pl, Feromony.be, Feromony.pl, Fiszki.pl, Fitcast, FitPatrol, FlixBus, Flowbooks, Fly.pl, Footshop.pl, ForPro, Fotako, FotoForma, Fotozabawa, Frisco, FromNord.pl, Furgonetka, Furkidz.eu

Refunder sklepy na literę G: G2A, Gaia, Galante.pl, Galeria Plakatu, GaleriaLimonka, GameSeek, Gardenowo, Garneczki.pl, Gatta, GearBest, GearVita, Generali, Gentle-man.pl, GERRY WEBER, Giacomo Conti, Gino Rossi, GLAMme.pl, GlassesShop, GlobKurier, GLOV, Go Sport, GOBLI, GodStoys.pl, GoRabbit, Goshico, Grandio, Grawitacyjny.pl, GREEN COFFEE Plus, Greenpoint, Groupon, GUESS, Guns and Tuxedos

Refunder sklepy na literę H: H&M, Hair Care Panda, Hania, Hapi Pożyczki, Happy Plugs, HAPPYCAR, Hegen, Helion.pl, helios-szklo.pl, Herbalyes, Hi Hybrid!, Hidden Fashion, HobbyHouse.pl, home&you, Hop-Sport, Hotelopia, Hotels.com, HP, Hugle, HUROM, HurtElektryczny.pl

Refunder sklepy na literę I: i-apteka.pl, iDeal of Sweden, IdeaShirt, Illuminations, iloko.pl, iluve, Impresje24.pl, Inbook.pl, Indyjskie-recepty.com, Inter Cars, Interni.pl, Intersport, iParts, Irobot, IziGSM

Refunder sklepy na literę J: Jazami, Jelly Bear Hair, JoyBuy, Jubilea.pl, Jubiler.pl, Jula

Refunder sklepy na literę K: KajaSport.pl, Kakadu, Kakto, KalkulatorKalorii.net, Kammar24, KarmimyPsiaki.pl, KaszmirowySen, Kazar, Keko.pl, KFC WebOrder, Kicks.land, KIDIS, Kinky Winky, KODANO, Kolba.pl, Komfort, Komputronik, Kontigo, Kontri, Kosmetyki z Ameryki, Kosmetykomania, Kostkirubika.pl, Koszulkowo.com, Kryształy3D.pl, Księgarnia Internetowa PWN, ksiegarnia-edukacyjna.pl, Kubek Contigo, KubekTermiczny.pl, KUBENZ, Kupmeble.pl, KurierNet

Refunder sklepy na literę L: Lacoste, Lamai, Lampy.pl, LANCERTO, Lane Perfumy AMBRA, Le Coq Sportif, Lectus24, Legimi, Lejdi.sklep.pl, Lew Pożyczka, Lideria.pl, Lidl Sklep Online, Life Architect, Linkbaby.pl, Listy Mikołaja, LokiKoki.pl, LookFantastic, LOT, Lozkoholicy.pl, Luna Market

Refunder sklepy na literę MMAC Cosmetics, MaczFit, Madnezz, Magiczne-Indie.pl, Magnat, Majowo, MALL, MamaBrum, MamaGama, MandM Direct, Mango.pl, MARBO-SPORT, MarketPhones, markoweobuwie.com.pl, Marriott Bonvoy, Mars from Venus, MASS Denim, mass-zone.eu, Matras Księgarnie, MATSHOP, mBank, mBiznes Konto Standard, MBR Cosmetics, Me&BAGS, Meble Pumo, Meble-Bogart.pl, Meblefirany.pl, Meblowiec, Media Expert, Media Markt, Medicast, Megakoszulki.pl, MenSpace.pl, Merg, Merlin.pl, Microsoft, Miloo Home, Mimoda.pl, Mineralnie.pl, MiniInTheBox, Ministerstwo Gadżetów, Ministore.pl, Miralash, Miviena, Mixit, MK Cafe Fresh, MM Sport, Modivo, ModneDuzeRozmiary.pl, Moi Dziadkowie, MOKOBELLE, Molly.pl, MON CREDO, Monarti, MoneyGuru, Monnari, MOODO, MORE’MOI, Mosquito, Motoautko, Mountain Warehouse, Mr. Cleaner, MultiPerfumeria.pl, Multu, Muscle Power, Mustache.pl, Muza SA, Muziker, MyButik.pl, MyGiftDna.pl, MyHeritage, MyLoview, Myness, Myprotein.pl

Dołącz do Refunder

Refunder sklepy na literę N: Naia.com.pl, Najlepsze Naklejki, Najstick.pl, Napo Gloves, NaszeZoo.pl, Natura Market, naturalCHIC, NEO24.PL, NEONET, Nespresso, Netia, New Balance, Newchic, Nexto, NICI.pl, niePrzeczytane.pl, Niewielka Pożyczka, Nike, NJU mobile, Nocanka, Norauto, NordicSklep.pl, North.pl, Notino, NowaŻarówka.pl, NutriStore.pl, NYX

Refunder sklepy na literę O: OBI, Office shoes, Ojajego.pl, oklejaj.pl, OleOle!, Olive.pl, Ombre.pl, Omegasoft, Onemarket.pl, OpenGift, OpenPrint, Optiland, OptykaWorld.pl, Orange, Orsay, OSMPower, OSOVSKI, Otel.com, Outhorn, OutletRTVAGD.pl, OutletWatch.pl

Refunder sklepy na literę P: Paczuszka, Pako Lorente, PandaHall, Pandora, Panel Ariadna, Pani Swojego Czasu, Pantofelek24.pl, Papierowo, Park Inn by Radisson, Party u Marty, Paskarz.pl, PatPat, Patrizia ARYTON, Peek & Cloppenburg, Perfumesco.pl, Perfumy.pl, petkarma.pl, Philips, Picky Pica, Pinkorblue, Pioro.co, Pizza Dominium, PizzaPortal.pl, Platforma Canal+, Play, Poczta Kwiatowa®, PodPIERZYNĄ, Polcarat Design, PolskaZachwyca, Polski Koszyk, Polskie Składy Budowlane LOBO, Polskie Składy Budowlane MODEL, Polskimarket.nl, Polskioptyk.pl, Pożyczka Plus, Prezent Życia, Prezentokracja.pl, Primamoda, ProBoarder.pl, Promod.pl, PROSTO, Publio.pl, Puccini, PUMA, Pyszne.pl

Refunder sklepy na literę Q: Qatar Airways, Qstyle, Quadre, QUIOSQUE, Qustodio Parental Control

Refunder sklepy na literę R: Radisson Blu Hotel, Rafjolka, Rajapack, Ravelo, Recman, Redcoon, Redro.pl, Reebok, Regdos.com.pl, Reima, Reklamowe Konstrukcje, Remix Second Hand, Renee.pl, RentCars, Rep In Peace, Richmond & Finch, Risardi, RISK made in Warsaw, Rolmarket, ROMWE, Rosegal, Rosewe, Rowerzysta.pl, RoyalFashion.pl, RTV Euro AGD, Runmageddon, Runners Club

Refunder sklepy na litery S Ś: Sadowniczy.pl, SALENEO, SalonParker, Salonwaterman.pl, SamochodoweKosmetyki.pl, Santander, Sapphire-Fashion, SCANDICSOFA, Selectcamp, Sembo, Semilac, Sentiell, Sephora, SexShop112, SheIn, Shop dent, SHOWROOM, Siegajpozdrowie.pl, Simple Creative Products, Sinfashion.pl, Sklep dla Ogrodu, Sklep Intymny, Sklep Kamil, Sklep Koszykarza, SKLEPBIEGACZA, Sklepestetyka.pl, Sklepwgorach.pl, Skorzana.com, Slimwallet.pl, Smart Pożyczka, SmartLifeSHOP, Smyk.com, Sneakerstudio.pl, Soft Cotton, Solier, Solve24.pl, Sortmund, Spartoo, Sport-shop.pl, sporti.pl, Sportowysklep.pl, Straganzdrowia.pl, Strawberrynet, Street Supply, StreetCore, Streetstyle24, Strefa Motocykli, Strefa urody, STSklep, StubHub, StudioDekoracji.com.pl, Styl i Ja.pl, Stylion.pl, StyloweObcasy.pl, Sun&Snow, Super Prezenty, Superfoto, SuperGalanteria.pl, SuperGrosz, SUPERPARTS.pl, SuperWnetrze.pl, SuperŻywność24.pl, Suzana.pl, Swarovski, Szachownica, Szczypta Świata, Szewskapasja.com, Śnieżka, Świat AGD, Świat Kwiatów, Świat Zabawek, Świeżo Palona

Refunder sklepy na literę T: T-Mobile, T.M.Lewin, TakeMeHome, TAKTO Finanse, Tania Bielizna, TaniaKsiazka.pl, TanieGadżety.pl, TATUUM, Tech4Life, TechSat24, Telekarma, Telepizza, Termoaktywnie, Termokubki, Tescoma, The Kooples, The Style, TheHut.com, Thomson24.pl, TimeTrend, Tirendo.pl, Tmc, Tołpa, Tomtop, Tono, TOOLES, TopSilver.pl, TopSlim.pl, Torebki Zawsze Lubiane, TOUS, Travelist, Trendy Smyk, TripAdvisor Hotels, Triverna, TRIWA, Tuszmarkt, TV Okazje, TV Zakupy, TwistCar, Twój Pasaż, Tymoteo

Refunder sklepy na literę U: Ubierz Swoje Ściany, Ucando, Ulla Popken, Unineed, UPC Polska, Urbanears, Urbanista, Urwis

Refunder sklepy na literę V: Vacanceselect, VAN GRAAF, Vans, Vasco Electronics, Vectra, VeoVeo, VIDARON, VidaXL, Vimedlux, Virgin Mobile, Virtualo.pl, Visby, Vision Express, Vivre, Vobis, VoD Player, Volkswagen Bank Plus Konto Biznes

Refunder zwrot za zakupy w internecieRefunder sklepy na literę W: W. Kruk, Wally, Warsztat Artysty, Watch Shop, We Are Knitters, WĘC, Whamaku.pl, Why Not Fly, Wideshop.pl, WITTCHEN, Włoskie rośliny, Wojas, Wólczanka, Wonga, Worldbox, WYDRUKUJEMY.TO

Refunder sklepy na literę Y: YES.pl, Yoins, YourSpa, YourSurprise

Refunder sklepy na litery Z Ź Ż: ZabierzKoniecznie.pl, Zadowolenie.pl, Zalando Lounge, Zaopatrzenie24.pl, Zavvi, Zdrowegeny.pl, Zegarownia.pl, Zgoda FC, Znak, Zolta, Zooplus.pl, ŻycieToPrzygoda.pl

Refunder sklepy, których nazwy rozpoczynają się od 0-9: 3Retro Football, 4F, 4gift.pl, 4home, 4kidspoint.pl, 4KOM.pl, 4TOYS, 50 style, 7mil, 9design.pl

 

Dołącz do Refunder

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Uwaga, informacje zawarte w tym tekście pochodzą ze stron dostawcy i mogą ulec zmianie, dlatego radzimy zapoznać się z aktualną ofertą.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

Promocja Citi & Lidl: 400 zł do Lidla od Citibank - przetestuj kartę i zgarnij 4 stówki

Promocja Citi & Lidl: 400 zł do Lidla od Citibank – przetestuj kartę i zgarnij 4 stówki

Lokata HAPPY PRO Idea Bank - 3% do 400 tys. zł, lokata bez konta, zerwanie bez utraty odsetek

Lokata HAPPY PRO Idea Bank – 3% do 400 tys. zł, lokata bez konta, zerwanie bez utraty odsetek

💰4,0% lokata FACTO w Banca Farmafactoring❗

💰4,0% lokata FACTO w Banca Farmafactoring❗

🥇Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Bank

🥇Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Bank


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

4 komentarze

 1. Anka wyraził(-a) opinię:

  Jest mniej więcej tak jak piszą, dla mnie też jest ok. Warto jednak pamiętać, żeby nie nakręcać się na często niepotrzebne zakupy patrząc na nie tylko przez pryzmat zwrotów Refunder bo reklamy kuszą …

 2. sklepy z Refunder wyraził(-a) opinię:

  Polecamy zapoznanie się z ofertą sklepów i punktów handlowo – usługowych ze zwrotami z Refunder. Wiele kategorii:
  🏡Dom i ogród
  🖨E-commerce (sklepy internetowe)
  📲Elektronika
  🖥Internet
  🚗Motoryzacja
  🥕Suplementy
  💰Szybka gotówka
  📞Telekomunikacja
  🎞Telewizja
  🌴Turystyka
  💗Zdrowie i uroda

 3. B wyraził(-a) opinię:

  Wolę tradycyjnie zakupy, w których można sprawdzić na żywo co kupuję. Ale nie oznacza to, że nigdy nie robiłam w internecie, wprost przeciwnie i dane mi było korzystać z refundera i parę złotych mi wpadło. Dziękuję za info, akurat z pyszne to chętnie skorzystam

 4. Refunder & Pyszne wyraził(-a) opinię:

  Sprawdź promocję Refunder & Pyszne.pl, która obowiązuje tylko do 16 lutego 2020.