Promocje

100 zł na zakupy w bdsklep od MasterPass

100 zł od MasterPass w bdsklepNawet 100 zł na kolejne zakupy w sieci sklepów bdsklep zyskasz, jeśli płatności za zakupy korzystając z technologii MasterPass dokonasz.

Przypominamy, że podobną promocję opisywaliśmy w ramach artykułu 100 zł na zakupy w euro.com.pl i oleole.pl z MasterPass – promocja jest wciąż aktywna i trwa do 15.11.2016 – sprawdź, może warto z niej skorzystać.

A wspomniana oferta do bdsklep jest kopią promocji do euro.com.pl i oleole.pl – wykonując zakupy w tym sklepie internetowym (lub powiązanych) i płacąc za nie portfelem MasterPass możecie zgarnąć nawet 100 zł na kolejne zakupy.

 

100 zł na kolejne zakupy

Same zasady promocji Odbierz bon na kolejne zakupy w bdsklep.pl przy płatności przez Masterpass są bardzo proste. Jeżeli nie później niż do 29 grudnia 2016 (lub do wyczerpania puli promocyjnych bonów) wykonasz zakupy w sklepie internetowych bdsklep (i/lub bdkarma.pl i/lub bddziecko.pl
i/lub bdkultura.pl i/lub bduroda.pl i/lub bdwino.pl) i zapłacisz za nie MasterPass, to w zależności od kwoty zamówienia możesz otrzymać:

  • bon o wartości 30 zł – za zakupy z zakresu kwotowego 100 – 150 zł
  • bon o wartości 50 zł – za zakupy 150,01 – 250 zł
  • bon o wartości 100 zł – za zakupy powyżej 250 zł

Co ciekawe, z promocji możesz skorzystać wielokrotnie, ale tylko wtedy, gdy za zamawiane produkty zapłacisz z własnych środków. Innymi słowy, nie możesz użyć bonu rabatowego, żeby uzyskać kolejny bon:

Za zamówienie z wpisanym bonem nie przysługuje kolejny bon promocyjny.

Rabat nie obowiązuje również na transport:

Rabat nie przysługuje na usługę transportową, nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi, w szczególności z innymi kodami rabatowymi.

A sam kod rabatowy, zgodnie z regulaminem, otrzymasz na maila w ciągu 6 dni roboczych od realizacji zamówienia. Kod będzie można wykorzystać jednokrotnie i będzie ważny do końca 31.01.2017 r.


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

 

Portfel MasterPass

Portfel taki możesz zdefiniować na stronie upaid.pl (jest też odpowiednik strony dla klientów biznesowych).

Jeżeli nie posiadasz konta w systemie upaid.pl, to zarejestrujesz się podając imię, nazwisko, adres oraz numer telefonu komórkowego:

MasterPass rejestracja

Jeżeli posiadasz konto w systemie upaid.pl – zaloguj się i (o ile nie robiłeś/-aś tego wcześniej) dodaj kartę, którą zapłacisz za zakupy w bdsklep (lub powiązanych). Karta, którą chcesz zarejestrować w systemie MasterPass nie musi być kartą wydaną przez MasterCard, ze strony masterpass.pl:

Możesz kupować online, gdziekolwiek jesteś – w domu, w podróży, w pracy czy na wakacjach, ponieważ wszystkie Twoje dane są przechowywane w elektronicznym portfelu. MasterPass pozwala na rejestrację kart: MasterCard, Maestro, Diners Club International, Discover Network, Visa, American Express.

Prowadzenie portfela jest bezpłatne, kartę/-y możesz usunąć z systemu upaid po otrzymaniu i wykorzystaniu kodu rabatowego.

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym 100 zł na zakupy w bdsklep od MasterPass
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Citibank Smartfon LG K4 Dual SIM i karta kredytowa

 

Getin Bank eLokata na nowe środki

 

Idea Bank lokata NA NOWE ŚRODKI

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*