Promocje

Do 300 zł zwrotu i 3% – konto podwójnie zarabiające mBank

mBank eKonto ze zwrotem 50 zł za zakupyKonto podwójnie zarabiające mBank – do 300 zł zwrotu za operacje wykonane kartą i 3% na rachunku.

To już trzecia odsłona promocji mBank, w ramach której możesz otrzymać

 • zwrot do 50 zł miesięcznie za transakcje wykonane kartą lub BLIK (łącznie do 300 zł) oraz
 • 3% na koncie osobistym

I tak jak poprzednio, z promocji mogą skorzystać nowi klienci banku, albo byli klienci, którzy zamknęli konto nie później niż 31 grudnia 2014.

 

Konto podwójnie zarabiające – dla kogo oferta

Zgodnie z regulaminem promocji z oferty mogą skorzystać nowi klienci banku, czyli:

Przez nowego Klienta Banku dla potrzeb niniejszej Promocji rozumie się klienta będącego osobą fizyczną, który po dniu 1 stycznia 2015 roku nie był stroną umowy z Bankiem na mocy której Bank prowadził na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy bądź rachunek oszczędnościowy o numerze rozliczeniowym 1140 2004 lub 1140 2017 lub w dniu złożenia wniosku o prowadzenie rachunku nie jest stroną umowy z Bankiem, na mocy której Bank prowadzi na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachun

Jeżeli więc posiadasz rachunek firmowy, czy kartę kredytową, spłacasz kredyt ale nie masz ROR, to możesz skorzystać z promocji.

 

Konto podwójnie zarabiające – zasady zwrotu

Konto podwójnie zarabiające to rachunek, dzięki któremu przez 6 kolejnych miesięcy możesz uzyskać zwrot 2% zwrotu za transakcje w punktach handlowo-usługowych wykonane kartą przypisaną do rachunku lub BLIK, jednak nie więcej niż 50 zł miesięcznie.

Uwaga, zgodnie z regulamin oferty określa Zasady przyznawania premii w ramach Promocji I Premia za płatności kartą i przelew wynagrodzenia, ale w żadnym miejscu nie definiuje wynagrodzenia. Wszystko co musisz zrobić to:

 • w miesiącu kalendarzowym musisz wykonać transakcje na łączną kwotę min. 250 zł
 • musisz zapewnić jednorazowy wpływ na konto w kwocie nie niższej niż 1000 zł
 • transakcji nie możesz również anulować do 15 dnia kolejnego miesiąca

Łatwo obliczyć, że żeby aby uzyskać maksymalny dostępny zwrot musisz wydać łącznie 2500 zł (2500 zł * 2% = 50 zł). Nawet jeżeli nie uda Ci się zgarnąć całych 50 zł, to pamiętaj, że pieniądze są pieniędzmi, bez względu na to ile uda Ci się zgarnąć. Jako ciekawostkę odsyłamy do artykułu 100 zł czy to dużo. Łącznie w ramach 6 miesięcy promocji możesz zyskać nawet do 300 zł. Bank ograniczył górną kwotę zwrotu, określił również warunki konieczne do uzyskania zwrotu:

Premia będzie wypłacana w cyklach miesięcznych do końca miesiąca, następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji. Oczywiście aby skorzystać z promocji musisz złożyć (nie później niż do 19.04.2017) wniosek o konto:

 

 

Premia za zgromadzone środki – 3% na rachunku

Promocja mBank nie bez kozery nazywa się Konto podwójnie zarabiające. O pierwszym sposobie wspomnieliśmy w poprzednim punkcie, pora na kolejnyPrzez 7 kolejnych miesięcy począwszy od miesiąca, w którym zawrzesz umowę z mBank, środki zgromadzone na rachunku w kwocie do 3000 zł objęte będą promocyjnym oprocentowaniem w wysokości 3%. Maksymalna kwota depozytu może nie powala na kolana, choć do uzyskania podwyższonego oprocentowania nie musisz spełniać warunku na łączną kwotę transakcji min. 250 zł:

 

 

mBank – koszty

Wnioskując o konto z premią od mBank możesz założyć eKonto w wersji standard, albo z taryfą plus.

eKonto standard:

 • 0 zł za otwarcie konta
 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za przelewy złotówkowe Elixir z bankowości internetowej i mobilnej
 • 0 zł za kartę płatniczą o ile wykonasz min. 5 transakcji kartą – w przeciwnym wypadku 5 zł
 • 0 zł za wypłaty w bankomatach Euronet, BZ WBK i Planet Cash

eKonto plus:

 • 0 zł za otwarcie konta
 • 0 zł za prowadzenie konta jeżeli zapewnisz wpływ min. 1000 zł – w przeciwnym wypadku 5 zł
 • 0 zł za przelewy złotówkowe Elixir z bankowości internetowej i mobilnej
 • 0 zł za kartę płatniczą o ile wykonasz min 5 operacji kartą – w przeciwnym wypadku 5 zł
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce

mBank eKonto ze zwrotem 50 zł za zakupy

Uwaga, wypłacając środki z bankomatu pamiętaj, że dla wypłat mniejszych niż 100 zł bank pobiera 1,30 zł prowizji. Lepiej więc wypłacić raz 100 zł, niż 2 x 50 zł.


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*