HIT❗ Karta Twisto: 100 zł premii za rejestrację, wyrobienie darmowej karty i 3 płatności

HIT powraca❗ Karta Twisto i 100 zł premii do sklepów Twisto za rejestrację, wyrobienie darmowej 💳 karty Twisto i wykonanie 3 płatności w sklepach stacjonarnych bądź internecie.

Oferta limitowana❗ promocja Twisto obowiązuje do wyczerpania puli 5000 wniosków, warto też wiedzieć, że Twisto to karta bez BIK.

Promocja z premią zakończona!

Wciąż można jednak wnioskować o kartę Twisto poza wspomnianą promocją, gdyż to znakomita alternatywa dla zwykłej, bankowej karty kredytowej. Oprócz odroczonej płatności Twisto oferuje także: uzyskanie zwrotu części poniesionych kosztów w transakcjach online w wybranych sklepach w programie cashbackowym Twisto, korzystne kursy przewalutowania, czy usługę Twisto split.

100 zł premii od Twisto

(aktualizacja artykułu z listopada / grudnia 2019)

 

Co to jest Twisto?

Twisto to karta kredytowa z możliwością płatności w Polsce, jak i za granicą po możliwie najniższym kursie (przewalutowanie wg kursów MasterCard), jednak bez możliwości wypłaty środków w bankomatach.

Wspomnieliśmy, że Twisto to karta kredytowa, więc za płatności nie płacisz od razu swoimi pieniędzmi, dodatkowo masz możliwość odroczenia płatności nawet do 45 dni. Oczywiście nie musisz czekać wspomniane 45 dni, możesz spłacić zadłużenie dużo wcześniej. Posiadacze karty Twisto mogą również korzystać z Twisto Pay oraz Twisto Free – w jednym kawałku plastiku jest więc karta kredytowa oraz karta wielowalutowa przypominająca Revoluta.

Od strony „formalnej” Twisto jest Fintechem z Czech (zarejestrowanym w Polsce) oferującym wygodne płatności internetowe, a za którego wiarygodność odpowiada ING Bank Śląski. Oczywiście Twisto musi działać w oparciu o polskie prawo, poniżej cytujemy fragment z regulaminu dotyczący reklamacji i sporów (adres do strony z regulaminem w kolejnych akapitach):

W przypadku sporu Uczestnika z Twisto dotyczącego Promocji, w szczególności wynikającego z negatywnego rozpatrzenia reklamacji, na podstawie art. 35 ustawy z dnia 5 sierpnia 2015 r. o rozpatrywaniu reklamacji przez podmioty rynku finansowego i o Rzeczniku Finansowym Uczestnik ma możliwość skorzystania z pozasądowego rozwiązania sporu. Podmiotem uprawnionym do pozasądowego rozwiązania sporu jest Rzecznik Finansowy z siedzibą w Warszawie przy ul. Aleje Jerozolimskie 87, 02-001 Warszawa. […]

W przypadku sporu Uczestnika z Twisto dotyczącego Promocji, Uczestnik ma również możliwość skorzystania Europejskiej Platformy Rozwiązywania Sporów Online („Platforma ODR”) utworzonej przez Komisję Europejską. Platforma ODR jest interaktywną stroną internetową, za pomocą której możliwe jest pozasądowe rozstrzyganie przez Internet sporów, dotyczących zobowiązań umownych wynikających z internetowych umów sprzedaży lub umów o świadczenie usług zawieranych między konsumentami mieszkającymi w Unii, a przedsiębiorcami mającymi siedzibę w Unii. […]

 

Co wyróżnia Twisto?

Mamy nadzieję nigdy nie korzystać z reklamacji, poniżej kilka cech, które mogą sprawić, że rozważysz ofertę Twisto:

 • karta jest darmowa;
 • bardzo dobry przelicznik za płatności za granicą wg kursu Mastercard (płatności Twisto) i brak dodatkowych kosztów za płatności zagranicą;
 • aby otrzymać kartę nie musisz zakładać konta w banku;
 • odroczone płatności (do 45 dni) bez dodatkowych opłat, o ile oczywiście karta zostanie spłacona w terminie;

Twisto umożliwia płatności wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty Mastercard, płatności Twisto wykonasz więc w sklepach stacjonarnym i w internecie.

Jeśli zdecydujesz się na odroczenie spłaty, to 90% zadłużenia można przedłużyć na kolejny miesiąc co będzie kosztować 4,50 zł za każde 100 zł zadłużenia na karcie, a samej spłaty dokonujemy przelewem lub BLIKIEM.

 

Dla kogo Twisto?

Aby otrzymać kartę Twisto należy spełnić wymagania:

 • wiek – minimum 18 lat;
 • posiadanie konta w dowolnym banku – konto potrzebne jest do wykonania przelewu weryfikacyjnego;
 • obywatelstwo polskie i zamieszkanie na terytorium RP;
 • telefon z systemem Adroid lub iOS

Oczywiście aby otrzymać kartę musisz też przejść pozytywnie ocenę zdolności kredytowej (wg Twisto).

 

Karta bez BIK!

Powyżej wspomnieliśmy, że Twisto zweryfikuje Twoją zdolność kredytową. Nie wiemy w jaki sposób to zrobi, gdyż nie wymaga dokumentów dochodowych, ale z informacji znalezionych w sieci wiemy już, że Twisto nie sprawdza BIK! Wiemy natomiast, że Twisto zajrzy do baz BIG.

Co to może oznaczać w praktyce? Możesz złożyć wniosek o kartę nawet jeśli nie posiadasz niekoniecznie dobrą historię w BIK albo jeśli nie chcesz, aby BIK dowiedział się o karcie Twisto. Na potwierdzenie tego, co napisaliśmy powyżej, zrzut ekranu z wniosku o kartę Twisto – brak informacji o BIK:

Zgody Twisto

100 zł za kartę Twisto

Zasady promocji są niezwykle proste:

 • złóż wniosek o konto Twisto wraz z darmową kartą, we wniosku wyraź pierwsze 4 zgody (screen powyżej);

W kolejnych oknach podaj swoje dane osobowe: imię i nazwisko, kraj pochodzenia, adres zamieszkania oraz sytuację dochodową (wykształcenie, posiadane dzieci, stan cywilny, wysokość oraz główne źródła dochodów itd.).

Przyznanie karty opiera się na Twoim oświadczeniu, fintech nie wymaga zaświadczeń o zarobkach bądź wyciągów z konta, Twisto nie zbada również Twojej zdolności kredytowej w BIK.

W kolejnym kroku wybierz limit, jaki Cię interesuje, limit Twisto wynosi od 300 do nawet 10.000 zł, a następnie zamów kartę. Do wyboru są karty w dwóch kolorach szara i żółta.

Następnym etapem jest określenie adresu, na jaki Twisto ma przysłać kartę i przejście pozytywnie weryfikację – wymagane będzie przekazanie zdjęcia dowodu osobistego oraz selfie z dowodem; [aktualizacja] weryfikacja dowodem nie jest już wymagana – odsyłamy do sekcji komentarzy;

W ostatnim kroku:

 • wykonaj przelew weryfikacyjny – przelew weryfikacyjny na kwotę 1 zł, przelew wykonaj z konta, którego jesteś właścicielem;

Czekaj na weryfikację, która zazwyczaj trwa 1 – 2 dni.

Uwaga! Składając wniosek pozostaw puste pole „Kod promocji”. Pole to służy do zakładania konta Twisto z kodów polecających. Oczywiście możesz założyć kartę Twisto korzystając z polecenia, ale w takim przypadku zgarniesz tylko 50 zł premii.

A po otrzymaniu karty spełnij ostatni warunek promocji:

 • wykonaj min. 3 płatności na dowolne kwoty w sklepach stacjonarnych bądź internecie. To wszystko!

Za samo założenie konta, pozytywną weryfikację (czyli wyrobienie karty) i wykonanie 3 dowolnych płatności otrzymujesz 100 zł.

Oczywiście do momentu otrzymania premii nie zamykaj, nie odstępuj ani nie wypowiadaj umowy o konto Twisto / kartę, dodatkowe informacje w regulaminach oferty:

 • Bonus z Twisto (edycja 5)
 • https://www.twisto.pl/static/docs/formularz-informacyjny-twisto-free.pdf
 • https://www.twisto.pl/static/docs/umowa-twisto-free.pdf

 

Bonus od Twisto

Jak już wspomnieliśmy powyżej, już za samo założenie konta, pozytywną weryfikację i trzy płatności otrzymasz 100 zł premii. Bonusy przyznawane przez Twisto nie są jednak wypłacane w złotówkach, ale w punktach: 1 punkt Twisto = 1 zł.

Zgromadzonych punktów nie można przelać na konto czy wypłacić w bankomacie – środki te mogą posłużyć na poczet spłaty za płatności kartą albo na przyszłe płatności w sklepach współpracujących z Twisto. Wybrane sklepy Twisto w podziale na kategorie znajdziesz w kolejnym akapicie.

 

Jak działa Twisto?

Pobierasz aplikację – dostajesz dostęp do bezpłatnej karty Twisto, a wkrótce także do usługi Apple Pay i kart wirtualnych.

Otrzymujesz miesięczny limit wydatków – limit ten ustalasz razem z Twisto i dostosowujesz do swoich potrzeb i możliwości. Z Twisto nie musisz mieć pieniędzy na koncie, żeby robić zakupy.

Robisz zakupy – z Twisto kupujesz w sklepach internetowych i stacjonarnych, w kraju i za granicą, korzystając z najlepszego kursu. Swoje wydatki kontrolujesz dzięki aplikacji Twisto.

 

Twisto Split

Rachunek za wspólny obiad w restauracji, wyjście na kręgle czy kupno prezentu, za które zapłacono kartą Twisto, można teraz w prosty sposób podzielić między znajomymi. Wystarczy podać ich numer telefonu albo adres email.

Znajomi zostaną powiadomieni o podzielonej płatności (Twisto Split) emailem bądź SMS-em (w zależności od wybranej metody) i będą mieli 7 dni na zaakceptowanie propozycji podziału kosztów i uregulowanie płatności za pomocą BLIKa albo tradycyjnego przelewu. Jeśli tak się nie stanie, to po tym czasie nieuregulowana płatność wróci do Ciebie.

Domyślnie rachunek Twisto Split podzieli na równe kwoty, ale można go ręcznie podzielić również na różne części.

 

Sklepy Twisto

Sklepy Twisto / sklepy współpracujące z Twisto dostępne są w różnych kategoriach, poniżej najpopularniejsze, znaki firmowe wpisano jedynie w celach informacyjnych:
Karta Twisto

 • Twisto sklepy z żywnością: SZKOPI.PL, Cafe SILESIA, JAN, ZDROWYmarket24, pastydolodow.pl, DUŻO ZDROWIA, WE ARE THE COFFEE, BEZGLUTEN i inne
 • Twisto sklepy sport i podróże: adrenaline.pl, MÓJ BUS, SPOKEY, DATASPORT, EuroPodróże, SKLEP DLA TURYSTY, AKTYWNY TURYSTA.PL ASPORT.PL, prosportowy.pl, MAMUTpro.pl i inne
 • Twisto sklepy nauka i hobby: MARKETER+, MAR MUSIC GROUP, PLAYMATY.pl, taniaksiazka.pl, bookoff, KUCHENNY POKER, RYCO POLSKA, strefakursów, WYDAWNICTWO ZACHEUSZ, akustyka.com.pl, Smycze.Lublin.pl, MENTOSH, SHOP GRACZ, SEKRETY POLIGLOTÓW, bileciarz.pl, elektroniker.pl, kolba, Creatikon, KRZYSZTOF LIEGMANN i inne
 • Twisto sklepy dla dzieci: Humbi, MILLE baby, NAMEME, bayland.pl, urwis.pl, GUAPO GUAPA, MAMA I JA, MULTISTORE.PL aktywnyurwis.pl, MAGICZNY NOCNIK, Sweakers, Real SHADES, OTITU, MAMIKA, GRUSIE, MEGAURWIS.PL LUNA DREAM, little lights, EciPeci, kleks, rajmalucha.pl i inne
 • Twisto sklepy dom i ogród: MARKOWEŚWIECE, SPIDWELD, sklep.admit.pl, fireshop.pl, PROTEGO, DOMBUD, moleo, aleno.pl, PRIMA wyposażenie łazienek, TwójSklep.com.pl, EMAKO, BETTSO, SuperGniazdka, arinet, filtrybb.pl, NoRma, MENTAL ETHER, TRAGAR, Domowo24, gieel, GERLACH, Kaprys, Kwiatowa przesylka.pl Dalmand, marina design, EVERSUNpl, dużekubki.pl, PIECYKOWO, prima-łazienki.pl, drzwiprysznicowe.pl, CED’OR, żabka i inne
 • Twisto sklepy z biżuterią: WISIOREK, JUBILER KARKOSIK, OD CZASU DO, Zhanna shop i inne
 • Twisto sklepy moda: SIMOON, Swetry Świąteczne, elili, MATSHOP.PL, PASO a PASO, BUTIK LATIKA, magic womenl, POLKA BUTIK, MIA clothes, PASSERELLA, born2be, HITOBUWIE.pl, diverse, MARSALA, PRIMAMOOA, enedo, ombre, BUTIK La La La, VISSAVI, VOMOSSI, tono ono, Oliwia butik online, Calzado Buty, Wyspa Mody butik, eshopper.pl, Casu, czasnabuty.pl, ornaty.pl, moraj, Lejdis butik, URBANlegend, CANDY, ACTIVE, misha, ŚwiatButów365, Plan Planeta, ManifiQ.co, SOX from BOX, SORTMUND, Borsey, AGRAFKA, BIALCON, ZOiO, BONAYS, STREETNESS, O.D.M, BASKETZONE.PL, MELON, ROYAL POINT, magley, MAMMUT SWISS1862, sportmix, James Button, Many Mornings, BeStyle.pl, 9fashion, LADOU, SILVERMET i inne
 • Twisto sklepy dla zwierząt: ASPOL mięso dla psów, zoona, ZOOart, FERA.pl, Tofivet hurtownia weterynaryjna, ZOO365, PUPPYMOUR, HAULOVELY, ADDVENA, HAU EVER, Aquario i inne
 • Twisto sklepy zdrowie i uroda: co ciekawe, ezebra.pl, PERFECTCOLL, FM WORD POLSKA, APTEKA PULS, PULS dla zdrowia, DOBRE ZIÓŁKO, Enzo Polska, NATURESE.pl, kremoteka.pl, azjatycki dom piękna, mydlarnia cztery szpaki, JOGA PIĘKNA, TICKLESS, twojesoczewki.pl, EkoMedica, ECOLAB Medicus, INDIGO, mop serwis, KONOPIA MED, ukryte terapie, SACAR, AMBRA centrum perfum lanych, KOSMOPOLIS, LAXUS natury, Alicja Janowicz Fitness Motivation, perfumeria Top 10, GRZECH HAIR, Lymeherbs, SVOJE i inne
 • Twisto sklepy elektronika: Mobisoft, eltkom, inter.BLUE, ZKOM.pl, MZXGLOBAL, elektroglob.pl, cyfra.eu, ZAMEL24.PL, TonerMarkt.pl, mobiwear, kanlux24.eu, PREIS zone, 4labels, DC design controllers, VAT19, altra, TVS sklep, MIXfoto.pl, BSTV
 • Twisto sklepy automoto: nipon-drive.com, wildcar.pl, james, motoLEDy, LackService technologie dla lakiernictwa, LUXTOM, AGRITRUCK części i narzędzia
 • Twisto sklepy erotyka: LUSTSHOP

Pełna i aktualna lista na https://www.twisto.pl/poznaj/nasze-sklepy/

 

Wady i zalety Twisto

Twisto jest nowych graczem na rynku kart i płatności, więc więcej na jego temat będziemy mogli napisać dopiero za jakiś czas, niemniej już teraz można spróbować pokusić się o przedstawienie wad i zalet tego rozwiązania. Zaczniemy o tych pierwszych.

Wady

Bez bankomatów Twisto: fintech (jak na razie) nie daje możliwości wypłaty środków z bankomatów, nie umożliwia również przelewów, choć nie jest wykluczone, że w przyszłości zostanie to zmienione.

Jesteśmy przyzwyczajeni do płatności telefonem, w tym Google Pay lub Apple Pay – póki co próżno szukać ich w Twisto, choć i w tym przypadku przypuszczamy, że w przyszłości (być może niezbyt odległej) zostanie to zmienione.

Zalety

100 zł premii za samą rejestrację i potwierdzenie danych, premię można otrzymać nawet w ciągu 1 – 2 dni od dołączenia do Twisto.

Płatności Twisto Mastercard – płatności możliwe są wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty z logo Mastercard – wszędzie tam dostępne są płatności Twisto.

Dobre kursy Twisto – ogromną zaletą Twisto jest stosowanie rzeczywistych kursów oferowanych przez Mastercard – płacąc za granicą nie zapłacimy prowizji za przelwalutowanie transakcji.

Karta jest bezwarunkowo darmowa:

 • 0 zł za wydanie karty Twisto;
 • 0 zł za obsługę karty Twisto;
 • 0 zł za konto z limitem kredytowym;

 

Twisto logowanie

Jeżeli posiadasz konto Twisto, to aby aktywnie korzystać z konta należy się zalogować:

 • przejdź na stronę Twisto
 • będąc na stronie kliknij przycisk „Logowanie”

Wprowadź adres email i hasło określone w procesie rejestracji.

Nie pamiętasz hasła? Będąc na stronie Twisto naciśnij link „Nie pamiętasz hasła?”, co umożliwi odzyskiwanie hasła do konta Twisto:

 • wprowadź adres email, aby odzyskać hasło logowania Twisto;
 • naciśnij „Odzyskaj hasło”;

Po wprowadzeniu adresu email postępuj zgodnie z instrukcjami, które otrzymasz w wiadomości. Uwaga! Jeśli wprowadzisz niepoprawny adres email dostaniesz komunikat „Konto z tym adresem email nie istnieje.”

 

Jak zamknąć Twisto?

Czy po odebraniu nagrody (i jej „skonsumowaniu”) można konto Twisto zamknąć bez żadnych konsekwencji? Jak najbardziej tak, choć (wg nas) być może nie warto tego robić, podejrzewamy, że Twisto może nas jeszcze pozytywnie zaskoczyć.

Jeśli jednak zdecydujesz się na zamknięcie Twisto, to wyślij wiadomość na adres email kontakt@twisto.pl, przy czym użyj konta email, które zostało wykorzystane do rejestracji Twisto – konto zostanie zdezaktywowane w ciągu 31 dni od daty złożenia wniosku o zamknięcie.

 

Podsumowanie!

Łatwe 100 zł premii, choć 100 zł nie otrzymasz w gotówce, ale w formie sala punktowego Twisto. Kartą Twisto zapłacisz wszędzie tam, gdzie można płacić kartami z logo Mastercard (czytaj w każdym sklepie czy punkcie handlowo – usługowym w Polsce), choć środków nie wypłacisz w bankomacie.  Jeśli znacie miejsca w RP, w których nie można płacić kartą Mastercard – prośba o inf. w komentarzu.

Gwarantem Twisto na rynku polskim jest ING Bank Śląski.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

ING konto MOBI i ING konto DIRECT z premią do 160 zł

ING konto MOBI i ING konto DIRECT z premią do 160 zł

15 zł na start z Refunder i zwroty za zakupy w internecie, sprawdź opinie o Refunder

15 zł na start z Refunder i zwroty za zakupy w internecie, sprawdź opinie o Refunder

🦉KEEP SMART & pożyczaj mądrzej - kampania pożyczki Smartney

🦉KEEP SMART & pożyczaj mądrzej – kampania pożyczki Smartney

Jak sprawdzić BIK za darmo❓ Jak pobrać raport BIK za darmo❓ Rejestracja BIK: alerty i pakiety

Jak sprawdzić BIK za darmo❓ Jak pobrać raport BIK za darmo❓ Rejestracja BIK: alerty i pakiety


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

21 komentarze

 1. Rudzielec wyraził(-a) opinię:

  Czy są jakieś Promocje jak mam już konto ? Albo czy mogę założyć drugie konto na twisto ?

 2. xyz wyraził(-a) opinię:

  Super

 3. karta Twisto wyraził(-a) opinię:

  Powróciła karta Twisto z premią. Zapraszamy do zapoznania się z promocją.

  • Patryk wyraził(-a) opinię:

   Fajnie, że wróciła stówka! Bo wcześniej liczyłem, że rzucą więcej i się przeliczyłem. A potem spadło do 50 zł, to wtedy stwierdziłem, że tak tanio to się jednak nie sprzedam. I dobrze, że się nie skusiłem na 50 zł i że wróciło 100 zł. Wniosek wysłany. Liczę, że szybko dostanę kartę i równie szybko stówkę. Pozdrawiam

 4. K.R. wyraził(-a) opinię:

  Już to nie działa? Bo mi się wyświetla „Niestety wybrana oferta jest nieaktywna. Zapraszamy do zapoznania się z podobnymi produktami.” A wygląda to ciekawie

  • admin wyraził(-a) opinię:

   Promocja Twisto jest czasowo niedostępna, ale mamy nadzieję, że wróci. Proszę zaglądać na bloga a najlepiej polubić nasz profil FB, na pewno będziemy o tym informować.

 5. Luluś wyraził(-a) opinię:

  Są jakieś haczyki czy mogę zamknąć kartę po odebraniu nagrody?

 6. Rysiek wyraził(-a) opinię:

  Sprawdzone, mogę polecić, zawnioskowałem o kartę i za dzień 200 stówki w kieszeni za kilka minut klikania mojego i żony :) Polecam serdecznie fajna promo, banki mogą brać z nich przykład!

  • RW wyraził(-a) opinię:

   Potwierdzam, że wszystko ok z Twisto i banki mogą brać przykład a szczególnie jeden bank na B., promocja z ubiegłego miesiąca a do tej pory nie dostałem karty do konta!

 7. Marek wyraził(-a) opinię:

  Jeżeli ktoś na szybko potrzebuje kasy, to polecam wziąć pożyczkę w Szybkiej Gotówce. Do 6 000 udzielają za darmo i nowym klientom rozdają po 50 złotych bonusu. Super okazja!

 8. Tomek wyraził(-a) opinię:

  Mam już w Citi kartę z limitem na 9000 zł to czy mnie przez to nie odrzucą?

 9. BA wyraził(-a) opinię:

  Nie mogę przejść na stronę Twisto działa?

  • admin wyraził(-a) opinię:

   Sprawdzałem przed chwilą, wg mnie działa. Może jakaś chwilowa przerwa techniczna? Niektóre blokery reklam (adblock itp) potrafią też zablokować możliwość przejścia na stronę oferty.

 10. Jacek wyraził(-a) opinię:

  Po odebraniu nagrody można zamknąć kartę?

 11. Frank wyraził(-a) opinię:

  Przyznaję, że miałem wątpliwości, przesyłanie dowodu jakiejś firmie krzak mnie przerażało mnie. Cieszę się, że zmienili procedurę i zrezygnowali z tego i chyba się skuszę.

 12. admin wyraził(-a) opinię:

  Uwaga!!! Proces weryfikacji tożsamości został uproszczony, nie jest już wymagana weryfikacji dowodem osobistym. Przelew weryfikacyjny z konta, którego się jest posiadaczem, jest wystarczającym potwierdzeniem tożsamości – od dzisiaj na wszystkich wnioskach krok z załączaniem skanu dowodu nie będzie się pokazywać.

 13. abc wyraził(-a) opinię:

  Skoro nie ma zapytań do BIK, to posiadanie tej karty nie obniża scoringu i powinno być neutralne do zdolności. Dobrze myślę?

  • Kajka wyraził(-a) opinię:

   Jeśli karty nie ma w biku to banki nic o niej nie wiedzą. Jeżeli się nie przyznasz, że masz taką kartę, to wg mnie nie powinna ona mieć wpływu na ocenę zdolności kredytowej.