Konto w lutym BNP Paribas, czyli Konto Otwarte na Ciebie z premią do 300 zł w gotówce (nie musisz nawet płacić kartą❗)

Konto w lutym BNP Paribas to najnowsza promocja konta osobistego BNP. Do zdobycia do 300 zł w gotówce, a 👉najważniejszą informacją może być to, że aby spełnić warunki promocji nie trzeba płacić kartą❗ Pozostałe warunki są równie proste.

Chwyć premię – najnowsza promocja BNP

I jak to już drzewiej bywało, w promocji BNP istnieje limit 3000 wniosków, nie warto więc zbyt długo zwlekać z decyzją, zważając na proste warunki – poznaj szczegóły promocji Konto w lutym.

BNP Paribas Konto w lutym

 

Konto w lutym – dla kogo?

Promocja Konto w lutym dedykowana jest osób pełnoletnich z obywatelstwem polskim. Uczestnik promocji Konto w lutym nie może być stroną umowy ramowej z BNP Paribas w chwili obecnej oraz w ciągu 9 miesięcy przed datą złożenia wniosku w promocji (w BNP Paribas, BGŻ BNP Paribas lub Raiffeisen-Polbank).

Z oferty Konto w lutym mogą oczywiście skorzystać posiadacze lokat lub kont oszczędnościowych BGŻ Optima, a sama nagroda podzielona jest na trzy „transze”: 50, 150 i 100 zł – sprawdź jak je otrzymać.

 

Zasady promocji

Aby skorzystać z oferty i zgarnąć do 300 zł w gotówce:

 • zarejestruj się na stronie promocji – należy to zrobić nie później niż do 16.02.2020, lepiej jednak nie czekać, gdyż istnieje limit wniosków i promocja może zakończyć się wcześniej (i z dużą dozą prawdopodobieństwa tak się stanie);
 • złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą (należy to zrobić nie później niż do 16.02.2020) – bo choć karta nie jest potrzebna do spełnienia warunków promocji, to niestety należy ją zamówić, a najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj.
 • zawrzyj umowę o konta, kartę i dostęp do bankowości internetowej – należy to zrobić nie późnij niż do 29.02.2020;

Składając wniosek pamiętaj, aby wypełnić go tymi samymi danymi, które podasz w formularzu rejestracyjnym na stronie promocji. A następnie spełnij niewygórowane warunki promocji – zapraszamy do kolejnego akapitu

 

Warunki promocji

💰50 zł premii otrzymasz już za samą rejestrację i podpisanie umowy z BNP Paribas❗

💰150 zł premii – aby je otrzymać w marcu:
BNP Paribas Konto w lutym

 • wykonaj 4 przelewy (zewnętrzne) na dowolne kwoty z bankowości internetowej Pl@net lub GoOnline albo z aplikacji mobilnej GoMobile na dowolne kwoty – najlepiej wykonać przelewy na swój rachunek w innym banku.
 • zapewnij wpływ na konto na łączną kwotę min. 1000 zł – może to być przelew z Twojego konta w innym banku, ważna jest łączna suma wpływów – więcej o wpływa pod koniec wpisu

💰100 zł premii – aby je otrzymać w kwietniu i maju 2020 (w każdym z miesięcy) powtórz warunki z marca, czyli:

 • wykonaj 4 przelewy (zewnętrzne) na dowolne kwoty z bankowości internetowej Pl@net lub GoOnline albo z aplikacji mobilnej GoMobile na dowolne kwoty – najlepiej wykonać przelewy na swój rachunek w innym banku.
 • zapewnij wpływ na konto na łączną kwotę min. 1000 zł – może to być przelew z Twojego konta w innym banku, ważna jest łączna suma wpływów – więcej o wpływa pod koniec wpisu

Uwaga! Aby otrzymać kolejny bonus niezbędne jest spełnienie warunków do uzyskania poprzedniego. To wszystko!

 

Kiedy 300 zł?

O przyznaniu nagród w promocji Konto w lutym BNP Paribas będzie powiadamiał Cię na adres email podany w procesie rejestracji:

 • do 20.03 o bonusie 50 zł 💰 – czyli bonusie za otwarcie konta i podpisanie umowy;
 • do 20.04 o bonusie 150 zł 💰 – czyli bonusie za spełnienie warunków promocji w marcu;
 • do 20.06 o bonusie 100 zł 💰 – czyli bonusie za spełnienie warunków w kwietniu i maju;

Uwaga! Na pierwszą wiadomość należy zareagować i do 25.03 zalogować się na stronie promocji, na której należy uzupełnić dane do odbioru premii. A wypłata nagród nastąpi:

 • do 30.03 bonus 50 zł 💰 – promocja Konto w lutym i otwarcie konta i podpisanie umowy;
 • do 30.04 bonus 150 zł 💰 – promocja Konto w lutym i spełnienie warunków promocji w marcu;
 • do 30.06 bonus 100 zł 💰 – promocja Konto w lutym i spełnienie warunków w kwietniu i maju;

Dodatkowe inf. w regulaminie KONTO W LUTYM. Uwaga! Do dnia otrzymania wszystkich nagród konto, karta oraz dostęp do bankowości BNP Paribas muszą być aktywne.

 

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

 

Istotne informacje

👉Informujemy, że BNP Paribas wyłączył z promocji niektóre operacje kartowe. Informację umieszczamy „pro forma”, bo BNP nie wymaga transakcji kartą do spełnienia warunków promocji. A więc proforma informujemy, że wyłączone kody MCC operacji to:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

👉Wpływ na konto może być dowolnym przelewem, również z Twojego konta w innym banku. Ważne tylko, aby nie był to przelew między własnymi rachunkami w ramach BNP (czyli BNP Paribas, BGŻ Optima czy Raiffeisen Polbank) oraz wpłatami gotówkowymi. Warto też wiedzieć, że po zaksięgowaniu przelewu na Twoim koncie, możesz je przelać do innego banku, wypłacić albo wydać na zakupy! wystarczy przelew z Twojego konta w innym banku i ponownie ważna jest suma wpływów, można więc zrobić 1 przelew na 1000 zł, 2 przelewy na 500 zł albo …. 10 przelewów po 100 zł każdy (w ciągu kolejnych dni) wykorzystując to samo 100 zł. I tak jak już wspomnieliśmy wpływ nie oznacza, że środki te muszą „leżeć” na rachunku BNP Paribas!

👉Przelewy najlepiej wykonać na swoje konto w innym banku, ważne aby były to przelewy zewnętrzne, poniżej zapisy z regulaminu promocji o tym czym jest przelew oraz o liczbie przelewów do wykonania:

 • Przelew – polecenie przelewu środków z Konta Osobistego za pomocą Bankowości elektronicznej (Pl@net, GOonline lub Aplikacji mobilnej Gomobile), z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych
 • min. 4 Przelewy za pomocą Bankowości elektronicznej (Pl@net, GOonline lub Aplikacji mobilnej GOmobile)

👉Jeśli ktoś z Twoich znajomych lub rodziny chciałby wziąć udział w promocji, to należy to zrobić w ramach osobnej rejestracji, korzystając z innych danych.

❗Złożenie wniosku możliwe jest tylko na stronie promocji, wniosku składane z innych miejsc, jak również po terminie obowiązywania promocji Konto w lutym nie będą uprawniały do uzyskania nagrody.

 

Konto Otwarte na Ciebie – koszty?

BNP Paribas Konto w lutym

Konto Otwarte na Ciebie, które otworzysz w ramach promocji Konto w lutym prowadzone jest bez opłat, zarówno otwarcie, jak i prowadzenie konta, bez żadnych dodatkowych dodatkowych warunków.

A co z kartą? Przedstawiamy to poniżej i polecamy wybrać kartę najlepiej dopasowaną do potrzeb finansowych:

 • Karta Otwarta na Dzisiaj – karta jest prowadzona za darmo, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz co najmniej jedną płatność kartą (na dowolną kwotę) albo masz poniżej 26 lat. Z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych BNP Paribas oraz sieci Planet Cash;
 • Karta Otwarta na eŚwiat – za kartę zapłacisz 6 zł za kartę, jest to opłata, której nie da się uniknąć, ale w zamian za opłatę otrzymasz dodatkowy profit jakim jest ubezpieczenie „CYBER Pomoc”, którego ochrona obejmuje utratę danych, kradzież tożsamości, czy awarię komputera.
 • Karta Otwarta na Świat – za tę kartę zapłacisz 10 zł miesięcznie i również jest to opłata, której nie da się uniknąć. Czy dostajemy coś w zamian? Tak, jest to możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty z bankomatów to tylko 5 zł. Ciekawostką może być także możliwość skorzystania z bezpłatnego ubezpieczenia „Rezygnacja z Podróży”–  zwrot do 40.000 zł na osobę w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży – po szczegółowe informacje odsyłamy do OWU pakietu.

 

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Promocja, o której mowa powyżej wymaga złożenia wniosku na dedykowanej stronie (kliknij przycisk). Umowę o konto zawrzesz online, a za pośrednictwem kuriera, który przyjedzie do domu, do pracy, czy na uczelnię, podpiszesz dokumenty i zweryfikujesz swoją tożsamość. Kurier przywiezie także kartę do konta. Sprawdź też inne oferty BNP Paribas.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

Jak sprawdzić BIK za darmo? Jak pobrać raport BIK za darmo? Rejestracja BIK: alerty i pakiety

Jak sprawdzić BIK za darmo? Jak pobrać raport BIK za darmo? Rejestracja BIK: alerty i pakiety

Konto Jakie Chcę Santander i łatwe 250 zł premii za konto +lokata mobilna 2,5%

Konto Jakie Chcę Santander i łatwe 250 zł premii za konto +lokata mobilna 2,5%

mBank eKonto z premią 150 zł i 2,6% dla oszczędzających

mBank eKonto z premią 150 zł i 2,6% dla oszczędzających

🥇Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Bank

🥇Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Bank


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

9 komentarze

 1. G. wyraził(-a) opinię:

  Wprowadziłem wszystkie dane, zdjęcie dowódu itd., a na końcu dostałem, że niepoprawna weryfikacja i żebym odwiedził placówkę to dowiem się o co chodzi. Ktoś też tak miał?

  • Janusz wyraził(-a) opinię:

   Ja miałem podobnie, nawet dostałem maila „zapoznaj się z dokumentami dotyczącymi konta BNP Paribas …”, po około 15 minutach kolejnego z treścią

   Z przykrością informujemy, że zawarcie Umowy w tym trybie nie jest możliwe.
   Prosimy o złożenie wniosku w najbliższym Oddziale Banku.

   Stwierdziłem, że to olewam bo nie mam nigdzie po drodze tego banku, ale też chętnie dowiem się dlaczego tak jest może z myślą o kolejnej promocji

  • Paweł wyraził(-a) opinię:

   Jak mieliście konto w BNP ale na inny inny dowód niż teraz, to chyba to chodzi. Trzeba w placówce zaktualizować dane i powinno przejść bo im się nie zgadzają dane

 2. PB wyraził(-a) opinię:

  Mogą być cztery takie same przelewy na konto żony na przykład po 1 zł każdy?

  • jajo wyraził(-a) opinię:

   Dowolne to dowolne. Zapraszam też do

  • admin wyraził(-a) opinię:

   Regulamin nie narzuca konieczności wykonania przelewów na różne konta, więc jak najbardziej mogą to być 4 przelewy na to samo konto, w Pana przypadku np. na konto żony.
   Istotne jest jedynie, aby było to standardowy przelew, gdyż przelewy natychmiastowe oraz przelewy z użyciem systemów płatności internetowych są wyłączone z promocji.

 3. Janusz wyraził(-a) opinię:

  Może głupie pytanie ale czy mogę mieć pewność, że składając wniosek załapię się na limitowaną pulę 3000?

  • admin wyraził(-a) opinię:

   Proszę się nie przejmować pytaniem. Jeśli strona promocji jest dostępna, czyli da się złożyć wniosek, to może mieć Pan pewność, że jest Pan pośród 3000 innych osób, które załapały się na promocję.
   Oczywiście sam fakt złożenia promocyjnego wniosku w ramach „Konto w lutym” nie uprawnia do otrzymania bonusu – należy spełnić warunki promocji, szczegóły w artykule.

 4. b.m. wyraził(-a) opinię:

  Konto w lutym to promocja – do zdobycia bonusu nie musisz nawet płacić kartą, polecamy.