BNP Paribas Konto z możliwościami i premią do 350 zł (proste warunki❗)

Konto z możliwościami BNP Paribas – otwórz Konto Otwarte dla Ciebie i zyskaj nawet 350 zł premii w gotówce❗ Ponownie obowiązuje krótki okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta BNP Paribas, a co za tym idzie to kolejna okazja do łatwego zarobku – łatwego, gdyż warunki są prostsze, niż w promocji „Premia na jesień”.

Promocja zakończona, sprawdź Black Friday z Bankiem i premią do 400 zł

Uwaga❗ Limit 4500 wniosków, nie warto zwlekać – sprawdź zasady promocji „Konto z możliwościami”.

Konto z możliwościami BNP Paribas

 

Dla kogo

Aby wziąć udział w promocji „Konto z możliwościami” i zgarnąć do 350 zł w gotówce należy być osobą pełnoletnią z obywatelstwem polskim, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas oraz w ciągu 9 miesięcy przed datą złożenia wniosku w promocji nie posiadała konta w BNP Paribas oraz (BGŻ BNP Paribas lub Raiffeisen-Polbank).

Z oferty mogą oczywiście skorzystać posiadacze lokat lub kont oszczędnościowych BGŻ Optima, dla którego obowiązuje odrębna umowa ramowa.

 

Zasady promocji

Sprawdź zasady promocji „Konto z możliwościami” BNP Paribas:

 • zarejestruj się na stronie promocji – należy to zrobić nie później niż do 31.10.2019, przypominamy też, że istnieje limit wniosków i promocja może zakończyć się wcześniej;
 • złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą (nie później niż do 31.10.2019);
 • zawrzyj umowę o konta, kartę i dostęp do bankowości internetowej – należy to zrobić nie późnij niż do 06.11.2019;

W listopadzie (premia 150 zł):

 • wykonaj co najmniej 3 płatności bezgotówkowe kartą na dowolne kwoty;

W grudniu (premia 200 zł):

 • wykonaj płatności kartą na kwotę co najmniej 200 zł,
 • zapewnij wpływ na kwotę min. 1000 zł,

To wszystko!

 

Kiedy nagroda?

O przyznaniu nagrody organizator poinformuje Cię:
BNP Paribas Konto z możliwościami

 • do 20.12.2019 dla bonusu 150 zł – jest to premia za otwarcie konta i spełnienie warunków promocji z listopada;
 • do 20.01.2020 dla bonusu 200 zł – za warunki do spełnienia w grudniu;

Na pierwszą wiadomość należy zareagować i do 25.12.2019 zalogować się na stronie promocji i wypełnić dane niezbędne do wypłaty premii.

A premię otrzymasz do końca miesiąca, w którym otrzymasz powiadomienie, a więc odpowiednio:

 • do 30.12.2019 dla nagrody 150 zł;
 • do 31.01.2020 dla nagrody 200 zł;

Oczywiście do momentu odebrania bonus konto i karta oraz dostęp do bankowości internetowej muszą być aktywne. Dodatkowe inf. w regulaminie promocji (plik PDF) na blogu w KONTO Z MOŻLIWOŚCIAMI

 

Istotne informacje

👉Bank BNP Paribas wyłączył transakcje, których kody MCC to:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Czy należy się przejmować tym zapisem? Niekoniecznie! To są wszelkiego rodzaju „ułatwiacze płatności” Jeśli wykonujesz standardowe operacje kartą w punktach handlowo – usługowych (sklepy, apteki, stacje paliw, kina, hipermarkety itp), to zapis ten możesz to potraktować jedynie jako wskazówkę.

👉Wpływ na konto może być dowolnym przelewem, również z Twojego konta w innym banku. Ważne tylko, aby nie był to przelew między własnymi rachunkami w ramach BNP (czyli BNP Paribas, BGŻ Optima czy Raiffeisen Polbank) oraz wpłatami gotówkowymi. Przypominamy także, że wpływ nie oznacza, że środki te muszą „leżeć” na rachunku BNP Paribas! Po zaksięgowaniu przelewu na Twoim koncie, możesz je przelać do innego banku, wypłacić albo wydać na zakupy!

👉Jeśli ktoś z Twoich znajomych lub rodziny chciałby wziąć udział w promocji, to należy to zrobić w ramach osobnej rejestracji, korzystając z innych danych.

 

Konto Otwarte na Ciebie – koszty?

Konto Otwarte na Ciebie, które otworzysz w ramach promocji Premia na Jesień BNP Paribas prowadzone jest bez opłat, zarówno otwarcie, jak i prowadzenie konta, bez żadnych dodatkowych dodatkowych warunków.

A co z kartą? Przedstawiamy to poniżej i polecamy wybrać kartę najlepiej dopasowaną do potrzeb finansowych:

 • Karta Otwarta na Dzisiaj – karta jest prowadzona za darmo, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz co najmniej jedną płatność kartą (na dowolną kwotę) albo masz poniżej 26 lat. Z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych BNP Paribas oraz sieci Planet Cash;
 • Karta Otwarta na eŚwiat – za kartę zapłacisz 6 zł za kartę, jest to opłata, której nie da się uniknąć, ale w zamian za opłatę otrzymasz dodatkowy profit jakim jest ubezpieczenie „CYBER Pomoc”, którego ochrona obejmuje utratę danych, kradzież tożsamości, czy awarię komputera.

BNP Paribas Konto z możliwościami

 • Karta Otwarta na Świat – za tę kartę zapłacisz 10 zł miesięcznie i również jest to opłata, której nie da się uniknąć. Czy dostajemy coś w zamian? Tak, jest to możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty z bankomatów to tylko 5 zł. Ciekawostką może być także możliwość skorzystania z bezpłatnego ubezpieczenia „Rezygnacja z Podróży”–  zwrot do 40.000 zł na osobę w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży – po szczegółowe informacje odsyłamy do OWU pakietu.

I tak, jak już wspomnieliśmy powyżej, wybór karty należy do Ciebie. Jeżeli chcesz łatwo spełnić warunki zwalniające z opłaty i nie zależy Ci na bankomatach, to wybierz kartę Otwartą na Dzisiaj. Jeżeli natomiast przyda Ci się ubezpieczenie – rozważ kartę Otwartą na eŚwiat lub kartę Otwartą na Świat.

Promocja, o której mowa powyżej wymaga złożenia wniosku na dedykowanej stronie (kliknij przycisk). Umowę o konto zawrzesz online za pośrednictwem kodu SMS, a kurier przywiezie jedynie kartę do konta – wystarczy jedynie nadać PIN do karty.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

 

Sprawdź też inne oferty BNP Paribas.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

💰Do 140 zł za eKonto mBank i 2,5% na koncie oszczędnościowym mBank

💰Do 140 zł za eKonto mBank i 2,5% na koncie oszczędnościowym mBank

🦉KEEP SMART & pożyczaj mądrzej - kampania pożyczki Smartney

🦉KEEP SMART & pożyczaj mądrzej – kampania pożyczki Smartney

HIT❗ Konto Jakże Osobiste Alior Bank z premią do 350 zł i ⚡1% na koncie oszczędnościowym Alior oraz 1% zwrotu za płatności

HIT❗ Konto Jakże Osobiste Alior Bank z premią do 350 zł i ⚡1% na koncie oszczędnościowym Alior oraz 1% zwrotu za płatności

Kawa z bankiem - 💰250 zł w gotówce +☕20 zł do Costa Caffee za konto Otwarte na Ciebie BNP Paribas

Kawa z bankiem – 💰250 zł w gotówce +☕20 zł do Costa Caffee za konto Otwarte na Ciebie BNP Paribas


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

5 komentarze

 1. admin wyraził(-a) opinię:

  ⏰ Ostatnie chwile promocji ❗

 2. Febels wyraził(-a) opinię:

  Biorę udział w podobnej akcji tym bankiem. Spełnione wszystkie warunki i w dniu dzisiejszym miałem otrzymać powiadomienie o nagrodzie a tu cisza. Czy da się sprawdzić dlaczego nie dostałem żadnej wiadomości.

 3. Marcin wyraził(-a) opinię:

  Mam problem z przejściem na stronę tej promocji po naciśnięciu pokazuje mi się biały ekran i nic się nie dzieje. Możecie sprawdzić czy to działa?

  • admin wyraził(-a) opinię:

   Sprawdziłem przed chwilą i udało się przejść. Być może strona banku przez krótką chwilę była niedostępna? Proszę spróbować ponownie. Mogą być też problemy z przejściem na stronę promocji jeśli używa Pan Adblocka, Ghostery albo innych rozszerzeń – proszę spróbować je czasowo wyłączyć albo skorzystać z innej przeglądarki.