Konto z Zyskiem BNP Paribas i rekordowa premia do 400 zł

Konto z zyskiem BNP Paribas i rekordową premią. Zyskaj nawet 400 zł premii w gotówce❗, którą możesz wypłacić, przelać na inne konto albo wydać na dowolny cel.

Promocja zakończona, ale sprawdź Chwyć premię – najnowsza promocja BNP

Uwaga, w promocji Konto z zyskiem obowiązuje limit 4500 wniosków, nie warto zwlekać z decyzją. Sprawdź zasady promocji Konto z Zyskiem BNP Paribas i zgarnij maksymalną kwotę nagrody.

Konto z Zyskiem BNP Paribas

Premia na Sylwestra? Sprawdź wygasającą promocję BNP Paribas Black Friday z Bankiem

 

Inne konta BNP Paribas

Promocja zakończona? Sprawdź też inne promocje kont osobistych BNP Paribas:

Radosne Konto
Radosne Konto logo
Konto osobiste

ROR

do 2020-07-05;

Ekstra bonus

💰250 zł

Konto Otwarte na Ciebie
Konto Otwarte na Ciebie logo
Konto osobiste

ROR

konto z BLIK;

Konto dla

klienci ind.

 

Dla kogo

Aby wziąć udział w promocji „Konto z zyskiem” i zgarnąć do 400 zł w gotówce należy być osobą pełnoletnią z obywatelstwem polskim, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas oraz w ciągu 9 miesięcy przed datą złożenia wniosku w promocji nie posiadała konta w BNP Paribas oraz (BGŻ BNP Paribas i/lub Raiffeisen-Polbank).

Z oferty mogą oczywiście skorzystać posiadacze lokat lub kont oszczędnościowych BGŻ Optima, dla którego to banku obowiązuje odrębna umowa ramowa.

 

Zasady promocji

Sprawdź jak wziąć udział w promocji „Konto z Zyskiem” BNP Paribas:

 • zarejestruj się na stronie promocji – należy to zrobić nie później niż do 08.12.2019, przypominamy też, że istnieje limit wniosków i promocja może zakończyć się wcześniej;
 • złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj albo Kartą Otwartą na eŚwiat lub Kartą Otwartą na Świat (nie później niż do 08.12.2019) – wg nas najlepiej wybrać pierwszą z kart, dodatkowe inf. poniżej;
 • zawrzyj umowę o konta, kartę i dostęp do bankowości internetowej – należy to zrobić nie późnij niż do 20.12.2019;

Uwaga! Składając wniosek warto wyłączyć wtyczki typu AdBlock, Ghostery itp., które mogą uniemożliwić poprawne przejście na stronę promocji i/lub złożenie wniosku.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

 

BNP Paribas Konto z Zyskiem

Pierwsza nagroda

👉 100 zł – już za samą rejestrację i podpisanie umowy otrzymasz 100 zł w gotówce;

Druga nagroda (styczeń 2020, 💰 +100 zł)

Aby zgarnąć drugą nagrodę +100 zł (łącznie już 200 zł) w styczniu 2020

 • płatności kartą: wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 300 zł;

Trzecia nagroda (luty 2020, 💰 +100 zł)

Do zdobycia trzeciej nagrody +100 zł (łącznie będzie to już 300 zł) w lutym 2020

 • płatności kartą: wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 300 zł;
 • wpływ na konto: zapewnij wpływ na nowo otwarte konto w kwocie min. 1000 zł – może to być przelew z Twojego konta w innym banku;

Czwarta nagroda (marzec 2020, 💰 +100 zł)

Do zdobycia czwartej nagrody +100 zł (łącznie będzie to już 400 zł) w marcu 2020;

 • płatności kartą: wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 300 zł
 • wpływ na konto: zapewnij wpływ na nowo otwarte konto w kwocie min. 1000 zł – może to być przelew z Twojego konta w innym banku
 • przelewy: wykonaj min. 5 przelewów za pomocą bankowości internetowej BNP Paribas (Pl@net lub GOonline) albo za pomocą aplikacji mobilnej GOmobile – wykonaj standardowe przelewy np. na Twoje konto w innym banku, gdyż szybkie przelewy, przelewy BLIK, Blue Media, PayU, Dotpay są wyłączone

Uwaga! Warunkiem koniecznym do uzyskania nagrody za kolejny miesiąc, jest spełnienie warunków niezbędnych do otrzymania poprzedniej nagrody!

Płatności kartą można wykonywać w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie, z wyłączeniem transakcji, o których mowa w punkcie „Istotne informacje”. BNP Paribas wyłączył również płatności BLIKIEM, szkoda. To ważna informacja, więc powtarzamy ją także we wspomnianym akapicie.

 

Kiedy nagrody?

Pierwsza nagroda – o przyznaniu pierwszej premii (💰 +100 zł) organizator poinformuje Cię mailowo do 20.01.2020. Na wiadomość tę należy zareagować i do 26.01.2020 zalogować się na stronie promocji i wypełnić dane niezbędne do wypłaty premii, na której należy podać nr rachunku do wypłaty premii.

Druga nagroda – informację o przyznaniu drugiej nagrody (💰 +100 zł) otrzymasz mailowo do 20.02.2020, wypłata premii nastąpi do 29.02.2020

Trzecia nagroda – o trzeciej nagrodzie (💰 +100 zł) zostaniesz poinformowany(-a) do 20.03.2020, wypłata premii nastąpi do 31.03.202

Czwarta nagroda (💰 +100 zł) – otrzymasz informację do 20.04.2020 a wypłata premii nastąpi do 30.04.2020.

Oczywiście do momentu odebrania bonus konto i karta oraz dostęp do bankowości internetowej muszą być aktywne. Dodatkowe inf. w regulaminie promocji (plik PDF) na blogu w KONTO Z ZYSKIEM

 

Istotne informacje

👉Płatności kartą można dokonywać w dowolnych punktach handlowo – usługowych oraz w internecie, przy czym bank BNP Paribas wyłączył transakcje, których kody MCC to:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Czy należy się przejmować tym zapisem? Niekoniecznie! To są wszelkiego rodzaju „ułatwiacze płatności” Jeśli wykonujesz standardowe operacje kartą w punktach handlowo – usługowych (sklepy, apteki, stacje paliw, kina, hipermarkety itp), to zapis ten możesz to potraktować jedynie jako wskazówkę.

BNP Paribas wyłączył również płatności BLIKiem.

👉Jeśli ktoś z Twoich znajomych lub rodziny chciałby wziąć udział w promocji, to należy to zrobić w ramach osobnej rejestracji, korzystając z innych danych.

 

Konto Otwarte na Ciebie – koszty?

Konto Otwarte na Ciebie, które otworzysz w ramach promocji Premia na Jesień BNP Paribas prowadzone jest bez opłat, zarówno otwarcie, jak i prowadzenie konta, bez żadnych dodatkowych dodatkowych warunków.

A co z kartą? Przedstawiamy to poniżej i polecamy wybrać kartę najlepiej dopasowaną do potrzeb finansowych:
BNP Paribas Konto z Zyskiem

 • Karta Otwarta na Dzisiaj – karta jest prowadzona za darmo, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz co najmniej jedną płatność kartą (na dowolną kwotę) albo masz poniżej 26 lat. Z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych BNP Paribas oraz sieci Planet Cash;
 • Karta Otwarta na eŚwiat – za kartę zapłacisz 6 zł za kartę, jest to opłata, której nie da się uniknąć, ale w zamian za opłatę otrzymasz dodatkowy profit jakim jest ubezpieczenie „CYBER Pomoc”, którego ochrona obejmuje utratę danych, kradzież tożsamości, czy awarię komputera.
 • Karta Otwarta na Świat – za tę kartę zapłacisz 10 zł miesięcznie i również jest to opłata, której nie da się uniknąć. Czy dostajemy coś w zamian? Tak, jest to możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty z bankomatów to tylko 5 zł. Ciekawostką może być także możliwość skorzystania z bezpłatnego ubezpieczenia „Rezygnacja z Podróży”–  zwrot do 40.000 zł na osobę w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży – po szczegółowe informacje odsyłamy do OWU pakietu.

I tak, jak już wspomnieliśmy powyżej, wybór karty należy do Ciebie. Jeżeli chcesz łatwo spełnić warunki zwalniające z opłaty i nie zależy Ci na bankomatach, to wybierz kartę Otwartą na Dzisiaj. Jeżeli natomiast przyda Ci się ubezpieczenie – rozważ kartę Otwartą na eŚwiat lub kartę Otwartą na Świat.

Promocja, o której mowa powyżej wymaga złożenia wniosku na dedykowanej stronie (kliknij przycisk). Umowę o konto zawrzesz online za pośrednictwem kodu SMS, a kurier przywiezie jedynie kartę do konta – wystarczy jedynie nadać PIN do karty.

BNP Paribas Konto z Zyskiem

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

⚡Premia za mKonto Intensive mBank w promocji - do 300 zł w gotówce

⚡Premia za mKonto Intensive mBank w promocji – do 300 zł w gotówce

🥇Konto Profit Millennium 1% do 100 000 zł w promocji i 200 zł dla nowych klientów

🥇Konto Profit Millennium 1% do 100 000 zł w promocji i 200 zł dla nowych klientów

😎Promocja BNP Paribas Radosne Konto - premia do 250 zł w gotówce

😎Promocja BNP Paribas Radosne Konto – premia do 250 zł w gotówce

Jak sprawdzić BIK za darmo❓ Jak pobrać raport BIK za darmo❓ Rejestracja BIK: alerty i pakiety

Jak sprawdzić BIK za darmo❓ Jak pobrać raport BIK za darmo❓ Rejestracja BIK: alerty i pakiety


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

6 komentarze

 1. admin wyraził(-a) opinię:

  👉Przypominamy o konieczności uzupełnienia danych w promocji „Konto z zyskiem” BNP Paribas. ⏰Do 26.01.2020 należy zalogować się na stronie promocji i podać dane niezbędne do wypłaty premii.

  https://bankomaniacy.pl/konto-z-zyskiem-bnp/

 2. admin wyraził(-a) opinię:

  Promocja zakończona, polecamy
  https://bankomaniacy.pl/premia-na-zime/ na którą przekierowane zostały odnośniki z tej promocji

 3. Julek wyraził(-a) opinię:

  Po jakim czasie mogę potem to konto zamknąć?

 4. Michał wyraził(-a) opinię:

  Też sìę nad tym zastanawiam

 5. Rafał wyraził(-a) opinię:

  Promocja za promocją w tym banku. Są jeszcze tacy, którzy nie mieli tam konta w ciągu 9 miesięcy? :)