Millennium Profit – czas wycofać środki (przed 12.10)

⏰16 edycja promocji konta oszczędnościowego Profit zbliża się do końca. Jeśli deponujesz oszczędności na koncie Profit Millennium, to nadszedł czas na ich wycofanie. Zobacz dlaczego warto przelać środki do innego banku 💸 i kiedy należy to zrobić?

Millennium Profit

Nie posiadasz Konta Profit? Rozważ skorzystanie z obecnej edycji promocyjnym oprocentowaniem 2,7% – nie jest wykluczone, że w kolejnej Millennium zmieni zasady i/lub wysokość oprocentowania.

Zobacz teżKiedy wycofać środki z Konta Profit (poradnik), sprawdź wygasającą promocję Millennium – zapraszamy do lektury :)

 

Obecna promocja Profit

Bieżąca oferta trwa do 12 października (uwaga! to jest sobota) i prawdopodobnie na ten dzień bank będzie weryfikował saldo dla nowych środków. Jeżeli Bank Millennium ponownie wprowadzi ofertę na nowe środki, to wystarczy ponownie zasilić konto oszczędnościowe, aby cieszyć się podwyższonym oprocentowaniem.

Getin Bank Lokata na NOWE ŚRODKIO konieczności wycofania środków z Millennium przypominamy na blogu oraz naszym profilu FB, tak aby wykonać przelew do innego banku, a za kilka dni ponownie wystartować z „nowymi środkami”.

Uwaga! Proforma zastrzegamy, że nie wiemy, czy Millennium uruchomi kolejną promocję oraz czy nie zmieni zasad (👉może lepiej skorzystać z obecnej?👈) – według nas warto jednak spróbować.

Banner obok wskazuje na lokatę na nowe środki Getin.

A jesteś nowym klientem banku albo w okresie jej trwania stan Twojego konta oszczędnościowego był równy zeru, to w dalszym ciągu możesz skorzystać z promocji i ulokować środki na 100 dni korzystając z podwyższonego oprocentowania – kliknij przycisk, aby przejść na stronę promocji.

Millennium Profit 2,7% do 100.000 zł

Chcesz otrzymywać przypomnienia? Polub nasz profil FB.

 

Konto Oszczędnościowe Profit Millennium

Odsyłamy do wpisu o Millennium Profit, poniżej krótkie przypomnienie.

W bieżącej promocji bank liczy saldo na dzień 07.09.2019 (wciąż liczy, bo promocja jeszcze obowiązuje), więc:
Bank Millennium Konto Millennium Profit

 • jeżeli nie jesteś jeszcze klientem Banku Millennium – wszystkie środki 2,7%
 • jeżeli na dzień 07.09.2019 nie posiadałeś(-aś) środków w Millennium, środki będą nowymi środkami oprocentowanymi na 2,7%
 • jeżeli w tym dniu kwota w Millennium była większa niż zero, to nowymi środkami, które będą zarabiać 2,7% będzie różnica kwot

Warto też wiedzieć, że

 • okres obowiązywania oprocentowania promocyjnego wynosi 100 dni i jest liczony od dnia, w którym nastąpi pierwsze przekazanie nowych środków na konto oszczędnościowe Profit w okresie promocji.

Jeżeli jesteś nowym klientem, to możesz przystąpić do niej nawet dzisiaj i przez 100 dni cieszyć się oprocentowaniem aż 2,7% w skali roku dla nowych środków do 100 000 zł przez 3 miesiące! To wiemy na pewno.

👉 Co będzie po 12.10.2019? – tego oczywiście nie wiemy. Bank Millennium może przedłużyć promocje, ale równie dobrze może tego nie zrobić lub zmienić zasady.

Przypominamy też, że obecnie standardowe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym Profit wynosi:

 • do 50 000 zł włącznie – 0,60%,
 • ponad 50 000 zł do 100 000 zł włącznie – 0,70%,
 • ponad 100 000 zł do 250 000 zł włącznie – 0,90%,
 • ponad 250 000 zł do 500 000 zł włącznie – 1,00%,
 • ponad 500 000 zł – 1,10%

A w ramach promocji na koncie Millennium Profit była (== w dalszym ciągu jest ==) możliwość uzyskania aż 2,7% w skali roku dla nowych środków do 100 000 zł przez 3 miesiące! Dla nadwyżki ponad 100 000 zł oprocentowanie wynosi 1,4%. Jest więc o co walczyć!

 

Uwaga na ograniczenie 50.000 zł!

Inbank Lokata na WYSOKI PROCENT🏁 W Banku Millennium istnieje ograniczenie co do maksymalnej wysokości przelewu zewnętrznego, które obecnie wynosi 50.000 zł. Limit ten dotyczy dnia, w którym zleca się przelew. 🏁

W ramach bieżącej edycji promocji maksymalna kwota objęta promocyjnym oprocentowaniem to 100.000 zł, wystarczą więc dwa dni na wycofanie środków i tej sytuacji:

 • dla kwot <= 50.000 zł wystarczy wykonać przelew w ostatnim dniu roboczym przed zakończeniem promocji lub wcześniej,
 • dla kwot > 50.000 zł można jednego dnia wycofać/fizycznie przelać taką kwotę, lecz trzeba odpowiednio wcześniej w kolejnych dniach, ustawić zlecenia po 50 tys. zł z powtarzającą się datą wykonania. Wówczas całość pójdzie w jednym dniu, w porcjach po 50 tys. zł lub zbliżonych, np. dla 100.000 zł odpowiednio: 50.000 (czwartek), 50.000 zł (piątek) z datą wykonania przelewu w ostatnim dniu roboczym przed zakończeniem promocji lub wcześniejszą.

Dodatkowe informacje oraz komentarze na stronie konto oszczędnościowe Profit na LokataKonto.pl, a banner obok wskazuje na lokatę na WYSOKI PROCENT

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

📱Citi LG K30 Dual Sim telefon z darmową Citi Simplicity

📱Citi LG K30 Dual Sim telefon z darmową Citi Simplicity

Getin Bank lokata na NOWE ŚRODKI 💸

Getin Bank lokata na NOWE ŚRODKI 💸

100 lub 200 zł premii za konto Przekorzystne Pekao i 3% dla oszczędzających

100 lub 200 zł premii za konto Przekorzystne Pekao i 3% dla oszczędzających

🥇Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Bank

🥇Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Bank


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

6 komentarze

 1. Michał wyraził(-a) opinię:

  Bardzo proszę pilnie o pomoc! Przypominaliście o wycofaniu środków ale odkładałem na ostatnią chwilę, dużo zajęć w pracy i w końcu zapomniałem wykonać przelewu. Czy można jeszcze coś zrobić? Czy jeśli teraz zrobię przelew i tak on dojdzie do mnie dopiero w poniedziałek, to będę mógł w poniedziałek czy we wtorek przystąpić z nowymi środkami? Kwota nieco ponad 4000 zł jeśli ma to jakieś znaczenie. Chciałbym skorzystać z promocji dla nowych środków. Możecie jakoś pomóc i coś doradzić?

  • admin wyraził(-a) opinię:

   Przypominam o konieczności wycofania środków i sam wycofuję na czas, a nawet dzień wcześniej, więc choćbym chciał, to nie wiem czy pomogę. Nie chciałbym też wprowadzić Pana w błąd. Ale nie wykluczone, że ktoś już przerabiał podobne rozwiązanie i podzieli się swoim doświadczeniem.
   Tak na szybko, to przychodzi mi do głowy przelew ekspresowy (natychmiastowy) z Millennium do innego banku, ale wiąże się to z opłatą. Ze strony Millennium:
   Segment Klientów Opłata za przelew Limit dzienny
   Indywidualni/Prestige 5 PLN 10 000 PLN
   Bankowość Prywatna 0 PLN 50 000 PLN
   Biznes 10 PLN 20 000 PLN
   Czyli dla 4000 zł u Pana byłoby to 5 zł. Ale może gra jest warta świeczki? Można też spróbować BLIKIEM. Ale proszę może jeszcze poczekać, nie wykluczone, że ktoś podsunie inny pomysł.

   • Michał wyraził(-a) opinię:

    A przejdzie 4000 zł przez BLIKA?

   • Michał wyraził(-a) opinię:

    Do Getinu

    • admin wyraził(-a) opinię:

     Na pewno limit na pojedynczy przelew BLIK z Millennium to 500 zł, więc należałoby wykonać 8 przelewów. Proszę sprawdzić limity kwotowe / ilościowe w systemie. I tak jak już napisałem wcześniej, może jeszcze ktoś podsunie inne rozwiązanie. I proszę podzielić się informacją czy się udało. Powodzenia.

     • Michał wyraził(-a) opinię:

      Udało się z BLIKIEM. Miałem problemy z ograniczeniami kwotowymi BLIKA ale z pomocą infolinii udało mi się je zmienić i wykonałem przelewy. Dziękuję i przepraszam za zawracanie głowy. Zawsze też to nowe doświadczenie