Credit Agricole „Oddajesz mniej niż pożyczasz” – pożyczka za darmo z bonusem 250 zł

Darmowa pożyczka 3000 zł od Credit Agricole w promocji „Oddajesz mniej niż pożyczasz” z bonusem 250 zł – nietypowa promocja, w ramach której otrzymujesz bezpłatną pożyczkę i na której możesz zarobić! I nie chodzi tu o chwilówkę czy pożyczkę pozabankową, ale o tradycyjny kredyt bankowy!

Oddajesz mniej niż pożyczasz

A jeśli dotąd nie korzystałeś z produktów kredytowych i myślisz np. o kredycie na mieszkanie, to z pożyczką CA możesz za darmo zbudować pozytywną historię w BIK!

 

Oddajesz mniej niż pożyczasz

Credit Agricole Konto dla CiebieW promocji może wziąć udział pełnoletnia osoba, która nie posiadała wcześniej żadnego produktu kredytowego w Credit Agricole, odwołując się do zapisów z regulaminu:

 • Uczestnikiem nie może być osoba fizyczna, która przed dniem złożenia wniosku o Pożyczkę była stroną umowy o Produkt kredytowy zawartej z Bankiem

gdzie

 • Produkt kredytowy – pożyczka gotówkowa, pożyczka gotówkowa na spłatę zobowiązań (konsolidacja), kredyt na zakup towarów / usług, kredyt samochodowy lub karta kredytowa
 • Bank – Organizatorem Promocji „Oddajesz mniej niż pożyczasz” jest Credit Agricole Bank Polska S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy pl. Orląt Lwowskich 1, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000039887 przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, kapitał zakładowy (wpłacony w całości): 830 633 400 zł, NIP: 657-008-22-74, REGON: 290513140

Posiadanie innego produktu (innego niż kredytowy) nie wyklucza z udziału w promocji! Do skorzystania z oferty konieczne będzie posiadanie lub założenie konta osobistego w Credit Agricole.

Niestety promocja „Oddajesz mniej niż pożyczasz” nie łączy się z ofertą Jesienne korzyści z Kontem dla Ciebie Credit Agricole, w ramach której można zgarnąć do 350 zł premii. Pod bannerem znajdziesz tę właśnie ofertę, wybierz promocję korzystniejszą dla Ciebie.

 

Zasady promocji

Oddajesz mniej niż pożyczasz:

 • wypełniając wniosek zdecyduj, czy konsultant CA może skontaktować się z Tobą jedynie w dni robocze, czy również w weekendy;
 • do 06.12.2019 zawrzyj umowę pożyczki;

Spłacaj regularnie pożyczkę, a ostatnią ratę spłaci za Ciebie Bank Credit Agricole :) – zobacz jak to działa.

 

Szczegóły

Po złożeniu wniosku o pożyczkę oczekuj na kontakt z bankiem, który może nastąpić tego samego dnia, ale równie dobrze za kilka dni – należy uzbroić się w cierpliwość, gdyż akcja jest bardzo popularna. Przypominamy, że składając wniosek o pożyczkę CA możesz oczywiście wnioskować o dowolną kwotę pożyczki, ale w promocji biorą udział wyłącznie pożyczki na kwotę 3000 zł z okresem spłaty w ciągu 12 miesięcy (12 rat).

Podczas rozmowy konsultant Credit Agricole potwierdzi Twoje dane osobowe, zapyta także o:

 • średnie zarobki netto z ostatnich trzech miesięcy;
 • NIP oraz dane zakładu pracy;
 • średnie wydatki w gospodarstwie domowym;
 • wydatki związane z innymi zobowiązaniami kredytowymi – kredyty, karty kredytowe, jeśli oczywiście takowe posiadasz;

– warto przygotować te informacje przed rozmową.

Uwaga! Jeśli po przeprowadzonym wywiadzie konsultant Credit Agricole będzie proponować Ci inną kwotę pożyczki (wyższą lub niższą), to daj mu jasno do zrozumienia, że interesuje Cię tylko kwota w ramach promocji „Oddajesz mniej niż pożyczasz” ze spłatą w ciągu 12 miesięcy, gdyż tylko taką obejmują preferencyjne warunki.

Wstępną decyzję powinieneś/-aś otrzymać już podczas rozmowy telefonicznej i na pewno w uprzywilejowanej sytuacji są osoby, które:

 • CA zna – czyli mają konto w banku, na które na przykład wpływa wynagrodzenie;
 • o dobrej historii kredytowej – czyli jeśli masz / lub miałeś zobowiązania kredytowe poprawnie regulowane;

Ale oczywiście nie tylko. O pożyczkę mogą starać się osoby zatrudnione na umowę o pracę, ale też umowę zlecenie / dzieło, emeryci i renciści, rolnicy, osoby prowadzące własną działalność gospodarczą czy uzyskujące dochody z wynajmu i innych źródeł.

Jeśli CA udzieli Ci kredytu, to środki zostaną przelane na Twoje konto w Credit Agricole po zawarciu umowy, harmonogram spłat otrzymasz na maila, a będzie to 12 miesięcznych rat po 250 zł każda, z których ostatnią spłaci za Ciebie bank Credit Agricole.

Wybierając formę spłaty możesz zdecydować się na:

 • automatyczną spłatę z rachunku Credit Agricole;
 • polecenie zapłaty;
 • spłatę przelewem na rachunek kredytowy określony w umowie;

Konto CA za 0 zł jeśli spełnisz warunki (7 zł jeśli nie):

 • zapewnisz wpływ w kwocie min. 1000 zł – może to być przelew z Twojego konta w innym banku;
 • wykonasz min. 1 operację bezgotówkową kartą na dowolną kwotę;

Uwaga! Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków na rachunku, ale nie musisz ich deponować, możesz przelać po zaksięgowaniu, czy wypłacić.

 

Jak to działa – skrót?

Weź pożyczkę:

 • zawnioskuj o pożyczkę na kwotę 3000 zł ze spłatą na 12 rat (do 30.11);
 • podpisz umowę pożyczki (do 06.12);

Spłacaj:

 • spłacaj raty w terminie – 11 rat, każda rata po 250 zł;
 • 12 ratę spłaci za Ciebie Credit Agricole;

Jeżeli:

 • będziesz spłacać raty w terminach określonych w harmonogramie – pamiętaj, że ważna jest data zaksięgowania kwoty na rachunku CA, a nie data wykonania przelewu – warto więc wykonać przelew nieco wcześniej;
 • nie wypowiesz umowy o konto do dnia otrzymania premii;

to:

 • nie zapłacisz prowizji za udzielenie pożyczki ani odsetek od otrzymanej kwoty;
 • otrzymasz bonus 250 zł, który zostanie wypłacony w terminie spłaty ostatniej raty pożyczki;

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

 

RRSO 0%

Skrót ten oznacza Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania i zawiera wszystkie koszty związane z kredytem / pożyczką. RRSO podawane jest przy każdym produkcie kredytowym (również karcie kredytowej), aby klient mógł łatwo porównać oferty.

A ile wynosi RRSO w promocji Oddajesz mniej niż pożyczasz? Dokładnie 0%, choć w tym przypadku (wg nas) powinniśmy mówić raczej o RRSO ujemnym :) Odwołując się do regulaminu:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%. Dla jej wyliczenia Bank przyjął następujące założenia: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 3 000 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 0 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 0 zł). Kredyt będzie spłacany w 12 miesięcznych równych ratach w wysokości 250 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 16.08.2019 r. na przykładzie reprezentatywnym, przy założeniu, że koszt prowadzenia Konta wynosi 0 zł.

A tutaj regulamin w pełnym brzmieniu: Oddajesz mniej niż pożyczasz.

 

Budowanie historii w BIK

Poza darmową kwotą 3000 zł na rok, z pożyczką Credit Agricole możesz również za darmo zbudować sobie pozytywną historię w Biurze Informacji Kredytowej (BIK). O co chodzi?

Sprawdź swój BIKJeśli w przyszłości myślisz o kredycie na dom czy mieszkanie, kredycie gotówkowym na wyższą kwotę, a nawet karcie kredytowej (wybrane opisujemy na blogu), a dotąd nie posiadałeś(-aś) żadnych produktów kredytowych, to BIK i banki nic o Tobie nie wiedzą, jesteś dla nich białą tablicą :)

Fakt otrzymania pożyczki od Credit Agricole (w promocji Oddajesz mniej niż pożyczasz) oraz jej spłata, zostaną odnotowana w BIK i w przyszłości mogą wpłynąć pozytywnie na ocenę Twojej zdolności kredytowej – w podlinkowanym artykule garść informacji na temat co to jest zdolność kredytowa i co na nią wpływa.

Możesz więc pożyczyć 3000 zł, pieniądze odłożyć „na półkę” (zostawić na rachunku CA), wybrać się na automatyczną spłatę kredytu i budować pozytywną historię w BIKu! Oczywiście raty możesz również spłacać „ręcznie”, ale wówczas musisz pamiętać o terminach i o tym, że ważna jest data zaksięgowania środków na rachunku CA, a nie data wykonania przelewu.

A jeśli chcesz sprawdzić swój BIK – przejdź na stronę oferty. Oczywiście:

 

🚩Ciekawostka

ℹ️ Czy wiesz, że aby zdobyć 250 zł do ręki w ramach odsetek bankowych na dobrym koncie oszczędnościowym należałoby zainwestować:

 • 42.000 zł na 2,7% na 100 dni (nieco ponad 3 miesiące)

Ale przecież „Oddajesz mniej niż pożyczasz” to promocja 12-miesięczna, więc dla porównania także depozyt 1-roczny:

 • 11.500 zł na 2,7% na 365 dni (1 rok)

Dlaczego 2,7%? A dlaczego nie? Po prostu przyjęliśmy wartość oprocentowania z ostatnich dni 16. edycji promocji Konta Profit, przy założeniu, że w promocji „Oddajesz mniej niż pożyczasz” spełnione zostaną warunki zwalniające z opłaty za konto.

 

Pożyczka z premią – gdzie haczyk?

Być może zastanawiasz się, dlaczego bank Credit Agricole nie tylko pożycza pieniądze za darmo, ale daje jeszcze premię? I gdzie jest ukryty haczyk? Nie ma haczyka, jeśli pieniądze zwrócisz zgodnie z harmonogramem spłat, to będzie to pożyczka z RRSO 0%, a dodatkowo otrzymasz bonus 250 zł! OK, to co w takim razie ma lub może mieć z tego CA?

Credit Agricole W sumie korzystna pożyczkaRzeczywiste przesłanki znane są tylko zarządowi banku, poniżej nasze „gdybanie”:

 • brak spłaty – zapewne bank liczy, że nie wszyscy pożyczkobiorcy spłacą wszystkie raty pożyczki w terminie, przez co pożyczka CA przestanie być darmowa i Credit Agricole zarobi;
 • konto osobiste – do skorzystania z oferty wymagane jest posiadanie lub założenie konta osobistego w CA – bank liczy, że zostaniesz z nim na dłużej, a co za tym w dłuższej perspektywie zarobi;
 • wyższa kwota, dłuższy okres – być może niektórzy czytający wpis zechcą zawnioskować o pożyczkę na wyższą kwotę lub dłuższy okres – w takim wypadku za pieniądze należy już zapłacić, a co za tym idzie CA zarobi;
 • sprzedaż wiązana – bank przypuszcza, że poza pożyczką wielu klientów skorzysta także z innych produktów czy usług, więc zarobi;
 • darmowa reklama czyli (wg nas) clou promocji – o pożyczce Oddajesz mniej niż pożyczasz napisaliśmy my, informacje znajdziesz również w innym miejscach w sieci – a co za tym idzie bank w ten sposób zyskuje rozgłos, darmową reklamę i kolejnych klientów. I zapewne o to właśnie chodziło, brawo dla merketingowców CA :)

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Powodzenia :)

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

Ocena 5 / 5

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Bank

Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Bank

Jesienne korzyści z Kontem dla Ciebie Credit Agricole +bonusy w gotówce

Jesienne korzyści z Kontem dla Ciebie Credit Agricole +bonusy w gotówce

eKonto mBank z premią do 150 zł i 2,6% na koncie oszczędnościowym

eKonto mBank z premią do 150 zł i 2,6% na koncie oszczędnościowym

Najlepsze lokaty WRZESIEŃ 2019 ranking lokat, ranking kont oszczędnościowych

Najlepsze lokaty WRZESIEŃ 2019 ranking lokat, ranking kont oszczędnościowych


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

13 komentarze

 1. AR wyraził(-a) opinię:

  Mozna sie zdecydowac w ktorym oddziale umowe podpisze ? I kiedy sie robi to w skadlaniu wniosku czy pozniej juz ?

 2. Mirek wyraził(-a) opinię:

  Czy dobrze zrozumiałem mechanizm promocji:
  – Biorę 3000 zł pożyczki i zostawiam wypłaconą pożyczkę na koncie zupełnie nic nie robiąc z tymi pieniędzmi. Ustawiam automatyczne spłaty, będzie brało się po 250 zł przez 11 miesięcy, bo ostatnią ratę bank ma sobie spłacić sam.
  – Jestem nowym klientem, więc założy mi się konto, a żeby było darmowe, to przelewam co miesiąc 1000 zł i na przykład kupuję batonika w automacie (w ramach jednej operacji kartą). Ewentualnie żeby nie przelewać swoich pieniędzy, to mogę użyć tych pożyczonych: przelewam 1000 zł Credit Agricole do mBanku, które w tym samym dniu albo następnego wrócą z mBanku do Credit Agricole w ramach wpływu na 1000 zł.
  – Finalnie zostaje mi 250 zł?

  • admin wyraził(-a) opinię:

   Tak, z tym że bank będzie pobierał co miesiąc 250 zł, więc pieniędzy „bankowych” na przelewy wystarczy na 8 miesięcy (1000 zł),
   Finalnie zostanie 250 zł minus koszt 12 batoników :)

 3. Aśka wyraził(-a) opinię:

  Szybko poszło i bez żadnych kąplikacji. Już jest kasa na koncie. Polecam promocje :-)

 4. Piotr wyraził(-a) opinię:

  Witam! Czy jak mam kartę kredytową Oney to mogę skorzystać z promocji pożyczki? Nigdy nie miałem konta ani karty w Credit Agricole ale wydawcą karty jest Credit Agricole. Ale z samym Credit Agricole żadnych dokumentów nie podpisywałem. Nawet do podglądu operacji na karcie nie loguję się do systemu Credit Agricole tylko jakiegoś systemu Oney. Czy w takim wypadku można skorzystać z tej promocji, akurat 3000 bardzo by mi się przydało teraz.

  • Piotr wyraził(-a) opinię:

   Jeśli ma to jakieś znaczenie to kartę Oney otrzymałem w Auchanie?

   • admin wyraził(-a) opinię:

    To bardzo dobra promocja i szkoda z niej nie skorzystać, ale obawiam się, że obejmuje Pana wykluczenie (produkt kredytowy). Mimo, że od strony formalnej podpisywał Pan dokumenty z firmą X, to rachunek kredytowy karty jest w CA. Niestety banki często sprzedają swoje produkty przez pośredników, a jednym z nich jest Oney. Ze strony Oney „Jesteśmy częścią Auchan Holding. Od wielu lat pomagamy finansować marzenia naszych Klientów. Działamy we współpracy z bankami Credit Agricole oraz Alior Bank.” i „Oney Polska S.A. jest pośrednikiem kredytowym Credit Agricole Bank Polska S.A. umocowanym do zawierania i zmiany umów o kartę kredytową, pożyczkę, kredyt za zakup towarów i usług, odbierania oświadczeń w zakresie tych umów, wykonywania w imieniu Banku obsługi posprzedażowej oraz innych czynności związanych z zawartymi umowami.”.
    Wg mnie obejmuje Pana wykluczenie, ale proszę się upewnić na infolinii CA.

 5. J. wyraził(-a) opinię:

  Jakieś zaświadczenia trzeba dostarczać?