Premia na Jesień BNP Paribas – zgarnij 350 zł w gotówce

Premia na Jesień BNP Paribas – otwórz Konto Otwarte dla Ciebie i zyskaj nawet 350 zł premii w gotówce. Co istotne, to krótki okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta BNP Paribas i kolejna okazja do łatwego zarobku, gdyż warunki do spełnienia są bardzo proste.

Promocja zakończona, sprawdź Black Friday z Bankiem i premią do 400 zł

Uwaga❗ Limit 3000 wniosków, nie warto zwlekać.

Premia na Jesień

 

Konta BNP Paribas

Promocja zakończona, sprawdź inne konta BNP Paribas

Premia na szybko
Premia na szybko logo
Konto osobiste

ROR

do 2020-08-23;

Ekstra bonus

🐞 300 zł

Konto Otwarte na Ciebie
Konto Otwarte na Ciebie logo
Konto osobiste

ROR

konto z BLIK;

Konto dla

klienci ind.

 

Dla kogo

Aby wziąć udział w promocji „Premia na Jesień” i zgarnąć do 350 zł w gotówce należy być osobą pełnoletnią z obywatelstwem polskim, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas oraz w ciągu 9 miesięcy przed datą złożenia wniosku w promocji nie posiadała konta w BNP Paribas oraz (BGŻ BNP Paribas lub Raiffeisen-Polbank).

Z oferty mogą oczywiście skorzystać posiadacze lokat lub kont oszczędnościowych BGŻ Optima, dla którego obowiązuje odrębna umowa ramowa.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

 

Zasady promocji

Premia na Jesień:

 • zarejestruj się na stronie promocji – należy to zrobić nie później niż do 15.10.2019, przypominamy też, że istnieje limit wniosków i promocja może zakończyć się wcześniej;
 • złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą (nie później niż do 15.10.2019);
 • zawrzyj umowę o konta, kartę i dostęp do bankowości internetowej – należy to zrobić nie późnij niż do 20.10.2019;

W październiku (premia 150 zł):

 • wykonaj co najmniej 2 przelewy na dowolne kwoty za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej – najlepiej wykonać przelewy na własne konto w innym banku;

W listopadzie (premia 200 zł):

 • wykonaj płatności kartą na kwotę co najmniej 300 zł,
 • zapewnij wpływ na kwotę min. 1000 zł,

To wszystko!

 

Kiedy nagroda?

O przyznaniu nagrody organizator poinformuje Cię:
BNP Paribas Premia na Jesień

 • do 20.11.2019 dla bonusu 150 zł;
 • do 20.12.2019 dla bonusu 200 zł;

Na pierwszą wiadomość należy zareagować i do 25.11.2019 zalogować się na stronie promocji i wypełnić dane niezbędne do wypłaty premii. A premię otrzymasz do końca miesiąca, w którym otrzymasz powiadomienie, a więc odpowiednio:

 • do 30.11.2019 dla nagrody 100 zł;
 • do 31.12.2019 dla nagrody 200 zł;

Oczywiście do momentu odebrania bonus konto i karta oraz dostęp do bankowości internetowej muszą być aktywne. Dodatkowe inf. w regulaminie promocji (plik PDF) na blogu w PREMIA NA JESIEŃ

 

Istotne informacje

👉Bank BNP Paribas wyłączył transakcje, których kody MCC to:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Czy należy się przejmować tym zapisem? Niekoniecznie! To są wszelkiego rodzaju „ułatwiacze płatności” Jeśli wykonujesz standardowe operacje kartą w punktach handlowo – usługowych (sklepy, apteki, stacje paliw, kina, hipermarkety itp), to zapis ten możesz to potraktować jedynie jako wskazówkę.

👉Wpływ na konto może być dowolnym przelewem, również z Twojego konta w innym banku. Ważne tylko, aby nie był to przelew między własnymi rachunkami w ramach BNP (czyli BNP Paribas, BGŻ Optima czy Raiffeisen Polbank) oraz wpłatami gotówkowymi. Przypominamy także, że wpływ nie oznacza, że środki te muszą „leżeć” na rachunku BNP Paribas! Po zaksięgowaniu przelewu na Twoim koncie, możesz je przelać do innego banku, wypłacić albo wydać na zakupy!

👉Jeśli ktoś z Twoich znajomych lub rodziny chciałby wziąć udział w promocji, to należy to zrobić w ramach osobnej rejestracji, korzystając z innych danych.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

 

Konto Otwarte na Ciebie – koszty?

Konto Otwarte na Ciebie, które otworzysz w ramach promocji Premia na Jesień BNP Paribas prowadzone jest bez opłat, zarówno otwarcie, jak i prowadzenie konta, bez żadnych dodatkowych dodatkowych warunków.

A co z kartą? Przedstawiamy to poniżej i polecamy wybrać kartę najlepiej dopasowaną do potrzeb finansowych:

 • Karta Otwarta na Dzisiaj – karta jest prowadzona za darmo, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz co najmniej jedną płatność kartą (na dowolną kwotę) albo masz poniżej 26 lat. Z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych BNP Paribas oraz sieci Planet Cash;
 • Karta Otwarta na eŚwiat – za kartę zapłacisz 6 zł za kartę, jest to opłata, której nie da się uniknąć, ale w zamian za opłatę otrzymasz dodatkowy profit jakim jest ubezpieczenie „CYBER Pomoc”, którego ochrona obejmuje utratę danych, kradzież tożsamości, czy awarię komputera.
 • Karta Otwarta na Świat – za tę kartę zapłacisz 10 zł miesięcznie i również jest to opłata, której nie da się uniknąć. Czy dostajemy coś w zamian? Tak, jest to możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty z bankomatów to tylko 5 zł. Ciekawostką może być także możliwość skorzystania z bezpłatnego ubezpieczenia „Rezygnacja z Podróży”–  zwrot do 40.000 zł na osobę w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży – po szczegółowe informacje odsyłamy do OWU pakietu.

I tak, jak już wspomnieliśmy powyżej, wybór karty należy do Ciebie. Jeżeli chcesz łatwo spełnić warunki zwalniające z opłaty i nie zależy Ci na bankomatach, to wybierz kartę Otwartą na Dzisiaj. Jeżeli natomiast przyda Ci się ubezpieczenie – rozważ kartę Otwartą na eŚwiat lub kartę Otwartą na Świat.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Promocja, o której mowa powyżej wymaga złożenia wniosku na dedykowanej stronie (kliknij przycisk). Umowę o konto zawrzesz online za pośrednictwem kodu SMS, a za pośrednictwem kuriera, który przyjedzie do domu, do pracy, czy na uczelnię, podpiszesz dokumenty i zweryfikujesz swoją tożsamość. Kurier przywiezie także kartę do konta – wystarczy jedynie nadać PIN do karty.

Sprawdź też inne oferty BNP Paribas.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

Refunder zwroty za zakupy w internecie, sprawdź opinie o Refunder

Refunder zwroty za zakupy w internecie, sprawdź opinie o Refunder

Konkurs Pożyczka Plus, do wygrania laptop. A dla nowych klientów do 600 zł na 30 dni bez opłat

Konkurs Pożyczka Plus, do wygrania laptop. A dla nowych klientów do 600 zł na 30 dni bez opłat

🦉KEEP SMART & pożyczaj mądrzej - kampania pożyczki Smartney

🦉KEEP SMART & pożyczaj mądrzej – kampania pożyczki Smartney

🥇Konto dla Ciebie Credit Agricole: premia 200 zł w promocji Korzyści dla Ciebie i 2,5% dla oszczędzających

🥇Konto dla Ciebie Credit Agricole: premia 200 zł w promocji Korzyści dla Ciebie i 2,5% dla oszczędzających


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

7 komentarze

 1. admin wyraził(-a) opinię:

  Uwaga❗ Ostatnie chwile promocji❗

 2. bibi wyraził(-a) opinię:

  Po jakim czasie mogę zamknąć konto żeby nie stracić premii?

 3. Ola wyraził(-a) opinię:

  Pod koniec miesiąca mam doładowanie biletu kwartalnego. I chciałabym zapytać czy to wejdzie do płatności w tej promocji? Te kody nie za wiele mi mówią

 4. Piotrek wyraził(-a) opinię:

  Jak sprawdzić kiedy zamknąłem konto? Tylko infolinia czy jest inny sensownny sposób?