Zyskuj Jesienią z BNP Paribas – konto z premią do 350 zł

Zyskuj Jesienią w promocji BNP Paribas – otwórz Konto Otwarte dla Ciebie i zyskaj nawet 350 zł premii w gotówce❗ Ponownie obowiązuje krótki okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta BNP Paribas, a co za tym idzie to kolejna okazja do łatwego zarobku.

Alternatywna promocja BNP Konto z Zyskiem z premią do 400 zł

Uwaga❗ Limit 3000 wniosków, nie warto zwlekać – sprawdź zasady promocji „Zyskuj Jesienią”.

BNP Paribas Zyskuj Jesienią

 

Zyskuj Jesienią – dla kogo?

Aby wziąć udział w promocji „Zyskuj Jesienią” i zgarnąć do 300 zł w gotówce oraz 50 zł na Allegro należy być osobą pełnoletnią z obywatelstwem polskim, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas oraz w ciągu 9 miesięcy przed datą złożenia wniosku w promocji nie posiadała konta w BNP Paribas oraz (BGŻ BNP Paribas lub Raiffeisen-Polbank).

Z oferty mogą oczywiście skorzystać posiadacze lokat lub kont oszczędnościowych BGŻ Optima, dla którego obowiązuje odrębna umowa ramowa.

 

Zasady promocji

Sprawdź zasady promocji „Zyskuj Jesienią” BNP Paribas:

 • zarejestruj się na stronie promocji – należy to zrobić nie później niż do 26.11.2019, przypominamy też, że istnieje limit wniosków i promocja może zakończyć się wcześniej;

BNP Paribas Konto z Zyskiem

 • złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą (nie później niż do 26.11.2019);
 • zawrzyj umowę o konta, kartę i dostęp do bankowości internetowej – należy to zrobić nie późnij niż do 03.12.2019;

Alternatywna promocji do 400 zł❓ Sprawdź BNP Konto z Zyskiem (banner)

 

🎫 50 zł do Allegro

Już za samo założenie konta i podpisanie umowy otrzymasz bon na Allegro o wartości 50 zł.

💰 50 zł w gotówce

Aby otrzymać 50 zł w grudniu 2019 wykonaj co najmniej 6 płatności kartą wydaną do konta na dowolne kwoty;

💰 100 zł w gotówce

Aby zgarnąć 100 zł w styczniu 2020 wykonaj 10 płatności kartą wydaną do konta na dowolne kwoty oraz zapewnij wpływ na konto na łączną sumę 1000 zł

💰 150 zł w gotówce

Aby zgarnąć 150 zł w lutym i marcu 2020 (w każdym z miesięcy) wykonaj 10 płatności kartą wydaną do konta na dowolne kwoty oraz zapewnij wpływ na konto na łączną sumę 1000 zł

To wszystko!

 

Kiedy nagroda?

Bon do Allegro o wartości 50 zł otrzymasz na adres email do 13.12.2019 r, a o przyznaniu kolejnych nagród organizator poinformuje Cię:
BNP Paribas Konto Zyskuj Jesienią

 • do 20.02.2020 dla bonusu 50 zł i 100 zł;
 • do 20.04.2020 dla bonusu 150 zł;

Na pierwszą wiadomość należy zareagować i do 25.02.2020 zalogować się na stronie promocji i wypełnić dane niezbędne do wypłaty premii.

A premię otrzymasz do końca miesiąca, w którym otrzymasz powiadomienie, a więc odpowiednio:

 • do 29.02.2020 dla nagród 50 i 100 zł;
 • do 30.04.2020 dla nagrody 150 zł;

Oczywiście do momentu odebrania bonus konto i karta oraz dostęp do bankowości internetowej muszą być aktywne. Dodatkowe inf. w regulaminie promocji (plik PDF) na blogu w ZYSKUJ JESIENIĄ.

 

Istotne informacje

👉Bank BNP Paribas wyłączył transakcje, których kody MCC to:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Czy należy się przejmować tym zapisem? Niekoniecznie! To są wszelkiego rodzaju „ułatwiacze płatności” Jeśli wykonujesz standardowe operacje kartą w punktach handlowo – usługowych (sklepy, apteki, stacje paliw, kina, hipermarkety itp), to zapis ten możesz to potraktować jedynie jako wskazówkę.

👉Wpływ na konto może być dowolnym przelewem, również z Twojego konta w innym banku. Ważne tylko, aby nie był to przelew między własnymi rachunkami w ramach BNP (czyli BNP Paribas, BGŻ Optima czy Raiffeisen Polbank) oraz wpłatami gotówkowymi. Przypominamy także, że wpływ nie oznacza, że środki te muszą „leżeć” na rachunku BNP Paribas! Po zaksięgowaniu przelewu na Twoim koncie, możesz je przelać do innego banku, wypłacić albo wydać na zakupy!

👉Jeśli ktoś z Twoich znajomych lub rodziny chciałby wziąć udział w promocji, to należy to zrobić w ramach osobnej rejestracji, korzystając z innych danych.

 

Konto Otwarte na Ciebie – koszty

Konto Otwarte na Ciebie, które otworzysz w ramach promocji Zyskuj Jesienią BNP Paribas prowadzone jest bez opłat, zarówno otwarcie, jak i prowadzenie konta, bez żadnych dodatkowych dodatkowych warunków.

A co z kartą? Przedstawiamy to poniżej i polecamy wybrać kartę najlepiej dopasowaną do potrzeb finansowych:

 • Karta Otwarta na Dzisiaj – karta jest prowadzona za darmo, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz co najmniej jedną płatność kartą (na dowolną kwotę) albo masz poniżej 26 lat. Z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych BNP Paribas oraz sieci Planet Cash;
 • Karta Otwarta na eŚwiat – za kartę zapłacisz 6 zł za kartę, jest to opłata, której nie da się uniknąć, ale w zamian za opłatę otrzymasz dodatkowy profit jakim jest ubezpieczenie „CYBER Pomoc”, którego ochrona obejmuje utratę danych, kradzież tożsamości, czy awarię komputera.

BNP Paribas Zyskuj na jesień

 • Karta Otwarta na Świat – za tę kartę zapłacisz 10 zł miesięcznie i również jest to opłata, której nie da się uniknąć. Czy dostajemy coś w zamian? Tak, jest to możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty z bankomatów to tylko 5 zł. Ciekawostką może być także możliwość skorzystania z bezpłatnego ubezpieczenia „Rezygnacja z Podróży”–  zwrot do 40.000 zł na osobę w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży – po szczegółowe informacje odsyłamy do OWU pakietu.

I tak, jak już wspomnieliśmy powyżej, wybór karty należy do Ciebie. Jeżeli chcesz łatwo spełnić warunki zwalniające z opłaty i nie zależy Ci na bankomatach, to wybierz kartę Otwartą na Dzisiaj. Jeżeli natomiast przyda Ci się ubezpieczenie – rozważ kartę Otwartą na eŚwiat lub kartę Otwartą na Świat.

Promocja, o której mowa powyżej wymaga złożenia wniosku na dedykowanej stronie (kliknij przycisk). Umowę o konto zawrzesz online za pośrednictwem kodu SMS, a kurier przywiezie jedynie kartę do konta – wystarczy jedynie nadać PIN do karty.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

 

Sprawdź też inne oferty BNP Paribas.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

🥇Najlepsze lokaty LIPIEC 2020 ranking lokat, ranking kont oszczędnościowych

🥇Najlepsze lokaty LIPIEC 2020 ranking lokat, ranking kont oszczędnościowych

Promocja Smartney - odbierz do 500 zł na zakupy w Tefal

Promocja Smartney – odbierz do 500 zł na zakupy w Tefal

💸Premia za Konto Jakie Chcę Santander / Konto Select Santander i +2% na lokacie

💸Premia za Konto Jakie Chcę Santander / Konto Select Santander i +2% na lokacie

Refunder zwroty za zakupy w internecie, sprawdź opinie o Refunder

Refunder zwroty za zakupy w internecie, sprawdź opinie o Refunder


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

Jeden komentarz

 1. grab wyraził(-a) opinię:

  jesli ktos rzeczywiscie planuje zakupy to z black friday wydaje sie lepsza